Ziele & Pastele

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Ziele & Pastele

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

CO U NAS ZNAJDZIESZ?
Wszystko to, co sprawi, że dzień Waszego Ślubu będzie dla Was tylko czerpaniem przyjemności z Waszej miłości. Szereg usług takich jak: florystyka, aranżacje, atrakcje, dekoracje, zaproszenia, papeteria, a także konsulting ślubny.

Wszystkie działania są nadzorowane bezpośrednio przez nas, wykonujemy je samodzielnie oraz kontrolujemy każdy aspekt Waszego przyjęcia.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
20% zadatku w ciągu 7 dni od podpisania umowy, pozostała część najpóźniej w dniu uroczystości.
Przedmioty na wynajem
Ołtarz na ślub plenerowy, Oświetlenie, Inne
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Jak długo działają Państwo w tej branży?
1

Opinie o Ziele & Pastele

4.9
8 opinii
8 opinii
Profesjonalizm
(8)
Jakość/cena
(8)
Polecasz to?
(8)
kajda171s
Autor: kajdas
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Miałam okazję poznać, a nawet współpracować z właścicielkami Ziele&Pastele - muszę powiedzieć, że dziewczyny bardzo miłe, sympatyczne, mają fajne pomysły, potrafią doradzić, wręcz "palą" się do pracy. :)

Osobiście widywałam większość kompozycji kwiatowych, więc jak najbardziej mogę stwierdzić, że jest to profesjonalne wykonanie. Przybranie Kościołów, czy sal równie piękne, wszystko co robią stwarza niesamowitą atmosferę ślubu pasując idealnie. Dbałość o szczegóły to na pewno pozytywna cecha Ziele&Pastele. :)

Osobiście jestem oczarowana, gdybym brała drugi raz ślub na pewno bym wybrała Ziele&Pastele. A nawiasem mówiąc korzystałam z innych usług nie z dziedziny ślubu i byłam bardzo zadowolona więc i w kwestii wesela nie pożałowałabym. Więc drogie Panie - POLECAM! :D 

P. S. Zresztą same zauważcie jak na zdjęciach pięknie wszystko wygląda. Zwróćcie uwagę nie tylko na to jak dekoracje ślicznie wyglądają same w sobie, ale również na to jak Młode Pary (nie ukrywajmy Panny Młode ;P) OLŚNIEWAJĄCO wyglądają w otoczeniu ZIELI I PASTELI :D 

Zgłoś nadużycie
agatakoz17
Autor: Agata Kozicka
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Dziewczyny działają sprawnie bezproblemowo i stają na głowie,  żeby spełnić wszystkie wymagania. Są zawsze uśmiechnięte, otwarte i komunikatywnej. Polecam :)

Zgłoś nadużycie
madziam88
Autor: Magda
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z dziewczynami z Ziele & Pastele miła, bezproblemowa i przjemna. Wystarczyło kilka ustaleń i kwestia dekoracji i kwiatów nie zaprzątała naszych zajętych dalszym planowaniem głów :)

Zdaliśmy się w dużym stopniu na pomysły, wyczucie i doświadczenie dziewczyn i było warto. Wszystko wyszło cudownie i było bardzo klimatycznie. Niczego byśmy nie zmienili! Dziękujemy :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt