CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jak pracuję?

Jestem Kamil i wierzę, że najlepsze filmy powstaną wtedy, kiedy się polubimy i zbudujemy do siebie zaufanie. To pozwoli Wam się rozluźnić, a mi uchwycić to co między Wami najlepsze! Uwielbiam radość i śmiech. Zawsze mam nadzieję na łzy i głębokie słowa prosto z serca, a coraz bardziej ciągnie mnie w stronę zmysłowych sesji.

"Scenariusz"

Pomysł, charakter i zarys Waszego filmu planuję jeszcze przed ślubem, po wstępnych rozmowach i obustronnych propozycjach. 

Burza Mózgów

Nie idę za utartymi schematami. Każda historia jest inna, dlatego staram się zawsze zrobić coś innego, żebyście poczuli się wyjątkowo, a ja mógł spełnić swoje artystyczne ambicje!

Malowanie

Każdy pojedynczy kadr jest przeze mnie kolorowany (tak jak obrabia się zdjęcia np. w Lightroomie). Pozwala to na wydobycie charakteru oraz podkreślenie najważniejszych rzeczy. 

Czas

Tworzę filmy, które są na tyle długie, żeby pokazać wszystko, co istotne w dniu ślubu, ale też na tyle krótkie, by często do nich wracać i z łatwością pokazywać znajomym.

Muzyka

To nie przypadek, że poza filmem moją największą pasją jest muzyka. Jakość dźwięku i dobór muzyki w moich filmach ma ogromne znaczenie.

Sprzęt

Jestem minimalistą i zabieram ze sobą to, co najważniejsze, żeby opowiedzieć Waszą historię. Czasami to nadal dużo, ale nigdy nie zobaczycie mnie rozstawiającego slidery, duże statywy itp :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność jest 3-etapowa. Zadatek, który razem z obustronnym podpisaniem umowy stanowi potwierdzenie rezerwacji. Druga rata przed realizacją i trzecia przy oddaniu gotowego dzieła.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
czarna313
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To co tworzy Kamil ma ogromną wartość i jakość. Dzięki Niemu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie - taką jak chcieliśmy, jakiej oczekiwaliśmy i jakiej szukaliśmy. Nie wiem jak to robi, ale na filmie tworzy całą paletę emocji. Do tego forma jest mega profesjonalna - połączenie muzyki z filmem to mistrzostwo świata. Jak dla mnie najlepszy z najlepszych, więc jeśli się zastanawiasz nad wyborem, to możesz decydować się w ciemno i z pełnym zaufaniem.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 12-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt