CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne

Jak pracuję?

Jestem Kamil i wierzę, że najlepsze filmy powstaną wtedy, kiedy się polubimy i zbudujemy do siebie zaufanie. To pozwoli Wam się rozluźnić, a mi uchwycić to co między Wami najlepsze! Uwielbiam radość i śmiech. Zawsze mam nadzieję na łzy i głębokie słowa prosto z serca, a coraz bardziej ciągnie mnie w stronę zmysłowych sesji.

"Scenariusz"

Pomysł, charakter i zarys Waszego filmu planuję jeszcze przed ślubem, po wstępnych rozmowach i obustronnych propozycjach. 

Burza Mózgów

Nie idę za utartymi schematami. Każda historia jest inna, dlatego staram się zawsze zrobić coś innego, żebyście poczuli się wyjątkowo, a ja mógł spełnić swoje artystyczne ambicje!

Malowanie

Każdy pojedynczy kadr jest przeze mnie kolorowany (tak jak obrabia się zdjęcia np. w Lightroomie). Pozwala to na wydobycie charakteru oraz podkreślenie najważniejszych rzeczy. 

Czas

Tworzę filmy, które są na tyle długie, żeby pokazać wszystko, co istotne w dniu ślubu, ale też na tyle krótkie, by często do nich wracać i z łatwością pokazywać znajomym.

Muzyka

To nie przypadek, że poza filmem moją największą pasją jest muzyka. Jakość dźwięku i dobór muzyki w moich filmach ma ogromne znaczenie.

Sprzęt

Jestem minimalistą i zabieram ze sobą to, co najważniejsze, żeby opowiedzieć Waszą historię. Czasami to nadal dużo, ale nigdy nie zobaczycie mnie rozstawiającego slidery, duże statywy itp :)

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o CieszyOko Weddings - Filmy Ślubne

4.8 1 opinia
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

To co tworzy Kamil ma ogromną wartość i jakość. Dzięki Niemu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie - taką jak chcieliśmy, jakiej oczekiwaliśmy i jakiej szukaliśmy. Nie wiem jak to robi, ale na filmie tworzy całą paletę emocji. Do tego forma jest mega profesjonalna - połączenie muzyki z filmem to mistrzostwo świata. Jak dla mnie najlepszy z najlepszych, więc jeśli się zastanawiasz nad wyborem, to możesz decydować się w ciemno i z pełnym zaufaniem.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Kamerzysta na wesele, Inne
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność jest 3-etapowa. Zadatek, który razem z obustronnym podpisaniem umowy stanowi potwierdzenie rezerwacji. Druga rata przed realizacją i trzecia przy oddaniu gotowego dzieła.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Jestem odpowiedzialny za każdy projekt od początku do końca. W zależności od potrzeb zapraszam do współpracy zaufanych operatorów.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Do 100 dni roboczych, ale czasami udaje się oddać jeszcze tego samego miesiąca.

Adres

Miasto: 12-100