• Cena od: 3 000 zł

Stworzymy coś, do czego będziecie wracać przez całe życie. Poprzez film oddamy towarzyszące Wam emocje podczas tego najważniejszego dnia. Dzięki naszemu entuzjazmowi i kreatywności uwiecznimy go dla Was w całkowicie unikalny sposób — to Wasza historia jest naszą inspiracją.


Jesteśmy małżeństwem, a w pracy stanowimy zgrany duet operatorów. Od lat zajmujemy się sztuką — oboje jesteśmy muzykami, Tomasz tworzy klipy muzyczne, reklamowe i filmy branżowe, Natalia zajmuje się rękodziełem i fotografią zwierząt. Naszym pasjom zawdzięczamy wrażliwość, którą przenosimy na pracę z filmem ślubnym.

Jesteśmy dyskretnymi obserwatorami, którzy reportażowo i dynamicznie uwieczniają emocje Wasze i Waszych gości. A, jako że jest to Wasz dzień, to nie przyciągamy uwagi, tylko kierujemy ją do Was, wspierając uśmiechem i dopasowując się do Waszych potrzeb i planu uroczystości. Onieśmielenie przed naszymi obiektywami to nieznane naszym Parom i ich gościom uczucie. Gramy do jednej bramki z Waszym fotografem ślubnym tak, aby każdy z nas mógł jak najefektywniej uchwycić atmosferę tego dnia, nie wchodząc sobie w drogę.

Wyłapujemy zachwyt, radość, łzy wzruszenia i uśmiechy, aby uwiecznić je na ujęciach, które w montażu zamieniają się w przepiękną ślubną pamiątkę. Pracujemy ze światłem, kolorami i umiejętnie dobieramy muzykę, abyście chcieli jak najczęściej wracać do ślubnego filmu i jeszcze raz przeżyć wszystkie emocje, które towarzyszyły Wam w tym wyjątkowym dniu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 000 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Jeżeli spodoba się Państwu oferta, spisujemy umowę określającą termin, zakres realizacji, cenę końcową oraz zaliczkę. Po wpłaceniu zaliczki termin jest zarezerwowany. Na opłacenie pozostałej kwoty oczekujemy do 3 dni po wykonaniu usługi.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2019
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ćmy i Paprocie i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ćmy i Paprocie

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 10-436

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą