• Cena od: 4 000 zł

Jeżeli szukacie świeżego spojrzenia na film z niepowtarzalnej dla Was uroczystości, cenicie starannie wykonywaną pracę, a przede wszystkim szukacie przeciwieństwa długich i kiczowatych filmów rodem z lat 90 tych to nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy filmowymi pasjonatami, którzy dbają o każdy szczegół nie tylko pod względem technicznym, ale także o wcześniej opracowany z Parą Młodą scenariusz tak, aby stworzyć indywidualny reportaż ślubny.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Kadra Studio - Filmy ślubne i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Kadra Studio - Filmy ślubne

4.9 11 opinii
Autor: Justyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy lepiej wybrać! Pełen profesjonalizm. Film i teledysk - sztos! Podczas nagrywania nie czuć skrępowania, luźna atmosfera pomaga zachować naturalność. Nie możemy przestać oglądać ;) polecamy z całego serca, pamiątka na całe życie. Nie ma słów, żeby opisać jaka cudowna robote robi Kadra Studio - to trzeba zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie
Autor: Aleksandra
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kubę znaleźliśmy na jednym z portali i zachęceni pozytywnymi opiniami oraz pięknym portfolio, postanowiliśmy poprosić go o nagranie naszego ślubu i wesela. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja! Dzięki jego profesjonalizmowi oraz poczuciu humoru, zarówno my jak i goście czuliśmy się swobodnie przed obiektywem kamery. A efekty? Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych. Jesteśmy zakochani w tym filmie, a ktokolwiek go zobaczy podziela nasze zdanie. Polecamy Kadra Studio każdej parze!

Zgłoś nadużycie
Autor: Olga
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsi z najlepszych! Decyzja o wyborze KADRA STUDIO dla uwiecznienia najważniejszych chwil w naszym życiu, była strzałem w dziesiątkę. Z Kubą poznaliśmy się już podczas nagrywania podziękowań dla rodziców. Jego empatia i otwartość od razu do nas przemówiły. Znaliśmy się chwilkę, ale ani przez moment nie czuliśmy się przy nim skrępowani. Gdy otrzymaliśmy film z podziękowaniami, efekt był niesamowity. Oglądaliśmy go kilkukrotnie i sami się wzruszaliśmy. Gdy Kuba pojawił się w naszych domach w dniu ślubu, mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się już od bardzo dawna, przez co zachowywaliśmy się bardzo swobodnie. Warto dodać, że w żadnym momencie nie odczuliśmy obecności kamer. Wczoraj odebraliśmy film i teledysk ślubny. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie najważniejsze elementy zostały uchwycone. Co więcej cołość dopełnia profesjonalny montaż oraz odpowiednio dobrana muzyka. Moglibyśmy jeszcze pisać i pisać na temat pracy Kuby, ale jedno jest pewne! Jeżeli potrzebujecie profesjonalisty, który z zaangażowaniem przeżyje z Wami najpiękniejsze chwile Waszego życia, a w dodatku uwieczni je w najlepszy z możliwych sposobów, to właśnie wybór KADRA STUDIO będzie tym najwłaściwszym! Dziękujemy <3

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki oraz podpisanie umowy. (możliwe podpisanie umowy drogą internetową)
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Od 2014 roku
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Nasze filmy realizowane są przez jednego lub dwóch operatorów.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
do 90 dni roboczych
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
4000

Adres

Miasto: