Kadra Studio - Filmy ślubne

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Kadra Studio - Filmy ślubne

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jeżeli szukacie świeżego spojrzenia na film z niepowtarzalnej dla Was uroczystości, cenicie starannie wykonywaną pracę, a przede wszystkim szukacie przeciwieństwa długich i kiczowatych filmów rodem z lat 90 tych to nie mogliście trafić lepiej. Jesteśmy filmowymi pasjonatami, którzy dbają o każdy szczegół nie tylko pod względem technicznym, ale także o wcześniej opracowany z Parą Młodą scenariusz tak, aby stworzyć indywidualny reportaż ślubny.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
4 000 zł
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki oraz podpisanie umowy. (możliwe podpisanie umowy drogą internetową)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2014
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Kadra Studio - Filmy ślubne

4.9
11 opinii
11 opinii
Profesjonalizm
(11)
Jakość/cena
(11)
Polecasz to?
(11)
justyna.jasionowska
Autor: Justyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie mogliśmy lepiej wybrać! Pełen profesjonalizm. Film i teledysk - sztos! Podczas nagrywania nie czuć skrępowania, luźna atmosfera pomaga zachować naturalność. Nie możemy przestać oglądać ;) polecamy z całego serca, pamiątka na całe życie. Nie ma słów, żeby opisać jaka cudowna robote robi Kadra Studio - to trzeba zobaczyć :)

Zgłoś nadużycie
buraczewska.a
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kubę znaleźliśmy na jednym z portali i zachęceni pozytywnymi opiniami oraz pięknym portfolio, postanowiliśmy poprosić go o nagranie naszego ślubu i wesela. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja! Dzięki jego profesjonalizmowi oraz poczuciu humoru, zarówno my jak i goście czuliśmy się swobodnie przed obiektywem kamery. A efekty? Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych. Jesteśmy zakochani w tym filmie, a ktokolwiek go zobaczy podziela nasze zdanie. Polecamy Kadra Studio każdej parze!

Zgłoś nadużycie
olgalobacz
Autor: Olga
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsi z najlepszych! Decyzja o wyborze KADRA STUDIO dla uwiecznienia najważniejszych chwil w naszym życiu, była strzałem w dziesiątkę. Z Kubą poznaliśmy się już podczas nagrywania podziękowań dla rodziców. Jego empatia i otwartość od razu do nas przemówiły. Znaliśmy się chwilkę, ale ani przez moment nie czuliśmy się przy nim skrępowani. Gdy otrzymaliśmy film z podziękowaniami, efekt był niesamowity. Oglądaliśmy go kilkukrotnie i sami się wzruszaliśmy. Gdy Kuba pojawił się w naszych domach w dniu ślubu, mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się już od bardzo dawna, przez co zachowywaliśmy się bardzo swobodnie. Warto dodać, że w żadnym momencie nie odczuliśmy obecności kamer. Wczoraj odebraliśmy film i teledysk ślubny. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie najważniejsze elementy zostały uchwycone. Co więcej cołość dopełnia profesjonalny montaż oraz odpowiednio dobrana muzyka. Moglibyśmy jeszcze pisać i pisać na temat pracy Kuby, ale jedno jest pewne! Jeżeli potrzebujecie profesjonalisty, który z zaangażowaniem przeżyje z Wami najpiękniejsze chwile Waszego życia, a w dodatku uwieczni je w najlepszy z możliwych sposobów, to właśnie wybór KADRA STUDIO będzie tym najwłaściwszym! Dziękujemy <3

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt