76

Opis

Cześć

jestem piekielnie dobrym fotografem ślubnym z ogromnym zamiłowaniem do reportaży. Moje supermoce to częściowa niewidzialność podczas pracy połączona z cudownym darem obserwacji i łatwością w łamaniu barier. Lubię ludzi i mam odwagę ich fotografować.Mam bardzo ładne aparaty i ciężkie obiektywy, dzięki czemu wyglądam poważnie i profesjonalnie. Zdecydowanie powinienem fotografować Wasz ślub.

Mieszkam w Warszawie z piękną narzeczoną i dwójką bardzo niegrzecznych, cudownych dzieciaczków. Dla fajnych zdjęć pojadę na koniec świata, chociaż będę tęsknił do domu.

Mój bagaż doświadczeń to setki pięknych ślubów w Polsce, Francji, na Gibraltarze i w USA, tysiące zaprzyjaźnionych osób, nagrody za miejsca w pierwszej dwudziestce w konkursach dla najlepszych fotografów ślubnych na świecie WPJA i ISPWP. Mogę pochwalić się stałą i bardzo owocną współpracą z najlepszymi konsultantami ślubnymi w kraju, za co zostałem wyróżniony certyfikatem partnera honorowego PSKŚ w 2017 roku.

Zniżki

- 30% na terminy w lipcu 2018 - last minute !

Wyprzedaż terminów last minute na lipiec 2018! Wolne soboty to 14 i 28 lipca 2018

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3400
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Musimy się poznać i polubić :). Przy podpisaniu umowy wpłacacie 1000zł zadatku, a przy ślubie wyjazdowym/zagranicznym zwiększamy to o podstawowe koszty podróży. Pełna kwota jest regulowana maksymalnie do tygodnia po ślubie, ale z przyjemnością przyjmę zapłatę przed. Nie lubię rozliczać się podczas wesela - zajmijcie się wtedy sobą :)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  4 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Mam dar zauważania emocji i supermoce w postaci częściowej niewidzialności. Fotografuję tak, jak lubię i mam z tego ogromną radość. Jestem gotowy na absolutnie każdą nieprzewidywalną sytuację podczas pracy i uwielbiam ciemne sale. Podobno mam spójny styl fotografowania i moja obecność uspokaja. Jeśli moje zdjęcia do Was przemawiają to jestem zdecydowanie najlepszym wyborem :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  ponad 10 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sam, lubię dyskrecję i potrafię być w kilku miejscach jednocześnie ;) Na ślubach powyżej 300 gości mogę pracować z drugim, dobrym fotografem - mam kogoś sprawdzonego na takie sytuacje.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Po ok 10 dniach otrzymujecie dostęp do "przystawki" czyli wstępnej galerii złożonej z blisko 70 zdjęć. Pełen materiał, czyli 300-700 zdjęć jest gotowy do 2 miesięcy od ślubu, a w praktyce staram się nie przekraczać miesiąca od ślubu. W przypadku książek czas oczekiwania to miesiąc od akceptacji projektu.

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Bartłomiej Zackiewicz w Mazowieckie:

bokserska 1 00-001 Warszawa +48 509251682

Moje studio mieści się na poczatku ulicy Bokserskiej, bardzo blisko Wyścigów Konnych i Galerii Mokotów. Pracuję tu nad zdjeciami, ale bardzo często wychodzę na sesje plenerowe, dlatego umówmy się przed Twoim przyjazdem.