• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Opowiadam historie - Wasze wyjątkowe historie, pełne miłości, szczęścia i emocji.

Światło, przestrzeń, energia, nastrój to elementy, które uwiecznione w kadrze pozwolą mi stworzyć Waszą niezapomnianą i unikalną historię. Zdjęcia, które towarzyszyć Wam będą przez następne lata. Zapraszam do kontaktu.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 12 opinii
Autor: wk76
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania działa z niezwykłą intuicją i wyczuciem, umiejętnie odnajduje się w każdej sytuacji. Wykazuje przy tym niezmordowany entuzjazm;) Towarzyszyła nam w trakcie przygotowań, ślubu i uroczystości weselnej. Ślub odbył się 25 grudnia, Ania zgodziła się, dla nas, odejść od stołu świątecznego i wesprzeć nas w tej niepowtarzalnej chwili. Jeżeli chodzi o zdjęcia, album i reportaż ślubny - działa błyskawicznie, proponuje mnóstwo fajnych rozwiązań, ale też zgadza się na korekty, dlatego też efekt końcowy jest mega zadowalający. Ania fotografowanie ma we krwi, działa z pasją i zaangażowaniem, potrafi złapać w obiektywie ulotne chwile, które później wszystkich wzruszają. Jest bardzo otwartą osobą, co niezmiernie ułatwia kontakt. Polecamy gorąco! Gosia&Wojtek 

Zgłoś nadużycie
Autor: zietaraaleksandra
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania jest fantastycznym fotografem i niesamowicie sympatyczną osobą! Od samego początku nasza współpraca była bardzo pozytywna. W dniu ślubu Ania służyła również dobrą radą i świetnymi pomysłami na ciekawe ujęcia. Po otrzymaniu zdjęć (w bardzo krótkim czasie!) byliśmy zachwyceni, a reszta gości podzieliła nasze zadowolenie. Widać, że fotografia jest Ani pasją, jakoś zdjęć jest efektem długoletniego doświadczenia, a umiejętność ukazania uczuć na zdjęciach jest wspaniałym zmysłem. Oglądając galerię ślubną nie patrzyliśmy na puste ujęcia ale pięknie ukazaną historię wraz ze wszystkimi emocjami obecnymi w tym dniu. Polecamy w 100%!!

Zgłoś nadużycie
Autor: carllo.dg
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W skrócie - jesteśmy zachwyceni. Dzisiaj odebraliśmy albumy i odbitki, zdjęcia w formie cyfrowej otrzymaliśmy już jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o sesję narzeczeńską oraz poślubną - świetnie spędzony czas z Anią, która ma masę pomysłów i dobre oko, co prowadzi często do słów "a ustawcie się jeszcze tam, fajnie wyjdzie". I faktycznie wychodzi potem super. Reportaż ślubny z kolei jest świetnie zbalansowany pomiędzy ujęciami nas jako pary młodej, a gośćmi. Polecam w 100%.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
3200
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Styl artystyczny