Anna Renarda Photography

26

Opis

Opowiadam historie - Wasze wyjątkowe historie, pełne miłości, szczęścia i emocji.

Światło, przestrzeń, energia, nastrój to elementy, które uwiecznione w kadrze pozwolą mi stworzyć Waszą niezapomnianą i unikalną historię. Zdjęcia, które towarzyszyć Wam będą przez następne lata. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3200
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (12)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 12 opinii
Przez wk76s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania działa z niezwykłą intuicją i wyczuciem, umiejętnie odnajduje się w każdej sytuacji. Wykazuje przy tym niezmordowany entuzjazm;) Towarzyszyła nam w trakcie przygotowań, ślubu i uroczystości weselnej. Ślub odbył się 25 grudnia, Ania zgodziła się, dla nas, odejść od stołu świątecznego i wesprzeć nas w tej niepowtarzalnej chwili. Jeżeli chodzi o zdjęcia, album i reportaż ślubny - działa błyskawicznie, proponuje mnóstwo fajnych rozwiązań, ale też zgadza się na korekty, dlatego też efekt końcowy jest mega zadowalający. Ania fotografowanie ma we krwi, działa z pasją i zaangażowaniem, potrafi złapać w obiektywie ulotne chwile, które później wszystkich wzruszają. Jest bardzo otwartą osobą, co niezmiernie ułatwia kontakt. Polecamy gorąco! Gosia&Wojtek 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania jest fantastycznym fotografem i niesamowicie sympatyczną osobą! Od samego początku nasza współpraca była bardzo pozytywna. W dniu ślubu Ania służyła również dobrą radą i świetnymi pomysłami na ciekawe ujęcia. Po otrzymaniu zdjęć (w bardzo krótkim czasie!) byliśmy zachwyceni, a reszta gości podzieliła nasze zadowolenie. Widać, że fotografia jest Ani pasją, jakoś zdjęć jest efektem długoletniego doświadczenia, a umiejętność ukazania uczuć na zdjęciach jest wspaniałym zmysłem. Oglądając galerię ślubną nie patrzyliśmy na puste ujęcia ale pięknie ukazaną historię wraz ze wszystkimi emocjami obecnymi w tym dniu. Polecamy w 100%!!

Zgłoś nadużycie
Przez carllo.dgs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W skrócie - jesteśmy zachwyceni. Dzisiaj odebraliśmy albumy i odbitki, zdjęcia w formie cyfrowej otrzymaliśmy już jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o sesję narzeczeńską oraz poślubną - świetnie spędzony czas z Anią, która ma masę pomysłów i dobre oko, co prowadzi często do słów "a ustawcie się jeszcze tam, fajnie wyjdzie". I faktycznie wychodzi potem super. Reportaż ślubny z kolei jest świetnie zbalansowany pomiędzy ujęciami nas jako pary młodej, a gośćmi. Polecam w 100%.

Zgłoś nadużycie
Przez m.a.kows
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Anię w 100%  - wspaniały fotograf, świetna osoba! Pełen profesjonalizm, pomysłowość, kreatywność, utalentowanie, dużo zaangażowania w swoją pracę, która równocześnie jest pasją, co od razu widać. Zdjęcia wykonane przez Anie są wyjątkową opowieścią pełną miłości i emocji. Niepowtarzalną pamiątką na lata.  Efekt końcowy pracy jest bardzo, bardzo satysfakcjonujący. Współpraca z takim fotografem to sama przyjemność! Serdecznie polecamy!  Magdalena i Piotr

 

Zgłoś nadużycie
Przez ania.krets
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy zachwyceni! Współpraca z Anią to sama przyjemność, jest nie tylko utalentowanym fotografem ale i cudowną osobą. Dziękujemy serdecznie za piękne zdęcia i polecamy z całego serca Anna Renarda Photography.

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Anna Renarda Photography w Małopolskie:

Kraków
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny