Anna Renarda Photography

28

Opis

Opowiadam historie - Wasze wyjątkowe historie, pełne miłości, szczęścia i emocji.

Światło, przestrzeń, energia, nastrój to elementy, które uwiecznione w kadrze pozwolą mi stworzyć Waszą niezapomnianą i unikalną historię. Zdjęcia, które towarzyszyć Wam będą przez następne lata. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2800
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

Opinia/i (10)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 10 opinii
Przez carllo.dgs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W skrócie - jesteśmy zachwyceni. Dzisiaj odebraliśmy albumy i odbitki, zdjęcia w formie cyfrowej otrzymaliśmy już jakiś czas temu. Jeżeli chodzi o sesję narzeczeńską oraz poślubną - świetnie spędzony czas z Anią, która ma masę pomysłów i dobre oko, co prowadzi często do słów "a ustawcie się jeszcze tam, fajnie wyjdzie". I faktycznie wychodzi potem super. Reportaż ślubny z kolei jest świetnie zbalansowany pomiędzy ujęciami nas jako pary młodej, a gośćmi. Polecam w 100%.

Zgłoś nadużycie
Przez m.a.kows
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy Anię w 100%  - wspaniały fotograf, świetna osoba! Pełen profesjonalizm, pomysłowość, kreatywność, utalentowanie, dużo zaangażowania w swoją pracę, która równocześnie jest pasją, co od razu widać. Zdjęcia wykonane przez Anie są wyjątkową opowieścią pełną miłości i emocji. Niepowtarzalną pamiątką na lata.  Efekt końcowy pracy jest bardzo, bardzo satysfakcjonujący. Współpraca z takim fotografem to sama przyjemność! Serdecznie polecamy!  Magdalena i Piotr

 

Zgłoś nadużycie
Przez ania.krets
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy zachwyceni! Współpraca z Anią to sama przyjemność, jest nie tylko utalentowanym fotografem ale i cudowną osobą. Dziękujemy serdecznie za piękne zdęcia i polecamy z całego serca Anna Renarda Photography.

Zgłoś nadużycie
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

My fiance and I planned a trip to Krakow and wanted to do engagement pictures there. We were coming from USA and Anna was wonderful to work with via email. Both my fiance and I knew Krakow, but Anna was great in suggesting places that we would have never though of ourselves. The photos she took were amazing and she captured everything we were looking for. She really cares about her clients and her work. We couldn't have picked a better photographer. Thank you Anna! 

Zgłoś nadużycie
Przez r.jankowski88s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalizm i pomysłowość Ani idą w parze z niezwykłym ciepłem, uśmiechem i poczuciem humoru, co sprawia, że sesje fotograficzne w Jej wykonaniu to świetna zabawa, a końcowe efekty są powalające! Magia chwili i emocje uchwycone na zdjęciach wykonanych w trakcie przygotowań, ślubu, wesela i sesji plenerowej sprawiają, że całość stanowi przepiękną pamiątkę na całe życie. Serdecznie polecamy Anię dla wszystkich par, które chcą mieć coś więcej, niż tylko zdjęcia! 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Anna Renarda Photography w Małopolskie:

Kraków
 • #Średnie ceny
 • #Styl artystyczny