24

Opis

Jest mi niezmiernie miło, że zawiłe internetowe ścieżki zaprowadziły Was do mojego fotograficznego królestwa.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć w portfolio na stronie www.yesyes.com.pl oraz www.fb.com/yesyesphotography  :-)
Celowo zamieszczam ich mnóstwo, żebyście mogli przekonać się czy odpowiada Wam mój sposób patrzenia na to, co wokół.
Kadry, które obejrzycie, są owocem lat nieustającej praktyki, inwestycji w sprzęt najwyższej jakości, całkowitego zaangażowania w każde wyzwolenie migawki oraz zaufania, jakim obdarzyły mnie Pary podobne do Was 
Dziękuję Wam za czas poświęcony na zapoznanie się z moją ofertą, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zadzwońcie lub napiszcie, jestem do Waszej dyspozycji.

Ola. Wzrokowiec i estetka. Całkowicie zakochana w kolorach i obrazach. Rysuje, biega, tańczy, tłumaczy z języka francuskiego, dużo patrzy, dużo widzi.
Z aparatem od lat. W zdjęciach uwielbia ludzi, klimat, historie. Włóczęga z natury,  zakochana w zdjęciowych ślubnych podróżach po całej Europie.

.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2800
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  6 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (2)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.4 2 opinii
Przez sidarthas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Olu, serdecznie dziękujemy za Twoją uspokajającą obecność, zaangażowanie i zdjęcia, które są dla nas cudowną pamiątką.

Zgłoś nadużycie
Przez ena4s
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Niestety bardzo NIE POLECAM usługi pani Aleksandry Zegarowskiej - Yes yes photography.
Ślub mieliśmy 20 maja 2017 roku. Umowa z panią Aleksandrą została podpisana 19 października 2015 wraz z zadatkiem, który wyniósł 500 zł.
Kontakt mailowy przed podpisaniem umowy był świetny. Również na spotkaniu, które odbyło się 15 października pani Aleksandra była niespotykanie miła i pomocna. Mówiła, że będzie podsyłała różne pomysły, inspiracje, że zawsze możemy do niej pisać i pytać. 
Pierwszy raz po podpisaniu umowy napisałam do p. Aleksandry 17 lutego 2017 (ona wcześniej do mnie nie pisała jak obiecywała, co w sumie jest dla mnie zrozumiałe, bo zdaję sobie sprawę, że nie jestem jej jedyną klientką) z pytaniem oraz pomysłami dot. sesji narzeczeńskiej. Niby spoko, spodobały się inspiracje, ale na moją kolejną wiadomość dot. braku miejsca na sesje już nie odpisała. Do celowo zrezygnowaliśmy z sesji narzeczeńskiej.
Brak kontaktu ze strony p. Aleksandry Zegarowskiej trwał i trwał... Od wszystkich podwykonawców (zespół, kamerzysta, kierowca, lokal, florystki itp.) dostaliśmy potwierdzenia, tylko p. Aleksandra nie dawała znaku życia. Postanowiłam więc napisać do niej 7 maja. Minąl 1, 2, 3 dzień... Napisałam do niej na prywatny profil, wiadomość została odczytana ale bez odpowiedzi, mąż dzwonił, telefony nie były odbierane. Trwało to do 11 maja. Odpisała, kazała trzymać kciuki za pogodę i zapewniła, że wszystko będzie w porządku, doradziła jakie zdjęcia łądnie wyjdą oraz napisała:
"Ewelinko, lecę do Cannes na festiwal filmowy jako fotograf 17 maja, wracam 19 w nocy więc w trakcie tych dni mogę być słabo uchwytna. Jeśli planujecie jakąś podróż poślubną to w razie czego od 28 maja jestem na Korfu na sesjach (do 4 czerwca) więc moglibyśmy połączyć jedno z drugim
Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na informacje!
Ola"
Jeśli chodzi o wyjazd do Korfu to wiedziała o nim dużo wcześniej, pomyślałam, że troche dziwnie, że innym parom dała znać o tym dużo wcześniej, a nam 1,5 tyg przed ślubem, ale miałam inne pomysły na sesje, więc nie stanowiło to dla mnie problemu. Trochę się zaniepokoiłam, że będzie zmęczona, nie wyspana, ale postanowiłam w to nie ingerować i zająć się resztą przygotowań.

15 maja o godzinie 00:28 dostałam wiadomość na facebooku, że jest jej przykro, ale nie da rady być na naszym ślubie, ponieważ ma przełożony samolot i w Polsce będzie dopiero w sobotę po południu (wyjazd miała dopiero w środę a z Cannes jest 1500 km, na upartego wybrałaby inny środek powrotu lub po prostu zrezygnowała z wyjazdu do Francji, ale to już kwestia priorytetów). Tak jak w umowie wysłała zastępstwo... Takich "Januszów Photography" dawno nie widziałam... A ona napisała, że "Janusze" biorą więcej, ale p. Aleksandra jest tak zorganizowaną osobą, że załatwiła nam to w tej samej cenie, jaką mieliśmy u niej...Oczywiście nie zdecydowaliśmy się na ich usługi... Poprosiłam o zwrot pieniędzy. Oczywiście p. Aleksandra odesłała, ale tylko kwotę jaką my jej wysłaliśmy, licząc, że nie wiemy co to jest zadatek (mąż oczywiście kazał jej odesłać tą kwotę, o której mówi umowa napisana przez nią!). Do celowo odesłała po kilku dniach. Częśliwie udało nam się znaleźć fajnego fotografa, mimo to nie życzę nikomu z przyszłych Małżonków stresu na 5 dni przed ślubem!!!!!! Myślę, że jeśli p. Aleksandra nie będzie miała lepszego zlecenia, bardziej prestiżowego lub po prostu lepiej płatnego, to możliwe, że zaszczyci swoją obecnością jako fotograf ślubny :) 
Ja jednak w 100% ODRADZAM współpracy z tą panią. Chciałam tą opinię napisać na funpage na facebooku, niestety nie ma możliwości wystawiania ocen -przypadek? Nie sądzę. Kilka dni po ślubie p. Aleksandra usunęła mnie oraz męża ze znajomych na facebooku -bardzo dojrzale :)

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji YesYes w Małopolskie:

31-870 Kraków
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska