• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Jest mi niezmiernie miło, że zawiłe internetowe ścieżki zaprowadziły Was do mojego fotograficznego królestwa.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć w portfolio na stronie www.yesyes.com.pl oraz www.fb.com/yesyesphotography  :-)
Celowo zamieszczam ich mnóstwo, żebyście mogli przekonać się czy odpowiada Wam mój sposób patrzenia na to, co wokół.
Kadry, które obejrzycie, są owocem lat nieustającej praktyki, inwestycji w sprzęt najwyższej jakości, całkowitego zaangażowania w każde wyzwolenie migawki oraz zaufania, jakim obdarzyły mnie Pary podobne do Was 
Dziękuję Wam za czas poświęcony na zapoznanie się z moją ofertą, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zadzwońcie lub napiszcie, jestem do Waszej dyspozycji.

Ola. Wzrokowiec i estetka. Całkowicie zakochana w kolorach i obrazach. Rysuje, biega, tańczy, tłumaczy z języka francuskiego, dużo patrzy, dużo widzi.
Z aparatem od lat. W zdjęciach uwielbia ludzi, klimat, historie. Włóczęga z natury,  zakochana w zdjęciowych ślubnych podróżach po całej Europie.

.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.4 2 opinii
Autor: sidartha
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Olu, serdecznie dziękujemy za Twoją uspokajającą obecność, zaangażowanie i zdjęcia, które są dla nas cudowną pamiątką.

Zgłoś nadużycie
Autor: ena4
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Niestety bardzo NIE POLECAM usługi pani Aleksandry Zegarowskiej - Yes yes photography.
Ślub mieliśmy 20 maja 2017 roku. Umowa z panią Aleksandrą została podpisana 19 października 2015 wraz z zadatkiem, który wyniósł 500 zł.
Kontakt mailowy przed podpisaniem umowy był świetny. Również na spotkaniu, które odbyło się 15 października pani Aleksandra była niespotykanie miła i pomocna. Mówiła, że będzie podsyłała różne pomysły, inspiracje, że zawsze możemy do niej pisać i pytać. 
Pierwszy raz po podpisaniu umowy napisałam do p. Aleksandry 17 lutego 2017 (ona wcześniej do mnie nie pisała jak obiecywała, co w sumie jest dla mnie zrozumiałe, bo zdaję sobie sprawę, że nie jestem jej jedyną klientką) z pytaniem oraz pomysłami dot. sesji narzeczeńskiej. Niby spoko, spodobały się inspiracje, ale na moją kolejną wiadomość dot. braku miejsca na sesje już nie odpisała. Do celowo zrezygnowaliśmy z sesji narzeczeńskiej.
Brak kontaktu ze strony p. Aleksandry Zegarowskiej trwał i trwał... Od wszystkich podwykonawców (zespół, kamerzysta, kierowca, lokal, florystki itp.) dostaliśmy potwierdzenia, tylko p. Aleksandra nie dawała znaku życia. Postanowiłam więc napisać do niej 7 maja. Minąl 1, 2, 3 dzień... Napisałam do niej na prywatny profil, wiadomość została odczytana ale bez odpowiedzi, mąż dzwonił, telefony nie były odbierane. Trwało to do 11 maja. Odpisała, kazała trzymać kciuki za pogodę i zapewniła, że wszystko będzie w porządku, doradziła jakie zdjęcia łądnie wyjdą oraz napisała:
"Ewelinko, lecę do Cannes na festiwal filmowy jako fotograf 17 maja, wracam 19 w nocy więc w trakcie tych dni mogę być słabo uchwytna. Jeśli planujecie jakąś podróż poślubną to w razie czego od 28 maja jestem na Korfu na sesjach (do 4 czerwca) więc moglibyśmy połączyć jedno z drugim
Pozdrawiam Was cieplutko i czekam na informacje!
Ola"
Jeśli chodzi o wyjazd do Korfu to wiedziała o nim dużo wcześniej, pomyślałam, że troche dziwnie, że innym parom dała znać o tym dużo wcześniej, a nam 1,5 tyg przed ślubem, ale miałam inne pomysły na sesje, więc nie stanowiło to dla mnie problemu. Trochę się zaniepokoiłam, że będzie zmęczona, nie wyspana, ale postanowiłam w to nie ingerować i zająć się resztą przygotowań.

15 maja o godzinie 00:28 dostałam wiadomość na facebooku, że jest jej przykro, ale nie da rady być na naszym ślubie, ponieważ ma przełożony samolot i w Polsce będzie dopiero w sobotę po południu (wyjazd miała dopiero w środę a z Cannes jest 1500 km, na upartego wybrałaby inny środek powrotu lub po prostu zrezygnowała z wyjazdu do Francji, ale to już kwestia priorytetów). Tak jak w umowie wysłała zastępstwo... Takich "Januszów Photography" dawno nie widziałam... A ona napisała, że "Janusze" biorą więcej, ale p. Aleksandra jest tak zorganizowaną osobą, że załatwiła nam to w tej samej cenie, jaką mieliśmy u niej...Oczywiście nie zdecydowaliśmy się na ich usługi... Poprosiłam o zwrot pieniędzy. Oczywiście p. Aleksandra odesłała, ale tylko kwotę jaką my jej wysłaliśmy, licząc, że nie wiemy co to jest zadatek (mąż oczywiście kazał jej odesłać tą kwotę, o której mówi umowa napisana przez nią!). Do celowo odesłała po kilku dniach. Częśliwie udało nam się znaleźć fajnego fotografa, mimo to nie życzę nikomu z przyszłych Małżonków stresu na 5 dni przed ślubem!!!!!! Myślę, że jeśli p. Aleksandra nie będzie miała lepszego zlecenia, bardziej prestiżowego lub po prostu lepiej płatnego, to możliwe, że zaszczyci swoją obecnością jako fotograf ślubny :) 
Ja jednak w 100% ODRADZAM współpracy z tą panią. Chciałam tą opinię napisać na funpage na facebooku, niestety nie ma możliwości wystawiania ocen -przypadek? Nie sądzę. Kilka dni po ślubie p. Aleksandra usunęła mnie oraz męża ze znajomych na facebooku -bardzo dojrzale :)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2800
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Inne
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto: 31-870
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska