Wojciech Blindman

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wojciech Blindman

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jakość

Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie cyfrowym w systemie Canon. Na specjalne życzenie również w analogowym systemie Hasselblad. Każde zdjęcie, oddane jako produkt finalny, jest odpowiednio przygotowywane tak, aby pojedyncze zdjęcie miało duszę, charakter a jednocześnie cały materiał był stylistycznie spójny. Zestaw tworzy wyselekcjonowany, po części przeze mnie a potem przez Was, zbiór odbitek wykonanych na papierze w profesjonalnym laboratorium wraz z ich odpowiednikami w formie elektronicznej. W lipcu 2009 roku przyjęto mnie do elitarnego grona Wedding Photojournalist Association (Stowarzyszenia Fotoreporterów Ŝlubnych), w skrócie WPJA.

 

Elastyczność

Realizuję każde poważne zlecenie niemal w każdym zakątku globu, co nie oznacza, że nie jestem zainteresowany lotem z Wami na księżyc. Pakiet jest jeden, który w zależności od potrzeb, możemy dowolnie (w granicach rozsądku) modyfikować.

 

Przyjemność

Z przyjemnością podejmuję się kolejnych wyzwań. Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera i poczucie humoru sprawiają, że sesja zdjęciowa jest dla wszystkich chwilą przyjemności i odprężenia.

 

Bezcenność

Mniejsza liczba zleceń przekłada się na większe zaangażowanie i świeżość spojrzenia, dzięki czemu oryginalne fotografie z sesji oraz bogactwo i różnorodność zdjęć reportażowych stają się bezcenną pamiątką na całe życie.

Każda para traktowana jest indywidualnie, nie ma schematów, ale jest konsekwencja i co najważniejsze - unikatowość. Kto wie może kiedyś właśnie Wasze zdjęcia będą cieszyły się zainteresowaniem kolekcjonerów sztuki? Czego sobie i Wam życzę.

Opinie o Wojciech Blindman

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
tzukal
Autor: Tomas
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wyjątkowy fotograf. Artysta. Dyskretny, inteligentny i pozytywnie szalony człowiek. Podziwiam jego zdolność nieszablonowego spójrzenia mimo ograniczeń gatunku fotografii ślubnej.

Dla ludzi chcących zdjęcia dobitnie pokazujące rzeczywistość ich ślubu czy wesela. Wydarzenia, które się stanie dzięki Wojtkowi sztuką.

Absolutnie i szczerze polecam. 

Zgłoś nadużycie
gosia.turner
Autor: Gosia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jak zobaczyłam film Wojtka z wesela moich przyjaciół to już wiedziałam, że to tylko ten fotograf i żaden inny. Zdjęcia jakie robi każdy widzi, mają w sobie 'to coś' i jest wow! A do tego pełen profesjonalizm, zdjęcia dostaliśmy tak jak się umówiliśmy, wszystko na czas. Naprawdę bardzo udana współpraca. Poza tym nie czułam się jakbym miała obiektyw skierowany cały czas na mnie podczas imprezy, Wojetk jest bardzo dyskretny i nie narzuca się w trakcie pracy. To jest naprawdę ważne.

Zgłoś nadużycie
aboron
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wojtek był z nami podczas naszego ślubu prawie 6 lat temu. Foty wyszły bombowe, przyznaję, że fotografa szukałam dobre kilka miesięcy i wybór padł właśnie na Wojtka. To była bardzo dobra decyzja. Byliśmy zachwyceni kontaktem z nim do tego stopnia, że przesadziliśmy go w trakcie wesela do naszych gości. Bardzo dobrze się z nim pracowało, no i efekt był oszałamiający :-)

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt