Whiteberry

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Whiteberry

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 2 400 zł

Nazywamy się Kinga i Marcin Malinowscy, razem tworzymy zgrany duet o nazwie Whiteberry.

Wszystko zaczęło się na studiach, zupełnie nie związanych z fotografią, bo pedagogicznych. Jeszcze jako para, później narzeczeństwo założyliśmy studio graficzne Raspberry. Projektowaliśmy i fotografowaliśmy głównie na potrzeby reklamy, a naszym rynkiem jest nie tylko Toruń, Kujawsko-Pomorskie, lecz cała Polska. Nadszedł czas, żeby zalegalizować związek i poszerzyć swoją działalność, której głównym profilem jest fotografia ślubna.

Teraz jesteśmy małżeństwem i wszystko co robimy, robimy razem, tak jak każdy nasz reportaż. Umożliwia to spojrzenie na rzeczywistość z dwóch perspektyw oraz gwarantuje utrwalenie w wyjątkowy sposób najważniejszych chwil.

Nie będziemy pisać o naszych zdjęciach, czy oddają nastroje, emocje, bo to możecie zobaczyć i ocenić, ani o tym, że to jeden z najpiękniejszych momentów w Waszym życiu, bo to przecież wiecie. Napiszemy tylko to, że będzie nam bardzo miło, jeśli będziemy mogli towarzyszyć Wam w tak ważnym dla Was dniu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
2 400 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność jest rozłożona na trzy części: zadatek, w dniu ślubu i przy odbiorze zdjęć.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2012
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Whiteberry

4.4
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(4)
(1)
Jakość/cena
(4)
(1)
Polecasz to?
(4)
(1)
dziunia1480
Autor: Dorota Tchorzewska
2.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAMY. Z przykrością, muszę wystawić negatywną opinię.-brak profesjonalizmu-brak kontaktu telefonicznego (cały kontakt za pośrednictwem wiadomości),-brak zainteresowania klientem i jego oczekiwaniami ( brak dialogu, wszelkiego rodzaju zapytań,)-brak zainteresowania po złożeniu naszych uwag (reklamacji)-po wykonaniu telefonu przez nas, aby zgłosić nasze uwagi, praktycznie zerowy kontakt, bardzo srogi, mało przyjemna rozmowa, po naszej rozmowie telefonicznej otrzymywaliśmy tylko wiadomości. Z usług Marcina i Kingi korzystaliśmy dwa razy. Poniżej nasze uwagi do zdjęć:brak ostrości- zdjęcia rozmazane/mieliśmy zdjęcia wraz z psem, bardzo nam zależało na tym, aby był nasz pupil na zdjęciach, w rezultacie nie mamy ani jednego zdjęcia z psem, na którym każda z postaci tj. mąż, ja i pies jesteśmy w ostrości. Myśleliśmy, że wybierzemy coś z pozostałych zdjęć - przecież tyle ich było robionych przez 2 fotografów - niestety okazało się, że nie posiadają oni takiego zdjęcia. Na zdjęciach jesteśmy bez ostrości my lub pies.odnieśliśmy wrażenie, że zdjęcia przedstawiają klasztor i jego walory - większość zdjęć nie jest intymna, ukazująca nas, tylko tło/ściany-większość zdjęć ma poucinane nogi/sylwetki/ukazuje ⅔tła/ucięte głowy/łokcieniedokładne obrobienie zdjęć - brak retuszu (brudna suknia/nieusunięta opryszczka), być może dlatego tak szybko dostaliśmy zdjęcia, gdyż z pewnością nie były one oddane z należyta starannościązdjęcia robione z daleka, po przybliżeniu również brak ostrościkolorystyka zdjęć - na zdjęciach wyglądam jak osoba kochająca solarium, bardzo nienaturalny odcień skory. Mam wrażenie, że ten retusz został zrobiony po złości, gdyż zauważyliśmy błędyJednak największym rozczarowaniem było potraktowanie niezadowolonego klienta. Dokładna, szczegółowa opinia znajduje sie tutaj: https://docs.google.com/document/d/1Tyw67Cg8BscdmfnRDzAzgsdB2f9HtHBOwg_Riaa4Uag/edit

Zgłoś nadużycie
zieba-jakub
Autor: Jakub
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dużo pozytywów można byłoby wymieniać. Skupie się na kilku najbardziej widocznych dla mnie. Profesjonalizm w każdym detalu, super podejście do klienta, szybka realizacja usługi, no i najważniejsze - ZJAWISKOWE ZDJĘCIA.

Zgłoś nadużycie
annalipinska1
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniały duet młodych i kreatywnych fotografów z pasją do tego co robią oraz mnóstwem pomyśłów na ciekawe ujęcia! Efekt niesamowity, zdjęcia są cudowne, a ja wzruszam się za każdym razem jak na nie patrze! Dziękujemy!!!  

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 87-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt