27

Opis

Cute Story Fotografia to dwuosobowy team - Asia i Michał. Każde z nas widzi troszkę inaczej - dzięki różnym spojrzeniom reportaż z Waszego dnia jest kompletny, pełny emocji, detali i niepowtaralnych sytuacji.

Kochamy tworzyć dla Was historię z dnia ślubu. Uwielbiamy też sesje narzeczeńskie, na których poznajemy się wzajemnie i łamiemy pierwsze bariery, żeby później było zabawniej, prościej i w klimacie przyjaźni. Z ogromną ochotą staniemy się częścią tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, po to by dać Wam piękne wspomnienia zapisane na zdjęciach.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Ostatecznej rezerwacji dokonujemy w dniu wpłaty przez Was zadatku.
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracujemy (prawie) zawsze we dwoje.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalny czas oczekiwania na Waszą historię to 3 miesiące.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (15)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 15 opinii
Przez goodgutas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo się cieszymy, że poznaliśmy Asię! :) Super zaangażowanie, pełen profesjonalizm i do tego bardzo naturalne,swobodne kadry. Dziękujemy za super reportaż! Gorąco polecam The Cute Story Photography! Działajcie jak nadłużej i jeszcze jeden dzień dłużej. 

Zgłoś nadużycie
Przez kozlowska.mrts
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Asia i Michał już od pierwszego maila zachwycili nas sobą na tyle, że byliśmy pewni, że to im powierzymy uwiecznienie dnia naszego ślubu! 
Kontakt z nimi to czysta przyjemność - wiecie, to tak jak rozmawiać całą noc (a i tak nie móc się nagadać! ) ze znajomymi, których wieki się nie widziało.
Jak wiemy ich głównym zadaniem nie jest jednak gadanie (to tylko dodatkowy atut ). Mieliśmy przyjemność współpracować z nimi podczas naszej sesji narzeczeńskiej, która zaowocowała przepięknym albumem - takim "cute story" na całe życie. Zdjęcia już teraz budzą zachwyt rodziny i znajomych, którzy pytają o to, kto zrobił nam tak cudowną pamiątkę. My z kolei jesteśmy pewni, że do albumu z sesji narzeczeńskiej dołączy niebawem równie piękny album z dnia naszego ślubu. To chyba najlepsza rekomendacja!

Polecamy całym sercem  (a nawet dwoma!)
Marta & Mati

Zgłoś nadużycie
Przez ewelinarogs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z ogromną przyjemnością poraz kolejny wystawiamy pozytywa, żałujemy że oceny kończą się na 5ciu gwiazdkach. Asia i Michał to duet idealny, a zdjęcia przez nich robione to perełki, arcydzieła. Mieliśmy okazję współpracować z nimi na naszej sesji narzeczeńskiej wtedy poznaliśmy ich przede wszystkim jako wspaniałych ludzi i fotografów z pasją. Niedawno fotografowali nasze wesele - tutaj poznaliśmy ich nowe oblicze. Pełen profesjonalizm, wyłapywanie dla nas najswpanialszych momentów, pozytywna energia, swoboda, ujęcia z każdej możliwej perspektywy i uśmiech którym potrafili obdarować każdego z gości!  Mam nadzieje, że szybko będzie okazja do kolejnej sesji bo z takimi ludzmi współpraca to zabawa i niesamita radość! Asiu, Michale  - DZIEKUJEMY! <3

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niesamowita para fotografów , którą serdecznie polecam. Tworzą wyjątkowy klimat podczas zdjęć na ślubie jak i w plenerze. Miałam poczucie, że są naszymi przyjaciólmi,którzy chcą dla Nas jak najlepiej , pomocni przed ceremonią jak i w trakcie ślubu. Z Asią i Michałem wszystko odbywa się w przyjemnej atmosferze Zrobili nam cudowną niespodziankę w postaci pięknych zdjęć ślubnych  dzięki Nim będziemy mieli Najlepszą pamiątkę ?

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Genialna para! Była dla nas ogromnym wsparciem podczas tego ważnego dla nas dnia. Pełen profesjonalizm i wyczucie chwili. Polecam skorzystać z sesji narzeczeńskiej, na której przełamuje się pierwsze lody. Dzięki temu podczas ślubu aparaty w ich rękach nie stresują tylko dodają pewności siebie.
Dziękujemy!! <3

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Cute Story Fotografia w Kujawsko-Pomorskie:

88 Inowrocław
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Videofilmowanie