White Spark Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

White Spark Studio

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Tworzenie filmów to nasza pasja, a śluby i wesela po prostu bardzo lubimy. Dlatego w tym ważnym dla Was dniu jesteśmy w swoim żywiole. Towarzyszymy Wam od rana, aby uchwycić wszystkie najważniejsze chwile.

Posiadamy profesjonalny sprzęt filmowy do ujęć, które sprawią zachwyt u niejednego widza.

Skupiamy się na wyjątkowych momentach i najpiękniejszych emocjach, bo tworzymy film dla Was na całe życie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
6 000 zł
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłacenie zadatku oraz podpisanie umowy
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o White Spark Studio

5.0
32 opinii
32 opinii
Profesjonalizm
(32)
Jakość/cena
(32)
Polecasz to?
(32)
demczuk.anita123
Autor: Anita
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług WhiteSparkStudio i był to zdecydowanie strzał w 10. Przeglądaliśmy bardzo dużo ofert, jednak postawiliśmy na WSS, ponieważ ich portofolio wywarło na nas największe wrażenie.Od samego początku wyczuwaliśmy ogromną sympatię ze strony chłopaków, przez co kontakt był czystą przyjemnością. Mogliśmy rozmawiać i dopytywać o najmniejsze szczegóły i zawsze dostawaliśmy konstruktywne odpowiedzi.Profesjonalizm - to coś co zdecydowanie można przypisać WSS. W trakcie nagrań ogromnym komfortem było to, że chłopaki jasno podpowiadali, co zrobić by ujęcia wychodziły zdecydoawnie lepiej.Każdy aspekt - goście, otoczenie, detale zostały idealnie ujęte i bardzo pomysłowo połączone w całość z ujęciami z sesji poślubnej.Według nas WSS włożyło naprawdę ogrom solidnej pracy, by uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty z naszego dnia. Bardzo często wracamy do oglądania filmu, który za każdym razem wywołuje w nas ogromne emocje i wydaje się nigdy nie nudzić.Z czystym sumieniem i bez zawahania polecamy i będziemy polecać WSS każdej parze, albowiem są to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu.Wojtku, jeszcze raz ślicznie dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
starshipslizak
Autor: Ola
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wojtku! Jeszcze raz dziękujemy Ci z całego serduszka za najwspanialszą pamiątkę z naszego dnia. Klasa sama w sobie, profesjonalne i osobiste podejście do młodej pary, niesamowita atmosfera i wsparcie, które towarzyszyło nam przy nagrywaniu filmu. Życzymy dalszych sukcesów i tak zadowolonych nowożeńców jak my;)

Zgłoś nadużycie
kasiamoch
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie umiem pisać tak dobrze jak osoby powyżej natomiast ze wszystkimi opiniami się w 100% zgadzam. Wojtek jest osobą bardzo otwartą, życzliwą, co ważne umie słuchać i doradzać mądrze. Współpraca z nim to czyta przyjemność. Na ślubie i weselu był jak duch, nie był widoczny a materiał jaki nagrał i złożył jest obłędny - sami sprawdźcie!

Za każdym razem kiedy oglądamy film jesteśmy wzruszeni, nieskromnie uważamy, że to najlepszy film z wesela jaki widzieliśmy (naprawdę cudo!). Wojtek sprawił, że ten dzień został pokazany jako najlepszy dzień życia! 

Chwile są ulotne, White Spark Studio uchwyci co ważne i zawsze będziecie mogli wrócić do tego pięknego dnia. Z Wojtekim to gwaracja, ręczę za to. 

Polecamy bo jest wart,

Kasia & Bartek 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt