• Cena od: 6 000 zł

Tworzenie filmów to nasza pasja, a śluby i wesela po prostu bardzo lubimy. Dlatego w tym ważnym dla Was dniu jesteśmy w swoim żywiole. Towarzyszymy Wam od rana, aby uchwycić wszystkie najważniejsze chwile.

Posiadamy profesjonalny sprzęt filmowy do ujęć, które sprawią zachwyt u niejednego widza.

Skupiamy się na wyjątkowych momentach i najpiękniejszych emocjach, bo tworzymy film dla Was na całe życie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
6 000 zł
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Zawsze pracujemy we dwóch
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
Wszystko zależy od terminu Państwa ślubu ale maksymalnie jest to 4 miesiące od ostatniego dnia zdjęciowego.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłacenie zadatku oraz podpisanie umowy
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj White Spark Studio i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o White Spark Studio

5.0
29 opinii
29 opinii
Profesjonalizm
(29)
Jakość/cena
(29)
Polecasz to?
(29)
Autor: Karol
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zaczęło się wszystko od ślubu naszych znajomych na którym Wojtek kręcił naszych przyjaciół. Profesjonalizm i serdeczność ekipy sprawiła, że nie wyobrażaliśmy sobie żeby film z naszego wesela kręcił ktoś inny. Na każdym kroku Wojtek nie tylko pomagał nam w organizacji wesela tak aby wyglądało idealnie na filmie ale też wspierał nas dobrym słowem i sprawił że czuliśmy się zaopiekowani. Pomijając serdeczność i łatwość w kontakcie najważniejszy jest finalny efekt a ten przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Sam w czasie wolnym zajmuje się filmem i moim zdaniem produkcje White Spark nie mają równych na polskim rynku. Pod koniec chciałem pokreślić, że ekipa wspaniałe pracowała z nieznanym im wcześniej fotografem, wprowadziła rewelacyjna atmosferę w dniu ślubu a sam dzień nie byłby taki sam bez ich humoru otuchy i pomocy. Śmiało mogę powiedzieć że powinienem był zaprosić ich na własne wesele jako gości!

Zgłoś nadużycie
Autor: Marcin
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowaliśmy się na White Spark Studio bazując na materiałach, które udostępniają na swojej stronie. Aż do pierwszego spotkania nie wiedzieliśmy jakim człowiekiem jest Wojtek i z czym wiąże się ta współpraca.

Samo spotkanie było bardzo profesjonalne, a mimo to Wojtek bardzo szybko skrócił dystans i po chwili traktowaliśmy go jak starego znajomego. W trakcie dowiedzieliśmy się o naszym ślubie i weselu więcej niż podczas lektury dziesiątek stron internetowych. Pomysły, którymi się z nami podzielił wcieliliśmy finalnie w życie i okazały się idealnie trafione.

Zmierzamy do najważniejszego - Wojtek gwarantuje Ci spokój. To jak polisa ślubna na Twoje nerwy, a uwierzcie że będzie tego sporo. Podpowie i doradzi, ale i sam wysłucha Twoich mniej lub bardziej szalonych wizji.

Pare dni temu Wojtek napisał, że materiały są już gotowe. Zdziwiłem się, spodziewałem się co najmniej kilku iteracji poprawek. Okazało się, że niepotrzebnie - nawet dla tak wymagającego klienta jak my, finalny produkt okazało się w 100% zgodny z oczekiwaniami. Dlaczego nie powyżej oczekiwań? Bo już w trakcie współpracy wiedzieliśmy, że to będzie coś zjawiskowego i niepowtarzalnego.

Zgłoś nadużycie
Autor: Emilia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Stworzyliście najpiękniejsze wspomnienie z jednego z piękniejszych dni w naszym życiu. Zatrzymaliście czas ️ cudowne emocje, uśmiechy i łzy szczęścia. Film zawiera wszystko to, czego oczekiwaliśmy Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, klasę i nieocenioną pomoc w wielu kwestiach. Oglądamy i nie możemy wyjść z podziwu, że byliście wszędzie tam, gdzie trzeba! Brawa, brawa, brawa!!! Chylimy czoła waszej pracy, talentom i zaangażowaniu ️ Emilia&Krystian 12.08.2021r.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą