Weselne Czary Wedding Planner

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Weselne Czary Wedding Planner

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Marzycie o niezapomnianym ślubie i weselu? Z certyfikowaną Konsultantką Ślubną to możliwe! Wyczarujmy ślub i wesele Waszych marzeń!

Mam na imię Ada i jestem założycielką agencji ślubnej Weselne Czary Wedding Planner. Jeśli to czytacie to zapewne jesteście zaręczeni – moje gratulacje! To właśnie teraz w Waszych głowach tworzy się wizja idealnego ślubu i wesela. Jako Konsultantka Ślubna pomogę Wam urzeczywistnić te marzenia.

Jestem absolwentką Dyplomacji Europejskiej, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu savoir-vivre, etykiety oraz protokołu dyplomatycznego, a także Menedżerskich Studiów Podyplomowych Zarządzania Firmą oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Project Management. Prowadząc agencję ślubną przekładam zdobytą wiedzę i doświadczenie na niezapomniane wesela moich Par.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Pozwólcie sobie zapamiętać ten czas na długie, długie lata. Zapraszam wszystkie Pary do skorzystania z mojej oferty! Obszar mojej działalności to głównie Dolny Śląsk – Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Bolesławiec, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec. Jednak jeśli jesteście z innego regionu to nie stanowi to dla mnie problemu – chętnie pomogę każdemu zaplanować ślub i wesele marzeń.

Oferta: 
* kompleksowa organizacja ślubu i wesela (śluby kościelne, konkordatowe, cywilne, humanistyczne, w plenerze)
* częściowa organizacja ślubu i wesela,
* koordynacja dnia ślubu,
* konsultacje przedślubne,
* ślubne SOS,
* organizacja imprez rodzinnych oraz okolicznościowych.

A może potrzebujesz wsparcia w organizacji wieczoru panieńskiego/kawalerskiego lub innego eventu?

Macie pytania? Zapraszam do kontakt! Postawcie na profesjonalizm i doświadczenie!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Moja współpraca z Parami Młodymi rozpoczyna się od niezobowiązującego spotkania i wypełnienia ankiety Pary Młodej. Na podstawie ankiety przedślubnej jestem w stanie poznać oczekiwania oraz marzenia Pary Młodej, Podczas niezobowiązującego spotkania przy kawie lub herbacie, razem omawiamy ankietę przedślubną, a ja przedstawiam spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną przygotowaną specjalnie dla Was. Do każdej pary i każdego ślubu podchodzę indywidualnie i to na podstawie ankiety przedślubnej buduję konkretną ofertę. Po zaprezentowaniu oferty i podpisaniu umowy czas na zapłatę zadatku - wysokość zadatku ustalam indywidualnie z Parą Młodą, jednak zazwyczaj jest to 30% całej kwoty na umowie. I teraz mogę rozpocząć przygotowania Waszego WIELKIEGO DNIA jakim jest ślub i wesele.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Weselne Czary Wedding Planner

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt