• Cena usługi Średnie ceny

Marzycie o niezapomnianym ślubie i weselu? Z certyfikowaną Konsultantką Ślubną to możliwe! Wyczarujmy ślub i wesele Waszych marzeń!

Mam na imię Ada i jestem założycielką agencji ślubnej Weselne Czary Wedding Planner. Jeśli to czytacie to zapewne jesteście zaręczeni – moje gratulacje! To właśnie teraz w Waszych głowach tworzy się wizja idealnego ślubu i wesela. Jako Konsultantka Ślubna pomogę Wam urzeczywistnić te marzenia.

Jestem absolwentką Dyplomacji Europejskiej, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu savoir-vivre, etykiety oraz protokołu dyplomatycznego, a także Menedżerskich Studiów Podyplomowych Zarządzania Firmą oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Project Management. Prowadząc agencję ślubną przekładam zdobytą wiedzę i doświadczenie na niezapomniane wesela moich Par.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Pozwólcie sobie zapamiętać ten czas na długie, długie lata. Zapraszam wszystkie Pary do skorzystania z mojej oferty! Obszar mojej działalności to głównie Dolny Śląsk – Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Bolesławiec, Świdnica, Wałbrzych, Zgorzelec. Jednak jeśli jesteście z innego regionu to nie stanowi to dla mnie problemu – chętnie pomogę każdemu zaplanować ślub i wesele marzeń.

Oferta: 
* kompleksowa organizacja ślubu i wesela (śluby kościelne, konkordatowe, cywilne, humanistyczne, w plenerze)
* częściowa organizacja ślubu i wesela,
* koordynacja dnia ślubu,
* konsultacje przedślubne,
* ślubne SOS,
* organizacja imprez rodzinnych oraz okolicznościowych.

A może potrzebujesz wsparcia w organizacji wieczoru panieńskiego/kawalerskiego lub innego eventu?

Macie pytania? Zapraszam do kontakt! Postawcie na profesjonalizm i doświadczenie!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Weselne Czary Wedding Planner i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Weselne Czary Wedding Planner

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Moja współpraca z Parami Młodymi rozpoczyna się od niezobowiązującego spotkania i wypełnienia ankiety Pary Młodej. Na podstawie ankiety przedślubnej jestem w stanie poznać oczekiwania oraz marzenia Pary Młodej, Podczas niezobowiązującego spotkania przy kawie lub herbacie, razem omawiamy ankietę przedślubną, a ja przedstawiam spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną przygotowaną specjalnie dla Was. Do każdej pary i każdego ślubu podchodzę indywidualnie i to na podstawie ankiety przedślubnej buduję konkretną ofertę. Po zaprezentowaniu oferty i podpisaniu umowy czas na zapłatę zadatku - wysokość zadatku ustalam indywidualnie z Parą Młodą, jednak zazwyczaj jest to 30% całej kwoty na umowie. I teraz mogę rozpocząć przygotowania Waszego WIELKIEGO DNIA jakim jest ślub i wesele.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
Nie posiadam konkretnego cennika. Do każdej pary pochodzę indywidualnie i to na podstawie oczekiwań tworzę spersonalizowaną ofertę. Ślub i wesele jest tak dużym przedsięwzięciem, z tak dużą ilością zmiennych, że podanie jednej konkrtnej ceny wprowadzałoby każdego z klientów w błąd. Dlatego też proszę o kontakt i rozmowę o Waszym ślubie marzeń, a wtedy będę w stanie przygotować super ofertę specjalnie dla Was.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jako certyfikowana Konsultantka Ślubna pomogę Wam zorganizować ślub i wesele marzeń. Powiedzcie mi jakie są wasze oczekiwania, a ja zajmę się resztą – od znalezienia idealnego miejsca na Wasz ślub, skończywszy na koordynacji Waszego wielkiego dnia. Razem dopniemy wszystko na ostatni guzik – Wy będziecie mogli wspólnie cieszyć się okresem narzeczeństwa, kiedy to ja będę załatwiała wszelkie formalności. Chyba nie muszę mówić, że profesjonalizm to moje drugie imię. Tak jak nie ma dwóch takich samych osób na świecie, tak samo nie ma dwóch identycznych wesel. Do każdej realizacji pochodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Macie jakieś pytania – napiszcie lub zadzwońcie. Umówimy się na niezobowiązującą kawkę i porozmawiamy, a ja przedstawię Wam zalety zatrudnienia Konsultantki Ślubnej i postaram się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Razem zadbamy o to, aby ten dzień był WYJĄTKOWY!

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Konsultanci ślubni | Jelenia Góra
1

Od 2008 roku z ogromną pasją organizujemy śluby i wesela na Dolnym Śląsku. Szczególnie upodobaliśmy sobie Kotlinę Jeleniogórską i Karkonosze. Zapewniamy stylowe wnętrza dopasowane do charakteru uroczystości, piękne plenery i najlepszych podwykonawców. Uwielbiamy spełniać marzenia naszych klientów... See +

Miss Weddington Top
Konsultanci ślubni | Jelenia Góra
Szybka
odpowiedz
5

Wedding planner z doświadczeniem zarówno w Polsce jak i za granicą. Członek prestiżowego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Kreuje śluby i przyjęcia weselne o różnym charakterze i kulturach. Organizuje wydarzenia biznesowe oraz stylizowane sesje fotograficzne. Czego możecie oczekiwać?  -... See +

Powiązane tagi:
  • Konsultanci ślubni
  • Średnie ceny