VESNA bajeczne wesela

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

VESNA bajeczne wesela

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Od 2008 roku z ogromną pasją organizujemy śluby i wesela na Dolnym Śląsku. Szczególnie upodobaliśmy sobie Kotlinę Jeleniogórską i Karkonosze. Zapewniamy stylowe wnętrza dopasowane do charakteru uroczystości, piękne plenery i najlepszych podwykonawców.

Uwielbiamy spełniać marzenia naszych klientów na każdym etapie przygotowań do jednego z najważniejszych dni w życiu, jakim jest poślubienie ukochanej osoby.

Nasi klienci mają do dyspozycji szereg pakietów. Najczęściej jednak korzystają z kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Takie rozwiązanie gwarantuje Państwu przede wszystkim spokój. Wasza rola ogranicza się do tego, co najprzyjemniejsze, czyli do dokonywania wyborów spośród najlepszych opcji podsyłanych przez naszych konsultantów. Jesteśmy z Wami także w dniu wesela, pilnując, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o VESNA bajeczne wesela

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
katarzyna.chodubska
Autor: Katarzyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Znalazłam firmę Vesna poszukując kogoś, kto będzie w stanie dobrze zorganizować dwujęzyczne wesele i był to naprawdę strzał w dziesiątkę. Oprócz takich rzeczy, które para młoda musi zrobić sama, jak np. zrobienie listy gości, czy przymierzenie sukni ślubnej, nie musieliśmy niczym się zajmować, niczego dopilnowywać, niczego wymyślać. Vesna zrobiła wszystko za nas i to sto razy lepiej niż moglibyśmy tego wymagać. Jeśli tylko szukacie kogoś kto pomoże wam zorganizować wesele marzeń to polecam razy 100. Ponadto, nie będzie to tylko wesele marzeń, a wesele waszych marzeń, ponieważ właściciele firmy umieją również słuchać i doskonale wyczuwają potrzeby klienta. Myślę, że nie da się trafić lepiej i polecam gorąco.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt