Wedding Projekt - bride plus size

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Wedding Projekt - bride plus size

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom wielu kobiet, oraz wielkiej pasji i miłości do piękna i mody, stworzyłyśmy miejsce przyjazne kobietom w każdym rozmiarze, szczególnie PLUS SIZE. Jesteśmy kobietami z wieloletnim doświadczeniem krawieckim oraz kilkuletnim stażem w pracy konsultantek ślubnych, przez co kroje i fasony sukien ślubnych nie mają przed nami tajemnic.

     Cały czas się doszkalamy. Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce profesjonalisty z wiedzą i doświadczeniem, a nie zwykłego sprzedawcy. 

     Jesteśmy salonem, który specjalizuje się w profesjonalnym doborze i sprzedaży sukni ślubnych PLUS SIZE.           Współpracujemy ze światowymi markami m.in. Madi Lane - która tworzy zjawiskowe suknie w każdym rozmiarze, udowadniając tym, że piękno nie ma rozmiaru, oraz rodzimą firmą Agnes - która od lat, z powodzeniem, stara się sprostać najnowszym trendom i wysokim wymaganiom klientek.                  Współpracujemy także z dostawcami i producentami   stylowych i jakościowych dodatków ślubnych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Twój wizerunek i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem, dlatego nie posiadamy personelu, tylko osobiście dbamy o każdy detal Twojej stylizacji.   

Co nas wyróżnia?

   1. Profesjonalne i merytoryczne podejście do wyboru sukni - od nas wyjdziesz z głową pełną wiedzy i praktycznych porad.

   2. Szeroka dostępność pięknych sukni w rozm. od 42 do 58.

   3. Bardzo indywidualne podejście do każdej klientki - spotykamy się tylko po wcześniejszym umówieniu. Podczas rezerwacji wizyty dokładnie określamy Twoje potrzeby i preferencje, abyśmy mogły przygotować się na spotkanie z Tobą.

   4. Intymna i swobodna atmosfera - podczas Twojej wizyty salon zostaje zamknięty i jesteśmy tylko do Twojej dyspozycji.

   5. Dostęp do stylowych i oryginalnych dodatków ślubnych, także rękodzieła.

   6. Pakiet zniżek i promocji u współpracujących z nami, dokładnie wyselekcjonowanych partnerów z branży ślubnej i nie tylko.

   7. Ponadto pyszna kawa, herbata lub woda i miłe towarzystwo :) 

 ZAPRASZAMY DO UMAWIANIA SPOTKAŃ   ZACZYNAMY OD PAŹDZIERNIKA W TORUNIU

Opinie o Wedding Projekt - bride plus size

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 87100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt