Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
  • Cena od: 3 500 zł

Salon Sukien Ślubnych - Susan Hooward znajduje się w samym sercu toruńskiej starówki pięćdziesiąt metrów od Starego Rynku. Każda Panna Młoda, która odwiedzi nasz salon ma możliwość wyciszenia się i podjęcia odpowiedniej decyzji mając do dyspozycji w pobliżu dziesiątki, a może i setki toruńskich kawiarni i restauracji w których można się zrelaksować i z czystym umysłem przemyśleć przymierzone fasony.

 

Na rynku ślubnym jesteśmy obecni prawie trzy dekady. W tym czasie ubraliśmy tysiące Panien Młodych. Obcowałyśmy z klientkami o różnych poglądach, charakterach, urodach i figurach. Ta  długoletnia działalność pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie z którym chętnie się dzielimy z naszymi klientkami, czyli przyszłymi Pannami Młodymi. 

Zawsze przeprowadzamy z Panną Młodą wywiad co lubi? w czym się dobrze czuje? itp. Przypominamy, że ślub nie składa się tylko z ceremonii w kościele czy też urzędzie stanu cywilnego, ale jest jeszcze wesele, na którym Panna Młoda ma czuć się nie tylko pięknie ale i swobodnie.

Profesjonalnie doradzimy jaki fason, styl, kolor oraz jego odcień pasuje do urody i figury Panny Młodej oraz wyjaśnimy dlaczego.

- Co powoduje optyczną zmianę figury na szczuplejszą?

- W jaki sposób ukryć kobiece niedoskonałości?

- Jak uwydatnić zalety?

- Czy suknia ślubna ma być gotowym modelem zaprojektowanym w pracowni?

- Czy też może ulec pokusie i uszyć suknię ślubną według własnego pomysłu?

Pamiętaj, że nie dokonamy za Ciebie wyboru czego nasze klientki często od nas oczekują, ale przybliżymy obecnie panujące trendy zarówno  wzorów jak i materiałów. Doradzimy jakie modele sukien ślubnych są "dedykowane" dla danej urody i figury i dopasujemy również do charakteru. :)

Pamiętaj, że przede wszystkim to TY masz czuć się zarówno swobodnie i nieskrępowanie jednymi słowy na luzie, jak i po królewsku.

Dobieranie sukni ślubnej trochę przypomina bilansowanie w gotowaniu smaków: słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego. Z tą różnicą, że w sytuacji kiedy wybieramy suknię ślubną równoważymy style, wzory i materiały. Tak też w zależności od temperamentu, który przejawia przyszła Panna Młoda przeciwważymy: skromne - bogatym , subtelne - wyzywającym, a przyziemne - romantycznym i odwrotnie, czy też kompensować mankamenty, które często Panny Młode same sobie wymyślają i wmawiają np. delikatnymi materiałami, odcieniami kolorów, czy też przeróbkami.

 

- Współpracujemy od lat z najznakomitszymi światowymi markami zatrudniającymi projektantów z najwyższej półki.

- Szyjemy własne suknie ślubne pod marką Susan Hooward.

- Uszyjemy każdą suknię ślubną według projektu i życzenia Panny Młodej.

- Dopasujemy każdy model do figury.

- Wypożyczymy i dopasujemy suknię ślubne bez zbędnych kosztów typu kaucja.

- Po weselu naprawimy i wyczyścimy każdą suknię ślubną zakupioną w naszym salonie sukien ślubnych - Susan Hooward, aby Panna Młoda mogła ją sprzedać odzyskując w ten sposób zaczną kwotę pieniędzy.

- Nasza wizażystka, która podczas mierzenia sukni ślubnej zaproponuje kilka fryzur i makijaży, doradzimy która propozycja pasuje zarówno do sukni ślubnej jak i do urody, aby Panna Młoda mogła dokonać odpowiedniego wyboru.

- Cenimy i szanujemy indywidualność i gust naszych klientek i to my staramy dopasować się do klientki, a nie odwrotnie.

Zapraszamy wszystkie przyszłe Panny Młode do odwiedzenia naszego salonu sukien ślubnych w Toruniu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3 500 zł
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy zamawianiu sukni ślubnej pobieramy zadatek w wysokości pięciuset złotych. Pozostałą kwotę, Panna Młoda płaci po wszelkich przymiarkach przy odbiorze sukni ślubnej.
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Brak możliwości zakupu on-line
Jakie są Państwa godziny pracy?
poniedziałek - piątek czynne od godz 10.00 do godz 18.00. sobota czynne od godz 10.00 do godz 14.00 niedziela - nieczynne
Jak długo działają Państwo w tej branży?
30

Opinie o Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 87100

Najlepiej wjechać starówkę od ul. Dominikańskiej na której znajduje się również parking strzeżony. Można też zaparkować na miejskich miejscach parkingowych.

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt