Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń

 • Cena od: 3 500 zł

Salon Sukien Ślubnych - Susan Hooward znajduje się w samym sercu toruńskiej starówki pięćdziesiąt metrów od Starego Rynku. Każda Panna Młoda, która odwiedzi nasz salon ma możliwość wyciszenia się i podjęcia odpowiedniej decyzji mając do dyspozycji w pobliżu dziesiątki, a może i setki toruńskich kawiarni i restauracji w których można się zrelaksować i z czystym umysłem przemyśleć przymierzone fasony.

 

Na rynku ślubnym jesteśmy obecni prawie trzy dekady. W tym czasie ubraliśmy tysiące Panien Młodych. Obcowałyśmy z klientkami o różnych poglądach, charakterach, urodach i figurach. Ta  długoletnia działalność pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie z którym chętnie się dzielimy z naszymi klientkami, czyli przyszłymi Pannami Młodymi. 

Zawsze przeprowadzamy z Panną Młodą wywiad co lubi? w czym się dobrze czuje? itp. Przypominamy, że ślub nie składa się tylko z ceremonii w kościele czy też urzędzie stanu cywilnego, ale jest jeszcze wesele, na którym Panna Młoda ma czuć się nie tylko pięknie ale i swobodnie.

Profesjonalnie doradzimy jaki fason, styl, kolor oraz jego odcień pasuje do urody i figury Panny Młodej oraz wyjaśnimy dlaczego.

- Co powoduje optyczną zmianę figury na szczuplejszą?

- W jaki sposób ukryć kobiece niedoskonałości?

- Jak uwydatnić zalety?

- Czy suknia ślubna ma być gotowym modelem zaprojektowanym w pracowni?

- Czy też może ulec pokusie i uszyć suknię ślubną według własnego pomysłu?

Pamiętaj, że nie dokonamy za Ciebie wyboru czego nasze klientki często od nas oczekują, ale przybliżymy obecnie panujące trendy zarówno  wzorów jak i materiałów. Doradzimy jakie modele sukien ślubnych są "dedykowane" dla danej urody i figury i dopasujemy również do charakteru. :)

Pamiętaj, że przede wszystkim to TY masz czuć się zarówno swobodnie i nieskrępowanie jednymi słowy na luzie, jak i po królewsku.

Dobieranie sukni ślubnej trochę przypomina bilansowanie w gotowaniu smaków: słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego. Z tą różnicą, że w sytuacji kiedy wybieramy suknię ślubną równoważymy style, wzory i materiały. Tak też w zależności od temperamentu, który przejawia przyszła Panna Młoda przeciwważymy: skromne - bogatym , subtelne - wyzywającym, a przyziemne - romantycznym i odwrotnie, czy też kompensować mankamenty, które często Panny Młode same sobie wymyślają i wmawiają np. delikatnymi materiałami, odcieniami kolorów, czy też przeróbkami.

 

- Współpracujemy od lat z najznakomitszymi światowymi markami zatrudniającymi projektantów z najwyższej półki.

- Szyjemy własne suknie ślubne pod marką Susan Hooward.

- Uszyjemy każdą suknię ślubną według projektu i życzenia Panny Młodej.

- Dopasujemy każdy model do figury.

- Wypożyczymy i dopasujemy suknię ślubne bez zbędnych kosztów typu kaucja.

- Po weselu naprawimy i wyczyścimy każdą suknię ślubną zakupioną w naszym salonie sukien ślubnych - Susan Hooward, aby Panna Młoda mogła ją sprzedać odzyskując w ten sposób zaczną kwotę pieniędzy.

- Nasza wizażystka, która podczas mierzenia sukni ślubnej zaproponuje kilka fryzur i makijaży, doradzimy która propozycja pasuje zarówno do sukni ślubnej jak i do urody, aby Panna Młoda mogła dokonać odpowiedniego wyboru.

- Cenimy i szanujemy indywidualność i gust naszych klientek i to my staramy dopasować się do klientki, a nie odwrotnie.

Zapraszamy wszystkie przyszłe Panny Młode do odwiedzenia naszego salonu sukien ślubnych w Toruniu.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Susan Hooward - Salon Sukien Ślubnych Toruń

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
poniedziałek - piątek czynne od godz 10.00 do godz 18.00. sobota czynne od godz 10.00 do godz 14.00 niedziela - nieczynne
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy zamawianiu sukni ślubnej pobieramy zadatek w wysokości pięciuset złotych. Pozostałą kwotę, Panna Młoda płaci po wszelkich przymiarkach przy odbiorze sukni ślubnej.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
3 miesiące
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Brak możliwości zakupu on-line
Jak długo działają Państwo w tej branży?
30 lat
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3500 zł

Adres

Miasto: 87100

Najlepiej wjechać starówkę od ul. Dominikańskiej na której znajduje się również parking strzeżony. Można też zaparkować na miejskich miejscach parkingowych.

Powiązane tagi:
 • Salony sukien ślubnych
 • Średnie ceny
 • Suknie wieczorowe
 • Sukienki dla druhen
 • Styl romantyczny
 • Styl glamour
 • Styl księżniczki
 • 3 miesiące
 • 2 próby
 • Spotkanie jest wymagane