Unique Moments - Miesiąc miodowy na Seszelach

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Unique Moments - Miesiąc miodowy na Seszelach

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

 Seszele szcycą się mianem najchętniej wybieranej destynacji na romantyczne wypady - nowowżeńcy, czy wszyscy pragnący w jakiś szczególny sposób celebrować najważniejsze momenty w życiu i pragną przwdziwie romantycznej atmosfery "na każdym kroku" - wówczas Seszele jawią się jako raj na Ziemii i destynacja idealna! 

    Właściwie każda ze 155 wysepek posiada pasy białego jak mąka piaseczku, turkusowe, krystaliczne laguny czy, rafy koralowe układające się w najorginalniejsze kształy, a bujne zielone lasy pełne są surrealistycznej flory i fauny, która zachwyca ferią kolorów i i bogactwem form zwykle niespotykanychw przyrodzie. Cała bajkowa otoczka sprawia, że można faktycznie zasmakować prawdziwie magicznego klimatu i atmosfery czaru i poświęcić sobie jak najwięcej uwagi - podróż poślubna to przecież początek zupełnie nowego etapu w życiu.

     Nasze propozycje na unikalne podróże poślubne wyróżniają się przede wszystkim ogromną dbałością o każdy szczegół organizacyjny oraz oryginalnymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie z myślą o nowożeńcach, gdzie wszystko obraca się wokół młodej pary. 

 

     Seszele są idealnym miejscem na zawarcie ślubu cywilnego, legalnego w świetle prawa polskiego. Warto zapoznać się z procedurą takiego ślubu i zdecydowąć na najbardziej niezapomniane doświadczenie życia. (procedurę takiego ślubu i wymagane dokumenty znaleźć można w załączonym pliku).

   Właściwie kazdy hotel oferuje swoim gościom bardzo zróznicowane i atrakcyjne pakiety ślubne. Ponizej przedstawiamy pakiet hoteu Patatran Village Hotel.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Opinie o Unique Moments - Miesiąc miodowy na Seszelach

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
f1668964
Autor: Maja
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie całość ceremonii, organizacja, hotel, dekoracja polecam - wszystko super. Gdyby nie zamieszanie z overbookingiem na lot katarczykiem (na które biuro nie ma wpływu) było by idealnie ale na szczeście opiekunka szybko znalazła rozwiązanie i cała grupa dotarła na czas.

Zgłoś nadużycie
ksiakrew
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ceremonia marzeń dzięki nim :) Polecamy. Organizacja i wszystko perfekcyjne! i dopięte na ostatni guzik ze niczym nie musielismy sie przejmowac procz naszym przezyciem :)

Zgłoś nadużycie
krisip
Autor: Roman
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie najlepsze biuro podróży w Polsce. Każdy wyjazd z nimi to absolutny majstersztyk dopracowania planu wyjazdu, pobytu, idealne hotele i najlepsze prywatne wycieczki! Polecam bo to pierwszy organizator gdzie każdy klient ma swojego indywidualnego opiekuna a nie jest tylko numerkiem w kolejce na infolinii!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 50-559

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt