10

Opis

Uczyńcie swoją podróż poślubną niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju. Pozwólcie by wyjątkowe uczucie, które was łączy rozkwitło na rajskiej wyspie, przybrane w luksus, rozkosz i bajkową scenerię. W tym dziale odnajdą Państwo niezwykłą ofertę podróży poślubnych, specjalnie dobrane hotele oraz wskazówki, rady od doradców Biura Podróży Orlica.

Nasza oferta zawiera podróże poślubne do tak niezwykłych miejsc jak Seszele, Malediwy, Mauritius, Bahamy i wiele, wiele innych. Oferujemy luksusowe apartamenty dla nowożeńców specjalnie przygotowane na okazję miesiąca miodowego - tj. przyozdobione w kwiaty, świece, z powitalną butelką szampana itp.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom - posiadamy również oferty podróży poślubnych na bliższe kierunki takie jak: Wyspy Kanaryjskie, Tunezja, Grecja, Egipt czy Hiszpania. Również w tych krajach znamy hotele, które przygotowują specjalne atrakcje dla nowożeńców. Jako biuro podróży zawsze szukamy takich, które potrafią zaskoczyć czymś miłym.Współpracujemy z renomowanymi niemieckimi organizatorami od lat zajmującymi się organizacją podróży poślubnych. Prezentujemy Państwu najlepsze, ekskluzywne hotele - bo tylko takie pasują do cudownych chwil, które spędzą Państwo w towarzystwie ukochanej osoby podczas miesiąca miodowego. Gwarantujemy, że nigdzie nie znajdą Państwo tak bogatej oferty podróży poślubnych jak u nas.

Szczegóły

  • Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?

    Sklep internetowy

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Orlica w Dolnośląskie:

Ruska 40 50-079 Wrocław
  • #Sklep on-line