Tak inaczej

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Tak inaczej

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Organizując śluby i wesela za każdym razem traktuje Młodą Parę bardzo indywidualnie i z ogromnym zaciekawieniem. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że za każdym ślubem stoi niepowtarzalna historia dwóch osób, które zdecydowały się iść razem przez życie, mają swoje marzenia i plany na to, jak ma wyglądać ich Dzień Ślubu. Dlatego też podczas pierwszego spotkania głównie słucham, staram się jak najlepiej poznać i zrozumieć Młodą Parę, ich pasje, styl i estetykę. To wszystko po to, abyśmy następnie mogli wspólnie możliwie jak najbardziej spersonalizować Ich śub i wesele, co z pewnością pozwoli Im poczuć się swobodniej.

Zależy mi na autentyczności, emocjach i uczuciach, a także ponadczasowym klimacie, który jest do uzyskania jedynie dzięki współpracy z Młodą Parą, spełniając jednocześnie Ich marzenia. Nie podążam bezrefleksyjnie za trendami, a znacząco pomogam w realizacji Waszych marzeń tworząc scenografię i scenariusz, której osobowością i historią jesteście Wy.

Śluby i wesela organizuję z dbałością o najmniejszy detal, szczegółowo, z zachowaniem estetyki i dobrego smaku. Przez wiele lat pracowałam w dyplomacji organizując konferencje międzynarodowe z udziałem przedstawicieli nawet 60 państw, dlatego też umiejętności takie jak: organizacja imprez wielokulturowych, biegła znajomość savoir vivre, umiejętny dobór potraw do menu, a także kompetencje sommelierskie są mi bardzo bliskie.

Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoich ślubnych marzeniach.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
1. Pierwsze niezobowiązujące spotkanie, podczas którego ustalamy pomysły, zakres współpracy, a przede wszystkim poznajemy się. 2. Po spotkaniu przygotowuję Młodej Parze ofertę uszytą na miarę wraz z orientacyjnym budżetem ślubnym. 3. Młoda Para ma 7 dni na podjęcie decyzji dot podjęcia współpracy. 4. Podpisujemy umowę i zaczynamy przygotowania ślubno-weselne.
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Tak inaczej

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
ewelinka_910
Autor: Ewelina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Agata pomagała nam w organizacji ślubu i wesela od samego początku. Patrząc z perspektywy czasu nawiązanie współpracy było najlepszą decyzją jaką podjęliśmy.Dzięki współpracy przygotowania do ślubu były dla nas praktycznie bezstresowe. Agata prowadziła nas za rękę od początku czyli od poszukiwań sali, poprzez znalezienie usługodawców, ustalenie dekoracji, wybór papeterii, kończąc na koordynacji samego dnia ślubu. Bazując na swojemu doświadczeniu była w stanie zaproponować nam rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli, a które uświetniły nasz dzień. To wszystko sprawiło, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!Z całego serca możemy polecić Agatę każdej parze, która szuka pomocy w przygotowaniu ślubu!

Zgłoś nadużycie
kyms31
Autor: Sebastian
5
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Nawiązanie współpracy z Agatą było najlepszą decyzją. Agata bezstresowo przeprowadziła nas przy przygotowania, podsuwała propozycje pasujące do naszych preferencji, które były "nietypowe". Wszystko przebiegało terminowo, nie musieliśmy o niczym pamiętać, zero stresu organizacyjnego na głowie. Ceremonia i wesele przebiegły powyżej naszych oczekiwań. Był to niezapomniany dzień, na którym się wybawiliśmy. Nasze wrażenia potwierdzili goście, którzy mówili nam, że było to najlepsze wesele/ślub na jakim byli do tej pory (część gości była dzień wcześniej na weselach). Każdy mówił, że było "tak inaczej" ;) Polecamy współpracę z Agatą, jeśli chcecie bezstresowo mieć imprezę na tip top.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 01-248

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt