Szymon Skowroński Fotografia

33

Opis

Cześć, jestem Szymon… żyję, oddycham i fotografuję. Zajmuję się wykonywaniem reportaży ślubnych. Uwielbiam również sesje narzeczeńskie, rodzinne oraz portrety. Prywatnie jestem mężem swojej żony oraz tatą dwóch wspaniałych córeczek.

To co najbardziej cenię w fotografii ślubnej to naturalność, prawdziwe uczucia oraz zaskakujące sytuacje. Podczas wykonywania reportażu szukam dobrego światła, detali oraz niepowtarzalnych emocji na twarzach Waszych i Waszych bliskich. Każdy ślub traktuję jako nowe wyzwanie dla siebie oraz oddzielną historię opowiadającą o Was. Nie ma dwóch takich samych ślubów. Wasz ślub również będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Jestem bacznym obserwatorem, zawsze staram się być blisko Was, choć na tyle daleko by w naturalny sposób, bez ingerencji udokumentować ten dzień w całej jego wyjątkowości.

POZWÓLCIE OPOWIEDZIEĆ MI WASZĄ HISTORIĘ MOIMI ZDJĘCIAMI…

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości 10% ceny usługi.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Zazwyczaj pracuję sam, choć jeśli jest taka potrzeba lub sytuacja tego wymaga jest możliwość pracy dwóch fotografów.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalny czas realizacji zlecenie to 90 dni.

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Przez izasadowska91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szymon w 100% spełnił nasze oczekiwania. Skradł serca nie tylko nasze ale i naszych bliskich począwszy od pierwszego spotkania, idąc przez reportaż ślubny aż po sesję poślubną. Podczas całego dnia ślubu widoczny był pełen profesjonalizm i zaangażowanie Szymona, my z mężem czuliśmy się bardzo swobodnie dzięki atmosferze, którą stworzył, jego uśmiech, ciepłe słowa i poczucie humoru rozładowały całe napięcie. Widać, że fotografia jest jego pasją, której w pełni się oddaje. Materiał, który otrzymaliśmy przewyższył nawet nasze wyobrażenia, będziemy mieć wspaniałą pamiątkę dla siebie i naszej rodziny. Szymon jeszcze raz serdecznie dziękujemy i wszytkim gorąco polecamy :)

Iza i Dawid

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Szymonem to była czysta przyjemność. Nie ukrywam, że wybór fotografa dla mnie jako przyszłej Pani Młodej był dość stresujący, zdjęcia są pamiątką na całe życie z dnia którego nie da się już powtórzyć a zależało mi - pewnie jak każdemu - by zdjęcia nie trafiły na dno szuflady.. Długo szukałam fotografa którego zdjęcia do mnie przemawiały, aż trafiliśmy zupełnym przypadkiem na profil Szymona, chociaż z perspektywy czasu nazwałabym to przeznaczaniem. Nasze zdjęcia wywołały i nadal wywołują łzy wzruszenia i szybsze bicie serca, można oglądać je w kółko. Są przepiękną pamiątką. Szymon ma dar uchwycenia ulotnych momentów. Ponadto jest profesjonalistą w każdym calu. Dziękujemy za album, którego jakość powala na kolana. Jest naprawdę warty każdych pieniędzy. W pakiecie dostaliśmy też pendriva ze zdjęciami w bardzo oryginalnej formie. Więcej nie będziemy zdradzać, byście i wy mieli niespodzianki! Z czystym sercem możemy polecić Szymona. W tym przypadku to nie jest praca, lecz pasja i życzymy Ci Szymon aby już tak zostało! A poza tym Szymon to naprawdę fajny gość, wart poznania. Jak jechaliśmy po odbiór zdjęć to czuliśmy się jakbyśmy jechali na kawę do dawno niewidzianego przyjaciela ;)

P&A

Zgłoś nadużycie
Przez michalina.vets
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wszystko tak, jak być powinno!! Zdjęcia w pełni profesjonalne, wykadrowane, poprostu idealne!! Robiliśmy 3 sesje z tym Panem. Wszystkie zachowały spójność i odzwierciedliły Nasze oczekiwania. POLECAMY!!!

Zgłoś nadużycie
Przez lerchpaulinas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniała, profesjonalna fotografia! Szymon posiada tą niezwykłą zdolność uchwycenia wyjątkowej i magicznej atmosfery ulotnych chwil. Jego zdjęcia są pełne piękna oraz wzruszenia. Szymon - pasja, zaangażowanie oraz poczucie humoru! Dziękujemy za najpiękniejszą pamiątkę! <3 

Pozdrawiamy,

Paulina i Hubert

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szymonie!
Od początku planowania naszego dnia wiedziałam, że zdjęcia muszą być urzeczywistnieniem naszych wspomnień. Tobie udało się to perfekcyjnie.
Bezbłędnie trafiłeś w nasze oczekiwania i gust. Od początku naszej wspólnej przygody, ponad 2 lata temu, byliśmy pewni że tak się stanie.
Nasza sesja w Bieszczadach to spełnienie naszego marzenia na powrót do miejsca, w którym się poznaliśmy, zdjęcia stamtąd są bajeczne.
Współpraca z nami nie należała do najłatwiejszych, mieliśmy określoną wizję każdej z naszych sesji, zarówno pierwszej narzeczeńskiej jak i pózniej reportażu o wymagającym plenerze nie wspominając. Jednak pomimo to dotrwałeś z nami do końca i efekt jest powalający!
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego jak bardzo podobają nam się nasze zdjęcia, są idealne! Przedstawiają miłość, emocje i wzruszenia, które towarzyszyły nam w tym wielkim dniu.
Dziękujemy Ci za każde ujęcie, za poświęcony czas, niesamowitą atmosferę, podczas każdego z naszych spotkań, za przepiękny album i najważniejsze, za uwiecznienie tego najpiękniejszego dnia w naszym życiu w tak cudowny sposób!

Jagoda& Sławek

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1

Lista wszystkich lokalizacji Szymon Skowroński Fotografia w Kujawsko-Pomorskie:

ul. Okrężek 3 88-110 Inowrocław
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska