Szymon Skowroński Fotografia

33

Opis

Cześć, jestem Szymon… żyję, oddycham i fotografuję. Zajmuję się wykonywaniem reportaży ślubnych. Uwielbiam również sesje narzeczeńskie, rodzinne oraz portrety. Prywatnie jestem mężem swojej żony oraz tatą dwóch wspaniałych córeczek.

To co najbardziej cenię w fotografii ślubnej to naturalność, prawdziwe uczucia oraz zaskakujące sytuacje. Podczas wykonywania reportażu szukam dobrego światła, detali oraz niepowtarzalnych emocji na twarzach Waszych i Waszych bliskich. Każdy ślub traktuję jako nowe wyzwanie dla siebie oraz oddzielną historię opowiadającą o Was. Nie ma dwóch takich samych ślubów. Wasz ślub również będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Jestem bacznym obserwatorem, zawsze staram się być blisko Was, choć na tyle daleko by w naturalny sposób, bez ingerencji udokumentować ten dzień w całej jego wyjątkowości.

POZWÓLCIE OPOWIEDZIEĆ MI WASZĄ HISTORIĘ MOIMI ZDJĘCIAMI…

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku w wysokości 10% ceny usługi.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Zazwyczaj pracuję sam, choć jeśli jest taka potrzeba lub sytuacja tego wymaga jest możliwość pracy dwóch fotografów.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Maksymalny czas realizacji zlecenie to 90 dni.

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pewnego dnia natknęliśmy się na klimatyczną sesję zdjęciową, która bardzo trafiła w nasz gust i zaczęliśmy szukać autora tych zdjęć - to był Szymon. Umówiliśmy się z nim na spotkanie, mając w niedalekim planie nasz ślub. Szymon już u progu swojego domu, do którego nas ciepło przyjął, ukazał się jako człowiek z wielką pasją, profesjonalizmem i  niesamowitą wrażliwością oraz poczuciem estetyki. To wszystko zobaczyliśmy w jego zdjęciach i bez wahania podjęliśmy z nim wpółpracę. Szymon wykonał naszą sesję narzeczeńską, następnie zrelacjonował nasz ślub. Jego wrażliwość, subtelność z jaką poruszał się po domu przy tak intymnych i ważnych chwilach ujęły za serca nie tylko nas,ale naszych bliskich, którzy do tej pory unikali aparatów. Każdy uśmiech, łezka, wzruszenia i uniesienia nie umknęły jego czujności i są obecne na zdjęciach, dzięki czemu patrząc na nie z upływem czasu przenosimy się do chwil, które znowu wywołują w nas emocje. Kiedy ujrzeliśmy nasze zdjęcia pokusiliśmy się na sesję poślubną i tak mamy wspaniałą historię, której nikt by lepiej nie opowiedział. Oglądamy siebie zakochanych, pięknych w niedoskonałościach i emocjach które nam towarzyszyły. Uwielbiamy zdjęcia, Szymonowi jesteśmy niesamowicie wdzięczni za kawał dobrej pracy, jaką wykonał, podziwiamy jego talent i niecukierkową estetykę zdjęć, pracę światłem, pomyśłowość i kreatywność. Ale przede wszystkim zwyczajnie go polubiliśmy, bo to człowiek z pasją i energią, którą napewno zarazi niejedną parę ! Dziękujemy i podpisujemy się pod nim rękami i nogami ! <3 <3 <3 Emilka i Andrzej

Zgłoś nadużycie
Przez patih0212s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm, kreatywność, energia i świetna atmosfera na każdym etapie pracy z Szymonem. Czuliśmy się swobodnie zarówno podczas przygotowań w dniu ślubu jak i podczas sesji poślubnej. Jakość materiału, który otrzymaliśmy, przewyższył nasze oczekiwania. Zdjęcia są przepiękne, każde zdjęcie jest przemyślane i trudno wybrać te najładniejsze. Polecamy w 100%!

Patrycja i Jonatan 

Zgłoś nadużycie
Przez chrisking2010s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

We were so lucky that Szymon photographed our wedding in the summer. On one of the most important days of your lives, it is worrying that the memories would not be captured for the future. Not only did Szymon manage to record these memories, he also did it in away that accurately captures the feelings, emotions and atmosphere of the day.  The style of photography is rare and the quality of the work is probably even more so.

Most of the day we were not aware that he was there, we just did our thing and he did his. We cannot recommend Szymon enough to anyone for their wedding photography, he sees things that would not normally be noticed by other photographers, he carried out the task effortlessly and nothing was too much trouble for him. 

The resulting images were edited perfectly, with great care and attention to detail. Nothing could be faulted in the albums or prints he produced. The service was efficient and effective resulting in an excellent portfolio to remind us of such a great day. He is really talented at his craft and he is a genuinely nice guy, everyone at the wedding loved him. Thank you again and again Szymon.

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
It was pure pleasure for me, you are amazing. Thank you again for everything. And let's hope to see you again.
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Lepszego fotografa na nasz ślub nie mogliśmy sobie wymarzyć :) Trafiliśmy na Szymona przez przypadek, zauroczył nas film z podsumowaniem jego poprzedniego roku pracy. Efekt przerósł nasze oczekiwania.
Zdjęcia wykonane przez Szymona są magiczne, naturalne, pełne ekspresji i emocji. W niesamowity sposób potrafi ująć w jednym kadrze wiele historii, a cały reportaż tworzy bajkową opowieść o miłości dwojga ludzi i towarzyszących im bliskich osób.  Dla kogoś, kto nie znosi zdjęć pozowanych to fotograf idealny. Co wyróżnia go wśród innych fotografów? Myślę, że niezwykłe, charakterystyczne kadry, sztuka wykorzystania światła i pełen profesjonalizm. Ale nie tylko efekt końcowy się liczy. Praca z Nim jest niesamowitą przygodą i czystą przyjemnością. Szymon zapewnia spokój nawet w stresujących sytuacjach i sprawia, że czujesz się swobodnie przed obiektywem. Wykazuje ogromne zaangażowanie nie tylko podczas fotografowania, ale również podczas przygotowywania materiału dla pary młodej. Efekt jego pracy otrzymujemy w formie pięknego, własnoręcznie wykonanego prezentu, przygotowanego z dbałością o najmniejsze szczegóły. Można pisać jeszcze wiele pochlebnych rzeczy na Jego temat ale myślę, że trzeba się po prostu samemu o tym przekonać. Dziękujemy Tobie za cudownie przeżyte chwile, niezwykłą pamiątkę na całe życie :)

Zgłoś nadużycie
Przez izasadowska91s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szymon w 100% spełnił nasze oczekiwania. Skradł serca nie tylko nasze ale i naszych bliskich począwszy od pierwszego spotkania, idąc przez reportaż ślubny aż po sesję poślubną. Podczas całego dnia ślubu widoczny był pełen profesjonalizm i zaangażowanie Szymona, my z mężem czuliśmy się bardzo swobodnie dzięki atmosferze, którą stworzył, jego uśmiech, ciepłe słowa i poczucie humoru rozładowały całe napięcie. Widać, że fotografia jest jego pasją, której w pełni się oddaje. Materiał, który otrzymaliśmy przewyższył nawet nasze wyobrażenia, będziemy mieć wspaniałą pamiątkę dla siebie i naszej rodziny. Szymon jeszcze raz serdecznie dziękujemy i wszytkim gorąco polecamy :)

Iza i Dawid

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1

Lista wszystkich lokalizacji Szymon Skowroński Fotografia w Kujawsko-Pomorskie:

ul. Okrężek 3 88-110 Inowrocław
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Fotografia reporterska