Szyb Bończyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Szyb Bończyk

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Szyb Bończyk to niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Górnego Śląska. Przyjęcie organizowane  to niesamowite przygoda, tak dla Pary Młodej, jak i gości weselnych. Dla młodych par i ich gości oferowane są liczne atrakcje, lecz nawet standardowe elementy przyjęcia weselnego nabierają wyjątkowej treści. Tradycyjne potrawy podawane są w wykwintny i zarazem niekonwencjonalny sposób. Miejsce idealne także na ceremonię ślubną w jednej z sal kompleksu.

Industrialne sale bankietowe zostały urządzone w budynku dawnej transformatorowni, wentylatora stanowiącej część działającego w latach 1911-1990 szybu nieistniejącej już kopalni Mysłowice. Obiekt mieści się na granicy trzech miast: Katowic, Mysłowic i Sosnowca.

Szyb Bończyk to miejsce dla tych, którzy planując uroczystość weselną, nie szukają typowego domu weselnego. Dla tych, którzy stawiają na profesjonalną obsługę i indywidualne rozwiązania. Organizując wesele w Szybie Bończyk para młoda ma gwarancję, że tego dnia odbędzie się w obiekcie tylko jedna uroczystość. Cała uwaga i doświadczenie personelu będą skupione tylko jednej parze młodej.

Opinie o Szyb Bończyk

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 41-400

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt