1/21
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia
1 od 21 Zdjęcia

Opis

Wysmakowane, artystyczne i pełne emocji fotografie ślubne dla nowoczesnych par.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek 10% przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi. Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera i klimat wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi. Ulotnością chwili, radością i wzruszeniem. Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać dla Was czas, który po latach nabierze mocy. Klienci cenią nas za kolory, bezpretensjonalność i najwyższej jakości usługi. Fotografujemy w Bydgoszczy, Toruniu jak i całej Europie, bez ograniczeń. Stylowe zdjęcia ślubne są na wyciągnięcie ręki! Sprawdź i zakochaj się…
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (19)

4.9
19 opinii
Przez pannaolas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy "Świetliste" zagościli w naszym życiu trudno było nam poprzestać na jednej sesji dlatego przygoda, która zaczęła się w dniu ślubu trwa nadal. W życiu każdego z nas są chwile, które pragniemy uwiecznić w szczególny sposób. Dzięki sprawnemu oku i wyczuciu Eweliny i Karola zdjęcia ślubne w wyjątkowy sposób uwieczniają emocje towarzyszące nam w tym dniu. Jak nikt inny potrafią Oni pokazać, że kobieta w dziewiątym miesiącu ciąży mimo, że sama tak się nie czuje, jest naprawdę piękna, a zestresowani i na co dzień zmęczeni świeżo upieczeni rodzice są naprawdę szczęśliwi. Myślę, że w ferworze walki dnia codziennego warto zatrzymać czas za pomocą obiektywu. Nie wyobrażam sobie jednak aby za tym obiektywem był ktokolwiek inny niż "Świetliste". 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Oboje z mężem fotografujemy amatorsko, więc w dniu ślubu nie mogło być mowy o czymś "średnim". Otrzymalismy wizytówkę Świetlistych na targach ślubnych w Inowrocławiu - po przejrzeniu portfolio wiedzieliśmy, że TO JEST TO! Profesjonalny fotograf to w tak ważnym dniu "rzecz" nieodzowna, tu mamy w pakiecie dwoje :)

Zdecydowalismy się najpierw na sesję narzeczeńską, co było strzałem w dziesiątkę - okazało się, że Karol i Ewelina to cudowni, ciepli, sympatyczni ludzie, artyści otwarci na wszelkie pomysły i nienaciskający, jeżeli coś nam nie pasowało. Fotografowie kreują przemiłą, luźną atmosferę, ale są profesjonalni w każdym calu. Zdjęcia ślubne również wypadły cudnie, a do obu sesji zdjęciowych wracamy razem z mężem często, wspominając z uśmiechem :)

Dodam jeszcze, że wszystkie zdjęcia w sesji są wysokiej jakości artystycznej - nie ma sytuacji, że czymś innym chwalą się na stronie internetowej, a efekt jest gorszy. Każde ujęcie jest przemyślane, nie ma przypadkowych 10 kadrów cioci Wiesi jedzącej rosół.

Podsumowując: bardzo gorąco polecam Świetliste, bo wspomnienia w ich wydaniu są po prostu bezcenne! Aż chce się do nich wracać!

Zgłoś nadużycie
Przez asia.jaroszs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze względu na to, że mój mąż (wtedy narzyczony) interesuje się fotografią i dużo czyta na ten temat, od początku jego zadaniem było znalezienie odpowiedniego fotografa na nasz ślub. Przejrzał naprawdę sporo ofert w internecie i tak naprawdę tylko Świetliści spełniali nasze oczekiwania co do zdjęć. Piękna gra światła prezentowana na zdjęciach Karola i Eweliny wprost zachwyca delikatnością i subtelnością. Zdjęcia są bogate w emocje, tak samo te reporterskie w trakcie ślubu jak również te bardziej statyczne w trakcie sesji w plenerze. I już podczas pierwszego spotkania stało się oczywiste, że mamy do czynienia z przemiłą parą pasjonatów i profesjonalistów.

 Naprawdę mamy piękną pamiątkę ze ślubu w postaci zdjęć od Świetlistych. Serdecznie polecamy!!!

Asia&Piotrek

Zgłoś nadużycie
Przez kasiaj999s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Drodzy Państwo,
jeśli szukacie fotografów, od których wymagacie by uchwycili w wyjątkowy sposób ważne dla Was chwile, to właśnie Ewelina i Karol spełnią te oczekiwania. Współpraca z ludźmi oddanymi pasji jest wielką ulgą w całym zgiełku ceremonii. Są bardzo dyskretni w swoim działaniu i finalnie niezwykle skuteczni. Jesteśmy ponad miarę pozytywnie zaskoczeni efektem pracy Eweliny i Karola.
Polecamy z całego serca!!! A Wam Ewelino i Karolu bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia i radość jaką nam dały:)
Kasia i Maciej

Zgłoś nadużycie
Przez natkaros
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalny fotograf podczas ślubu to podstawa. Zespół Świetlistych spełnił nasze oczekiwania wykazując się profesjonalizmem w każdym calu. Przede wszystkim to bardzo pozytywni ludzie, z którymi bardzo dobrze się współpracuje, a atmosfera podczas sesji to klucz do sukcesu, którym są piękne zdjęcia.

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!
Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!

Lista wszystkich lokalizacji Świetliste.pl w Kujawsko-Pomorskie:

Gronostajowa 3, 86-031 Osielsko