44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44
1 od 44

Opis

Dlaczego Świetliste?

Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi.

Co robimy?

Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera i klimat wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi. Ulotnością chwili, radością i wzruszeniem. Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać dla Was czas, który po latach nabierze mocy.

Co otrzymujecie?

Kiedy wrócicie już z podróży poślubnej, przeczytacie wszystkie kartki, to co pozostanie to Świetliste obrazy. Komplet papierowych wspomnień, nasączonych emocjami, które przypomną Wam jacy byliście wtedy szczęśliwi. Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech na Waszych twarzach po oddaniu fotografii w albumie, fotoksiążce czy prezentacji, którą możecie oglądać na dużym ekranie telewizora w salonie.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Zadatek 10% przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi. Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera i klimat wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi. Ulotnością chwili, radością i wzruszeniem. Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać dla Was czas, który po latach nabierze mocy. Klienci cenią nas za kolory, bezpretensjonalność i najwyższej jakości usługi. Fotografujemy w Bydgoszczy, Toruniu jak i całej Europie, bez ograniczeń. Stylowe zdjęcia ślubne są na wyciągnięcie ręki! Sprawdź i zakochaj się…
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat

Opinia/i (19)

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
19 opinii
Przez pannaolas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kiedy "Świetliste" zagościli w naszym życiu trudno było nam poprzestać na jednej sesji dlatego przygoda, która zaczęła się w dniu ślubu trwa nadal. W życiu każdego z nas są chwile, które pragniemy uwiecznić w szczególny sposób. Dzięki sprawnemu oku i wyczuciu Eweliny i Karola zdjęcia ślubne w wyjątkowy sposób uwieczniają emocje towarzyszące nam w tym dniu. Jak nikt inny potrafią Oni pokazać, że kobieta w dziewiątym miesiącu ciąży mimo, że sama tak się nie czuje, jest naprawdę piękna, a zestresowani i na co dzień zmęczeni świeżo upieczeni rodzice są naprawdę szczęśliwi. Myślę, że w ferworze walki dnia codziennego warto zatrzymać czas za pomocą obiektywu. Nie wyobrażam sobie jednak aby za tym obiektywem był ktokolwiek inny niż "Świetliste". 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Oboje z mężem fotografujemy amatorsko, więc w dniu ślubu nie mogło być mowy o czymś "średnim". Otrzymalismy wizytówkę Świetlistych na targach ślubnych w Inowrocławiu - po przejrzeniu portfolio wiedzieliśmy, że TO JEST TO! Profesjonalny fotograf to w tak ważnym dniu "rzecz" nieodzowna, tu mamy w pakiecie dwoje :)

Zdecydowalismy się najpierw na sesję narzeczeńską, co było strzałem w dziesiątkę - okazało się, że Karol i Ewelina to cudowni, ciepli, sympatyczni ludzie, artyści otwarci na wszelkie pomysły i nienaciskający, jeżeli coś nam nie pasowało. Fotografowie kreują przemiłą, luźną atmosferę, ale są profesjonalni w każdym calu. Zdjęcia ślubne również wypadły cudnie, a do obu sesji zdjęciowych wracamy razem z mężem często, wspominając z uśmiechem :)

Dodam jeszcze, że wszystkie zdjęcia w sesji są wysokiej jakości artystycznej - nie ma sytuacji, że czymś innym chwalą się na stronie internetowej, a efekt jest gorszy. Każde ujęcie jest przemyślane, nie ma przypadkowych 10 kadrów cioci Wiesi jedzącej rosół.

Podsumowując: bardzo gorąco polecam Świetliste, bo wspomnienia w ich wydaniu są po prostu bezcenne! Aż chce się do nich wracać!

Zgłoś nadużycie
Przez asia.jaroszs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ze względu na to, że mój mąż (wtedy narzyczony) interesuje się fotografią i dużo czyta na ten temat, od początku jego zadaniem było znalezienie odpowiedniego fotografa na nasz ślub. Przejrzał naprawdę sporo ofert w internecie i tak naprawdę tylko Świetliści spełniali nasze oczekiwania co do zdjęć. Piękna gra światła prezentowana na zdjęciach Karola i Eweliny wprost zachwyca delikatnością i subtelnością. Zdjęcia są bogate w emocje, tak samo te reporterskie w trakcie ślubu jak również te bardziej statyczne w trakcie sesji w plenerze. I już podczas pierwszego spotkania stało się oczywiste, że mamy do czynienia z przemiłą parą pasjonatów i profesjonalistów.

 Naprawdę mamy piękną pamiątkę ze ślubu w postaci zdjęć od Świetlistych. Serdecznie polecamy!!!

Asia&Piotrek

Zgłoś nadużycie
Przez kasiaj999s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Drodzy Państwo,
jeśli szukacie fotografów, od których wymagacie by uchwycili w wyjątkowy sposób ważne dla Was chwile, to właśnie Ewelina i Karol spełnią te oczekiwania. Współpraca z ludźmi oddanymi pasji jest wielką ulgą w całym zgiełku ceremonii. Są bardzo dyskretni w swoim działaniu i finalnie niezwykle skuteczni. Jesteśmy ponad miarę pozytywnie zaskoczeni efektem pracy Eweliny i Karola.
Polecamy z całego serca!!! A Wam Ewelino i Karolu bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia i radość jaką nam dały:)
Kasia i Maciej

Zgłoś nadużycie
Przez natkaros
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalny fotograf podczas ślubu to podstawa. Zespół Świetlistych spełnił nasze oczekiwania wykazując się profesjonalizmem w każdym calu. Przede wszystkim to bardzo pozytywni ludzie, z którymi bardzo dobrze się współpracuje, a atmosfera podczas sesji to klucz do sukcesu, którym są piękne zdjęcia.

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!
Fotograf ślubny w Bydgoszczy! Najlepsza dziesiątka jest u nas!
Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!
Sesja pt."Pustynna cisza", a w rolach głównych Daria i Łukasz!

Lista wszystkich lokalizacji Świetliste.pl w Kujawsko-Pomorskie:

Gronostajowa 3, 86-031 Osielsko