Dlaczego Świetliste?

Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi.

Co robimy?

Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera i klimat wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi. Ulotnością chwili, radością i wzruszeniem. Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać dla Was czas, który po latach nabierze mocy.

Co otrzymujecie?

Kiedy wrócicie już z podróży poślubnej, przeczytacie wszystkie kartki, to co pozostanie to Świetliste obrazy. Komplet papierowych wspomnień, nasączonych emocjami, które przypomną Wam jacy byliście wtedy szczęśliwi. Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech na Waszych twarzach po oddaniu fotografii w albumie, fotoksiążce czy prezentacji, którą możecie oglądać na dużym ekranie telewizora w salonie.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Świetliste.pl i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Świetliste.pl

4.9 24 opinii
Autor: Sandra
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fotograf z najwyższej półki to był nasz priorytet w poszukiwaniach podwykonawców ślubnych. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Świetliste.pl to najlepszy wybór. Sesja narzeczeńska utwierdziła nas w tym w 100%. Od samego początku poczuliśmy więź z fotografem i dzięki luźnej atmosferze nie czuliśmy się źle przed aparatem. Ślub w 2020 roku wiązał się z pewnymi obawami, ale dzięki Świetliste.pl udało nam się pozbyć stresu i cieszyć, że mamy wokół siebie tak wspaniałych ludzi. Otrzymaliśmy od nich wielkie wsparcie i ogrom pozytywnych emocji. W dniu ślubu nie musieliśmy się niczym martwić. Świetliste.pl pokazali pełen profesjonalizm i zajęli się nie tylko fotografowaniem, ale również nawiązali relację z gośćmi, zadbali o rozmieszczenie ludzi w kościele, przekazywali ważne informacje. Wiedzieli, na czym nam zależy i zrobili wszystko, żebyśmy mogli tego dnia cieszyć się sobą, a nie przejmować organizacją. Gdy zobaczyliśmy efekty tej pracy, byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Sesja narzeczeńska, reportaż ślubny i sesja plenerowa- każde zdjęcie to wspaniałe emocje i najwyższa jakość. Mamy nadzieję, że Świetliste.pl będą nam towarzyszyć również przy innych ważnych chwilach w naszym życiu.

Czujemy ogromną wdzięczność i polecamy Świetliste.pl z całego serca!

Zgłoś nadużycie
Autor: Ewelina Albercińska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fantastyczna para,
znakomity kontakt,
cudowna współpraca,
profesjonalizm w każdym detalu,
magiczne ujęcia,
świetne pomysły.
Polecamy!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Jakub Frąckowiak
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniałe zdjęcia ! Dziękujemy Wam za uświetnienie tego wyjątkowego dnia. Dzięki Wam wspomnienia o nim będą z nami jeszcze dłużej !

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek 10% przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5 lat

Adres

Miasto: 86-031