Świetliste.pl

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Świetliste.pl

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dlaczego Świetliste?

Świetliste bo w fotografii, to światło buduje nastrój i oddaje głębię świata. Bo fascynują nas ludzie. Bo nie chcemy rejestrować rzeczywistości, ale utrwalać smak i kolor chwil. Wasze wzruszenia, śmiech, miłość radość i łzy. Bo kochamy życie i lubimy uszczęśliwiać ludzi.

Co robimy?

Dla nas fotografia ślubna to ta niepowtarzalna atmosfera i klimat wydarzeń. Reportaż przepełniony emocjami, pięknym światłem i przede wszystkim ludźmi. Ulotnością chwili, radością i wzruszeniem. Czujemy się zaszczyceni, gdy możemy dyskretnie uczestniczyć w tych wyjątkowych momentach Waszego życia. Chcemy zatrzymać dla Was czas, który po latach nabierze mocy.

Co otrzymujecie?

Kiedy wrócicie już z podróży poślubnej, przeczytacie wszystkie kartki, to co pozostanie to Świetliste obrazy. Komplet papierowych wspomnień, nasączonych emocjami, które przypomną Wam jacy byliście wtedy szczęśliwi. Nic nie sprawia nam większej radości niż uśmiech na Waszych twarzach po oddaniu fotografii w albumie, fotoksiążce czy prezentacji, którą możecie oglądać na dużym ekranie telewizora w salonie.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zadatek 10% przy rezerwacji terminu i podpisaniu umowy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Świetliste.pl

5.0
25 opinii
25 opinii
Profesjonalizm
(25)
Jakość/cena
(25)
Polecasz to?
(25)
maciejnix12
Autor: Maciej
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Znalezienie fotografa nie zajęło nam zbyt dużo czasu. Po wskoczeniu w portfolio na stronie byliśmy od razu zdecydowani na parę fotografów magików. Łapią te "chwile" i zamykają w zdjęciach emocje. To, co odebraliśmy, zachwyciło nas i każdego oglądającego. Reportaż, album, wszystkie zdjęcia wbiły w fotel i cieszą przy każdym kolejnym przeglądaniu. Cała współpraca 5/5. Pamiątki, jaką otrzymaliśmy od Świetliste, nie da się wycenić. Pisać, dzwonić, rezerwować terminy u tych "magików".

Zgłoś nadużycie
sandranowak
Autor: Sandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fotograf z najwyższej półki to był nasz priorytet w poszukiwaniach podwykonawców ślubnych. Już od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że Świetliste.pl to najlepszy wybór. Sesja narzeczeńska utwierdziła nas w tym w 100%. Od samego początku poczuliśmy więź z fotografem i dzięki luźnej atmosferze nie czuliśmy się źle przed aparatem. Ślub w 2020 roku wiązał się z pewnymi obawami, ale dzięki Świetliste.pl udało nam się pozbyć stresu i cieszyć, że mamy wokół siebie tak wspaniałych ludzi. Otrzymaliśmy od nich wielkie wsparcie i ogrom pozytywnych emocji. W dniu ślubu nie musieliśmy się niczym martwić. Świetliste.pl pokazali pełen profesjonalizm i zajęli się nie tylko fotografowaniem, ale również nawiązali relację z gośćmi, zadbali o rozmieszczenie ludzi w kościele, przekazywali ważne informacje. Wiedzieli, na czym nam zależy i zrobili wszystko, żebyśmy mogli tego dnia cieszyć się sobą, a nie przejmować organizacją. Gdy zobaczyliśmy efekty tej pracy, byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Sesja narzeczeńska, reportaż ślubny i sesja plenerowa- każde zdjęcie to wspaniałe emocje i najwyższa jakość. Mamy nadzieję, że Świetliste.pl będą nam towarzyszyć również przy innych ważnych chwilach w naszym życiu.

Czujemy ogromną wdzięczność i polecamy Świetliste.pl z całego serca!

Zgłoś nadużycie
e.tomczyk28
Autor: Ewelina Albercińska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Fantastyczna para, znakomity kontakt, cudowna współpraca, profesjonalizm w każdym detalu,magiczne ujęcia, świetne pomysły. Polecamy!!!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 86-031

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt