49

Opis

Studio Fotoikony - kreatywne sesje fotograficzne, indywidualne podejście do klienta, bezkompromisowa jakość zdjęć a wszystko w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj i przekonaj się na własne oczy. Zgłoś się już dziś i zyskaj atrakcyjny rabat za wcześniejszą rezerwację terminu. Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy!

Działamy na terenie Poznania, Wielkopolski i całego kraju. Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym marki Canon. Aparaty canon 7D i 5D mark II oraz gama jasnych obiektywów, pozwala na doskonałe zdjęcia w każdych warunkach. Ważnym etapem w procesie tworzenia zdjęć ślubnych jest ich autorska obróbka graficzna, dla nadania wyjątkowego nastroju. Wiemy jak bardzo zależy Wam na zdjęciach, dlatego przygotowane fotografie dostarczamy w ciągu 7 dni roboczych od daty ślubu! Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy również bogaty zestaw usług dodatkowych, który ubarwi oprawę Państwa uroczystości.

 


Pakiet "basic" 1500 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele. Otrzymują Państwo 300 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na płycie dvd. Dojazd w obrębie Poznania (50km) gratis.

Pakiet "standard" 2300 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele(do północy), sesja w dniu ślubu. Otrzymują Państwo 450 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (50km) gratis.

Pakiet "popular" 2600 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez jednego fotografa z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele oraz wesele (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na nośniku usb, fotoksiążkę 25 stron , internetową galerię zdjęć. Dojazd w obrębie Poznania, Koszalina, Wrocławia (100km) gratis.

Pakiet "premium" 3900 zł

Cena pakietu obejmuje: reportaż wykonany przez dwóch fotografów lub jednego fotografa i kamerzystę z przygotowań, uroczystości ślubnej w kościele / USC oraz wesela (do północy), sesja w innym terminie (bez ograniczeń czasowych). Otrzymują Państwo ok 600 starannie wyselekcjonowanych i autorsko opracowanych graficznie zdjęć na pendrive, teledysk (wariant z kamerzystą), album drukowany w oprawie twardej 50 stron, internetową galerię zdjęć. Dojazd w promieniu 100 km od Poznania, Wrocławia, Koszalina gratis.

Opcje dodatkowe

- animacja pokladkowa z uroczystości ślubnej: 300 zł
- Zdjęcia polaroid dla gości w czasie wesela: 8 zł/zdjęcie
- Zdjęcia cyfrowym aparatem 3d: 350 zł
- Zdjęcia analogowe aparatem średniego formatu (sesja): 500 zł + odbitki
- Fotografie z drona: 800 zł

Faktura VAT

 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Video 3D
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Wpłata zaliczki w wysokości 350 zł
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ważnym etapem w procesie tworzenia zdjęć ślubnych jest ich autorska obróbka graficzna, dla nadania wyjątkowego nastroju. Wiemy jak bardzo zależy Wam na zdjęciach, dlatego przygotowane fotografie dostarczamy w ciągu 7 dni roboczych od daty ślubu! Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy również bogaty zestaw usług dodatkowych, który ubarwi oprawę Państwa uroczystości.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0
0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Studio Fotoikony w Wielkopolskie:

tarczowa23 62-482 Poznań