ARÓŻE Film and Photography

15

Opis

Jeżeli szukacie Zespołu, który za pomocą zdjęć i filmu uchwyci najbardziej niezapomniane chwile Waszego życia – to dobrze trafiliście! Jesteśmy Ewelina i Artur – tworzymy zgrany zespół w życiu i w pracy. Architekt i Ekonomista to niekoniecznie współgrające ze sobą zawody, ale najważniejsza jest to co nas połączyło <3.

Naszą słabością jest tworzenie pięknych wspomnień, które będą Was wzruszać i chwytać za serce kiedy tylko po nie sięgniecie. Dzięki Wam spełniamy się jako ARÓŻE i mamy możliwość poznawania nowych, interesujących osób, a uwierzcie mamy do nich szczęście Uwielbiamy ludzi z pasją i wierzymy, że nic nie dzieje się przypadkiem, więc dajcie sobie szansę stworzyć coś pięknego.

Jesteśmy z Poznania, ale kilometry nie są dla nas żadną przeszkodą :)

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  1. Zadatek w wysokości 500zł płatny przy podpisaniu umowy. 2. Pozostała część płatna jest przy odbiorze gotowego reportażu fotograficznego lub filmu.
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracujemy w zespole, zależnym od wybranego pakietu, może to być np.: 1. Dwóch fotografów 2. Dwóch operatorów 3. Fotograf i operator 4. Fotograf i dwóch operatorów.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Od 1 miesiąca do maksymalnie 6 miesięcy.

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ewelina i Artur to przede wszystkim przesympatyczne, miłe i zgrane małżeństwo. Od początku nawiązaliśmy z nimi dobry kontakt. Są profesjonalistami w tym co robią! Każdy zauważył to będąc u nas na weselu. Tworzą wspaniałą atmosferę. Reportaż ślubny przerósł nasze oczekiwania, zarówno my jak    i goście byli nim zachwyceni! Widać, że włożyli w to całe serce i przeżywali te wszystkie emocje razem z nami. Stworzyli wspaniałą pamiątkę, którą będziemy mieli do końca życia! :) 

Angelika & Krystian                                        15.06.2018 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy tą przyjemność i korzystaliśmy z usług ARÓŻE podczas naszego ślubu. Wyróżniają się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Serce, które wkładają w swoją pracę odzwierciedla się w materiale, który otrzymaliśmy. Rewelacyjne wyczucie detali. Klasa sama w sobie. Szczerzemy polecamy tym, którzy się jeszcze nie zdecydowali :)

Kinga & Mikołaj 23.06.2018

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ewelina i Artur to profesjonaliści w każdym calu, wspaniale zgrani. Tworzą niezwykle przyjemną i luźną atmosferę, tak że pozowanie staje się czystą przyjemnością w ich obiektywie, a nie wymuszonym obowiązkiem. W razie potrzeby poratują nawet głodne brzuszki w czasie przygotowań

Mają niezwykłe wyczucie estetyki i stylu oraz intuicję do wyłapywania pięknych momentów, gestów, szczegółow. Pracują razem, dlatego nic im nie umknie – dosłownie!

Liczba zdjęć którą otrzymaliśmy powaliła nas na kolana i pokazała, że nie chodzi wyłącznie o biznes, ale o nasze zadowolenie. Oglądając reportaż szczęki opadają! Wszystkim. Zdjęcia są przepiękne, pełne emocji a jednocześnie naturalne i nieprzekombinowane. Najlepsze. O takich zdjęciach marzyliśmy!

Zgłoś nadużycie
Przez n.kowalska906s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Aróże rewelacyjny zespół!

polecam z całego serca, cudowny reportaż ślubny, który otrzymaliśmy od nich zachwycił wszystkich gości i przede wszystkim Nas! 

Profesjonalizm w 10000%, dzięki Nim mamy najpiękniejsza pamiątkę na całe życie :) Natalia & Artur 10.06.2017

Zgłoś nadużycie
Przez monita.rozmuss
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy baaaaaaardzo podziękować za przepiękny reportaż ze ślubu i wesela. Efekt końcowy przerósł oczekiwania zarówno nasze jak i rodziny, przyjaciół i znajomych. ARÓŻE tworzą idealny duet nie tylko w życiu, ale i w pracy. Swoim poczuciem humoru przełamują barierę fotograf - klient. Ich profesjonalizm i umiejętność "wtopienia się" w otoczenie sprawia, że nie czuliśmy obecności obiektywu, jednak po obejrzeniu zdjęć i filmu niejednokrotnie reagowaliśmy "jakie świetne, kiedy oni to zrobili?". Wasze niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania sprawiły że cały reportaż jest zarówo wzruszający, jak i radosny i naturalny. Cała współpraca przebiegała w przemiłej atmosferze więc z czystym sumieniem POLECAMY ARÓŻE!!!
Monita i Kacpi 21.04.2018 <3

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji ARÓŻE Film and Photography w Wielkopolskie:

Różany Zakątek 48/3 60-142 Poznań
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Videofilmowanie
 • #Fotografia reporterska