ŚlubokrĘt - Śluby KoŚcielne W Plenerze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

ŚlubokrĘt - Śluby KoŚcielne W Plenerze

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jako jedyni na pytanie „czy ślub kościelny w plenerze jest możliwy?” odpowiadamy: „oczywiście!”

Organizowane przez nas uroczystości łączą tradycję z nutą nowoczesności, dzięki czemu tworzymy absolutnie nieszablonowe ceremonie pod gołym niebem.

Czym się zajmujemy?

Sprawiamy, że ślub kościelny w plenerze jest możliwy - Jako jedyni na rynku ślubnym współpracujemy z Księżmi, którzy prowadzą ceremonie ślubne w plenerze. To my wyznaczamy Księdza, który poprowadzi ceremonię oraz udzieli Wam ślubu. Pomagamy w formalnościach, zorganizowaniu dokumentów oraz wydaniu aktów ślubu.

Personalizujemy uroczystości ślubne - Oferujemy absolutnie unikatową możliwość spersonalizowania uroczystości ślubnej, by dopasować ją do Pary Młodej, jej charakteru oraz wizji tego szczególnego momentu.

Prowadzimy Was przez cały proces - Sprawiamy, że proces organizacji ceremonii ślubnej staje się łatwy i przyjemny. Czuwamy nad przygotowaniami, w razie potrzeby pomagamy w zorganizowaniu poszczególnych elementów i w wyborze odpowiednich podwykonawców oraz zabezpieczamy Was na wypadek niepogody. Jesteśmy pod ręką podczas przygotowań, a w dniu ślubu koordynujemy uroczystość według wspólnie stworzonego planu.

Opinie o ŚlubokrĘt - Śluby KoŚcielne W Plenerze

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 80-180

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt