Relais & Châteaux Hotel Quadrille

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Relais & Châteaux Hotel Quadrille

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Menu od: 360 zł
  • Pojemność (miejsca siedzące): 0-110
  • Pojemność (stojąca): 0-200

Na północy Polski, w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowie, znajduje się Pałac, gdzie fikcja literacka miesza się z rzeczywistością. To właśnie tam, po odkryciu świata smaków Białego Królika i toaście wniesionym pod szalonym kapeluszem, można zatańczyć wytwornego kadryla i poczuć się jak w Krainie Czarów…

Pięciogwiazdkowy Relais Châteaux Hotel Quadrille w Gdyni to absolutnie wyjątkowe miejsce na organizację wesela. Ten historyczny zespół pałacowo-parkowy dzieli się na dwa budynki: XVIII-wieczny Pałac oraz bardziej współczesną Oficynę, obydwa połączone są podziemnym korytarzem oraz strefą Spa. Całość okala malowniczy dwuhektarowy park oraz ogród z fontanną - idealna przestrzeń do organizacji ceremonii zaślubin, weselnego koktajlu czy oryginalnych sesji zdjęciowych. Soczysta zieleń trawy, dostojne wiekowe drzewa, widok na Pałac i staw to tylko niektóre z atutów tego zjawiskowego pleneru.

Oryginalne wnętrza o wysmakowanym designie idealnie łączą tradycję z nowoczesnością. Historyczne przestrzenie zachwycają ciekawym wystrojem, doborem mebli oraz akcesoriów, wśród których odnajdziemy światowe marki czy wręcz ikony designu. Każdy z pokoi pałacowych jest inny, co podkreśla jego nazwa odnosząca się każdorazowo do innego mistrza pióra, odwołująca się do niepowtarzalnego klimatu jego dzieł. I tak możemy wybierać na przykład pomiędzy pokojami Lwa Tołstoja, Gustawa Flauberta, Jane Austen, Charlesa Dickensa czy Charlotte Brontë, a to nie jedyna ciekawostka...  

Quadrille to prawdziwy design hotel z subtelnie zaznaczonym motywem przewodnim Alicji w Krainie Czarów, który inspiruje do puszczenia wodzy fantazji. Odnajdziemy go na przykład w nazwach: obiektu - odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji Biały Królik - nawiązującej do przewodnika głównej bohaterki po baśniowym świecie czy Pubu 10/6 określonego tak od Dnia Kapelusznika. Hol wejściowy ozdabia czarno-biała posadzka przywodząca na myśl partię szachów rozgrywaną przez głównych bohaterów opowieści, a nietuzinkowy wystrój całego Pałacu tworzy bajkową iluzję zgodnie z mottem „Experience the Wonderland”.

Całości dopełnia wykwintna kuchnia renomowanej restauracji Biały Królik docenionej przez przewodnik kulinarny Gault & Millau, a prowadzonej przez wybitnego szefa Marcina Popielarza – finalistę San Pellegrino Young Chef 2018. Menu tastingowe oparte na kuchni regionalnej i lokalnych produktach to tylko jedna z propozycji na ten wyjątkowy dzień.

Nie do pominięcia jest także luksusowe Spa oferujące szeroki wybór zabiegów manualnych oraz high-tech, których odpowiedni dobór sprawi, że każda Panna Młoda w dniu ślubu będzie się czuła zrelaksowana i piękna. Quadrille Spa to także doskonałe miejsce na organizację Wieczoru Panieńskiego Alicji – kojące zabiegi, wyszukany poczęstunek i kolorowe drinki to tylko część niespodzianek, która czeka na panie. Alternatywa dla panów to na przykład Noc Kapelusznika w Pubie 10/6 mieszczącym się w pałacowych klimatycznych podziemiach przy degustacji wybranych alkoholi.

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.
-Lewis Carroll, Alicja w Krainie Czarów

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Menu gości
Od jakiej ceny można zamówić menu?
360 zł
Pojemność gościa
Tryb bankietu (siedzenie)
Maksymalna liczba gości w trybie bankietowym (na miejscach siedzących):
0-110
Jakie są główne cechy obiektu?
Ogród, Taras, Miejsce na ceremonię, Parkiet, Basen, SPA, Parking, Wartość kulturowa, Zakwaterowanie dla gości, Piękny krajobraz, Dla niepełnosprawnych
Można zrobić ślub na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie?
Ślub w plenerze
Czy masz dostępność zakwaterowania w dniu wydarzenia?
Zakwaterowanie dla gości
Jeśli masz możliwość zakwaterowania dla gości w tym samym miejscu, jaka jest liczbą pokoi?
32
Czy Młoda Para może zorganizować tort we własnym zakresie?
Para nie może wnosić swojego tortu
Czy w tym samym dniu i miejscu wyprawianych jest więcej niż jedna uroczystość?
All inclusive
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
4:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
zadatek 3000 zł na rezerwację terminu, harmonogram dalszych płatności ustalany indywidualnie
Jak długo działają Państwo w tej branży?
3

Opinie o Relais & Châteaux Hotel Quadrille

4.7
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(3)
(1)
Polecasz to?
(4)
valentinapokrovskaya
Autor: Valentina
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Jako wedding planner miałam okazję organizować ślub i wesele mojej Pary Młodej w Quadrille. Jednym z priorytetów Pary Młodej przy wyborze lokalu na wesele wesela był poziom kulinarny - i tutaj Chef Marcin Popielarz całkowicie skradł ich serca! 

Wszystko w Quadrille pasuje do siebie - wnętrza restauracji, wykwintna kuchnia (kolacja dla ponad 80 osób została podana w formie tasting menu), niepowtarzalne pokoje pałacowe i oczywiście ceremonia w ogrodzie! 

Jako wedding planner nie moge nie docenić pracę zespołu managerów, szczególnie p. Agaty Pacek z którą miałam przyjemność współorganizować wesele - sprawna komunikacja, dbałość o szczegóły, otwartość na nasze pomysły, dbanie o komfort gości do samego rana.

Czekam na kolejne realizacje! Zawsze z przyjemnością będę wracać do Quadrille z moimi Parami Młodymi!

Zgłoś nadużycie
kontakt429
Autor: Marta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Hotel Relais-chateaux quadrille w Gdyni jest niepowtarzalny w każdym calu. Kiedy stajemy przed pięknymi, białymi drzwiami pałacu Quadrille w Orłowie, pierwsze co przychodzi nam na myśl to wdzięk i elegancja cechujące szesnastowieczny dworek zbudowany w stylu barokowym. Jednak gdy przekroczymy próg hotelu, możemy poczuć się niczym Alicja w krainie czarów, która niewątpliwie stała się inspiracją do stworzenia jego oryginalnych wnętrz. Każdy szczegół wytstroju jest nietuzinkowy w swej formie, a magię tego cudownego miejsca czuć na każdym kroku. Butikowy hotel w otoczeniu cudownej zieleni parku, jest niewątpliwie idealnym miejscem na wyjątkowe ceremonie takie jak ślub.

Poza oryginalnymi wnętrzami oraz wspaniałym usytuowaniem pałacu w jednej z najpiekniejszych dzielnic Gdyni jaką jest Orłowo, hotel poszczycić się może także wykwintną kuchnią w swojej restauracji Biały Królik, gdzie pod okiem znanego szefa kuchni Marcina Popielarza powstają aromatyczne dzieła sztuki na talerzu.

Serdecznie polecam,

Marta

Zgłoś nadużycie
inuty
Autor: Przemyslaw
4.6666666666667
Znam tego usługodawcę zawodowo

Biały Królik w Quadrillu to doskonały lokal. Najwyższa półka restauracji, w której jakość obsługi, klasa kucharzy i wspaniały przemyślany i niezwykle stylowy wystrój, który wygląda zarazem klasycznie, nowocześnie i dizajnersko łączą się w całość. Miałem także okazję współpracować z restauracją na poziomie zawodowym jako lider kwartetu smyczkowego. Dzięki mądrej współpracy i elastyczności menedżerów zawsze osiągaliśmy ponadprzeciętny efekt. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 81-547

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt