• Cena usługi Niskie ceny

Ślub marzeń na Cyprze by AMB Media

Firma AMB Media została założona z myślą o Parach, które marzą o ślubie w egzotycznym miejscu, ale mają ograniczony budżet.

W zależności od potrzeb i oczekiwań zapewniamy szeroki zakres usług w tej dziedzinie.

Podstawowy pakiet zawiera:

- nadzorowanie i koordnację wszystkich czynności związanych z organizacją ślubu - na miejscu obecny jest polski fotograf, pełniący rolę koordynatora

- załatwianie niezbędnych formalności (potwierdzenie daty ślubu, pomoc w uzyskaniu wymaganych przez urząd cypryjski dokumentów do ślubu, ich zatwierdzenie w urzędzie rzed przybyciem Pary na Cypr)

- opieka i transport podczas rejestracji dokumentów i w dniu ślubu

- pomoc w stylizacji kreacji ślubnej, w tym pomoc przy wyborze sukini (dobór ze względu na typ urudy i sylwetki), makijażu, fryzury i bukietu - indywidulane konsultacje na terenie Warszawy połączone z krótką sesją zdjęciową

- usługi fotograficzne podczas przygotowań do ślubu, w trakcie ceremonii i dodatkowo romantyczna sesja w plenerze w najładnieszych miejscach na Cyprze

- obecność świadków podczas ceremonii ślubnych (cywilnej lub/i kościelnej).

Ze względu na wieloletnie dośwadczenie i zdobytą wiedzę, jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkie informacje i odpowiedzieć rzetelnie na pytania Par, a także spełnić nieoczekiwane prośby.

Dla Narzeczonych, którzy chcieliby powiedzieć sakramentalne "TAK" i złożyć przysięgę podczas mszy poprowadzonej przez jednego z polskich księży franciszkanów również posiadamy atrakcyjną ofertę.

Aby sprawić, by Panny Młode czuły się wspaniale i otoczone były profesjonalną opieką, oferujemy usługi kosmetyczne i fryzjerskie wykonywane przez utalentowanych profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie potwierdzone międzynarodowymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

AMB Media

slubnacyrze@gmail.com

www.slubnacyprze.net

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Ślub na Cyprze by AMB Media i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Ślub na Cyprze by AMB Media

4.9 10 opinii
Autor: Sabina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Po pierwsze chciałam jeszcze raz podziękować za tak wspaniałą organizację ślubu marzeń. Naprawdę pełen profesjonalizm a Pan Maciej zasługuje na 6* :) wszystko bez stresu, szybko i sprawnie. Cały czas wspominamy nasz wielki dzień. Serdecznie polecamy i pozdrawiamy Sabina i Grzegorz :*

Zgłoś nadużycie
Autor: Marta
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

--Ślub na Cyprze dn. 3.06.2021 r.

Pełen profesjonalizm i duża elastyczność szczególnie istotna w czasie pandemii, gdzie sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.
Od pomysłu do ślubu minęło zaledwie 2,5 miesiąca, ale załatwienie wszystkich formalności z Anią zajęło łącznie może 7 dni, to zrobiło na nas ogromne wrażenie. Na Cyprze w dniu ślubu, gdy stres sięgnęły zenitu, otrzymaliśmy ogrom wsparcia i otuchy od całej ekipy (tj. fotografa, makijażystki, fryzjerki i operatora kamery). W rezultacie wszystko poszło zgodnie z planem a efekty pracy tych ludzi będą nasz cieszyły długie lata! :)

Organizacja ślubu z Anią Balik (AMB Media Ślub marzeń na Cyprze) to był strzał w 10! Niczego byśmy nie zmienili.

Dziękujemy i polecamy serdecznie.

Marta i Mariusz

Zgłoś nadużycie
Autor: Katarzyna Rajewicz
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przy pomocy Pani Ani korzystaliśmy podczas organizacji ślubu cywilnego i kościelnego na Cyprze w 2019 roku. Do dziś wspominamy ten dzień jako jeden z najpiękniejszych w naszym życiu, a sam ślub możemy śmiało określić jako ślub marzeń. Przepiękne otoczenie, przemiły urzędnik, niesamowity ksiądz, profesjonalny kamerzysta, cudowna i bardzo oddana Pani fotograf - Bernadeta. Polecamy serdecznie i z pewnością wrócimy niebawem na Cypr.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności można dokonać przelewem lub gotówką na miejscu. Wymagany jest depozyt płatny przelewem.
Jaka jest cena Państwa usług?
jedna z najniższych
Jak długo działają Państwo w tej branży?
od 2010 r.