Salon mody ślubnej Secret Angel

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Salon mody ślubnej Secret Angel

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Firma Secret Angel powstała w 2009 roku.Założycielką i projektantką firmy jest Magdalena Basąg. Ukończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od kilkunastu lat działa i projektuje w branży ślubnej.
Już jej pierwsza kolekcja ślubna "ROMEO I JULIA" została wyróżniona w 2000 roku przez Ilonę Kanclerz w konkursie FUTURE na największych polskich Targach Mody w Poznaniu.
W 2010 roku w międzynarodowym konkursie Bridal Awards suknia BAMBOO projektu Magdaleny Basąg zajęła drugie miejsce, a w2011 roku w tym samym konkursie wygrała jej suknia CANUTE.
Magda znana jest również jako scenograf, choreograf i stylista.Brała udział ze swoimi kolekcjami w wielu pokazach mody.Zaprojektowała kolekcję sukni wieczorowych do konkursu THE LOOK OF THE YEAR.
Była organizatorem trzech edycji WIELIEJ GALI śLUBNEJ, pokazu sukien ślubnych w formie widowiska teatralnego, gdzie modele i modelki musieli wykazać sie zdolnościami aktorskimi i wcielić się w różne role. Gale odbyły się w trzech konwencjach pierwsza "Filmowa", druga "Bajkowa", trzecia "Dookoła świata" i wpisały się jako bardzo popularne wydarzenie artystyczne województwa świętokrzyskiego.
Oprócz mody Magdalena Basąg znana jest również jako architekt wnętrz.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4

Opinie o Salon mody ślubnej Secret Angel

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 25502

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt