Promariage

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Promariage

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
  • Cena od: 800 zł

Drogie Panny Młode,

nasz salon powstał z miłości do sukni ślubnych i z potrzeby otoczenia Panien Młodych wyjątkową opieką przed ślubem. Suknia jest najważniejszym elementem wizerunku kobiety w dniu ślubu, a co za tym idzie- najbardziej stresującym. Dlatego chcemy wyeliminować ten czynnik stresu i wziąć go na siebie. Oferujemy marki Pronovias, White One, Mia Lavi, Diana a także suknie wieczorowe Pronovias Cocktail i It's My Party (pojedyncze modele, także duże rozmiary). Mamy też markę salonową - Meliee, czyli indywidualnie projektowane suknie ślubne, wizytowe i dodatki do włosów.

Oferujemy także komfortowy pokój przymiarek, fachowe doradztwo, bardzo dobre ceny sukni ślubnych i wieczorowych, preferencyjne godziny otwarcia salonu (od poniedziałku do piątku od 10-19, w soboty od 10-17) i dogodną lokalizację (nasz salon mieści się w centrum Kielc, w Hotelu Best Western Grand Hotel, dla naszych klientów parking gratis).

Zapraszamy do kontaktu i umawiania się do nas na przymiarki.

Z pozdrowieniami,

Magdalena, Beata, Gosia :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
800 zł
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Zamawiając nową suknię przy podpisaniu umowy klient płaci 40% ceny sukni, 60% płatne jest do 7 dni od daty przyjścia sukni do salonu (w praktyce najczęściej wtedy umawiana jest pierwsza miara z klientką). Przy sukniach wyprzedażowych warunki sprzedaży ustalane są indywidualnie.
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen, Moda ślubna dla dzieci
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Brak możliwości zakupu on-line
Jakie są Państwa godziny pracy?
Od poniedziałku do piątku od 10 do 19, w soboty od 10 do 17. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza ustalonymi godzinami.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6

Opinie o Promariage

3.5
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(1)
(1)
Jakość/cena
(1)
(1)
Polecasz to?
(1)
(1)
klaudiabartosiewicz23
Autor: Klaudia
1.3333333333333
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem nie polecam salonu Promariage, na pewno nie dla kobiet, które decydują się na suknie z wyprzedaży. Moją suknię znalazłam na stronie internetowej salonu i od razu byłam pewna, że chcę ją kupić dlatego umówiłam się na przymiarki podczas których otrzymałam informację że za 500 złotych (2022 rok) krawcowe są w stanie dopasować suknie dokładnie pod moje wymagania. Dlatego też zdecydowałam się na zakup i przeróbki sukni w salonie (doprecyzowując miały być 2 przymiarki, a na 3 odbiór). Po przyjeździe na przymiarkę dostałam informację, że jest to jedyna przymiarka i wymiary muszę trzymać przez 4 miesiące bo kolejnych już nie będzie. W trakcie zbierania miar usłyszałam „kochaniutka to jest sukienka z wyprzedaży nie możesz wymagać byśmy dopasowały wszytko tak jak chcesz”. No cóż trochę byłam zaskoczona bo spotkanie nie było już tak fajne jak na początku. Udało mi się chociaż wynegocjować odbiór sukienki 2 tygodnie przed ślubem i ostateczne poprawki na poczekaniu. I tutaj również moje odczucia całkiem negatywne ze względu na powtarzanie że jest to sukienka z wyprzedaży itd (zaznaczę tylko, że nikt nie wspomniał jak zachowują się różne typy materiałów sukien ślubnych, najważniejsze było tylko pozbyć się tej sukienki) no ale czy o to chodzi w takim miejscu? Oczywiście bez poprawek się nie obyło, pomimo silnego wciskania, że sukienka dobrze leży była ona krzywo skrócona, miseczki źle wszyte, a w biodrach brakowało mi pewnie z 5 kg jest to całkiem normalne, ale taka sukienkę chciano mi wydać już do domu, oczywiście na to się nie zgodziłam i prosiłam o poprawki. Siedząc i czekając na poprawianą sukienkę słyszałam dyskusję na temat innej Panny Młodej że jest ona wspaniała, a zachowanie wobec mnie było bardzo oschłe i niemiłe czułam się jak wymagający intruz. Mam nadzieję że po moim komentarzu Panie z salonu przestaną mydlić oczy, że każdą sukienkę z wyprzedaży można dopasować od rozmiaru 34 do 44 za jedyne aktualne 1000 zł. Gdybym suknie zakupiła bez mierzenia mogłabym mieć pretensje tylko do siebie, ale ja tutaj zaufałam obsłudze i żałuję.

Zgłoś nadużycie
wawrzykowski_team
Autor: Karol
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Polecam! Często moje Panny Młode mają suknie ślubne z tego salonu i są zadowolone zarówno z samej sukni, jak i z obsługi. 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 25-501

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt