Salon Akademia Papaver

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Salon Akademia Papaver

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Nasza praca to dla nas połączenie pasji, wyobraźni i doskonałej techniki. Nasz zawód traktujemy jako rodzaj sztuki funkcjonalnej, a podejmując kolejne wyzwania wciąż rozwijamy swoje umiejętności. W swojej pracy, poza wiedzą i umiejętnościami, kierujemy się talentem i estetycznym zmysłem, co pozwala nam wychodzić naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom klientów. Postępowanie w zgodzie z naturą, profesjonalizm wykonywanych zabiegów i odnajdowanie piękna w każdej osobie korzystającej z szerokiego wachlarza usług, czyni nasze Studio miejscem wartym odwiedzenia.... 

W tworzeniu fryzur przede wszystkim cenimy sobie estetykę i wykorzystujemy potencjał włosów podkreślając ich naturalność. Staramy się dobierać strzyżenie i kolor tak, aby stworzyć między nimi odpowiednią równowagę i w sposób kreatywny, lecz odpowiedzialny nadawać nowy wygląd naszym klientom, dbając jednocześnie o strukturę i zdrowie ich włosów. 

W kosmetyce kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz dokładną diagnozę potrzeb skóry, która jest największym i jednym z najważniejszych organów naszego ciała, zapewniając jej zdrowy i promienny wygląd, jednocześnie przynosząc odprężenie i chwile wytchnienia, które mają istotny wpływ na samopoczucie oraz prezencję naszych klientów.

Cenimy sobie indywidualne piękno i pragniemy je podkreślać. 

Opinie o Salon Akademia Papaver

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt