Różana Dolina

6

Opis

Różana Dolina ma zaszczyt zaoferować Państwu możliwość organizacji niepowtarzalnych wesel w plenerze wraz ze znakomitą kuchnią pełną najbardziej wykwintnych smaków z fachową i miła obsługą, które zapadną w pamięci wszystkim, którzy zaszczycą nas swoją obecnością.
W organizacji wesela plenerowego może w pełni ponieść nas wyobraźnia, przełamując konwencjalne pomysły i schematy przygotowywania przyjęć.
Przyjęcie weselne w plenerze jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla zaproszonych Gości. Co więcej Goście dzięki temu, iż uroczystość odbywa się na łonie natury nie odczuwają dotkliwych skutków zmęczenia związanych z całonocną zabawą. Nie są zmuszeni do pozostawania w tłocznych i dusznych pomieszczeniach, dzięki czemu czują się znacznie swobodniej a bliskość natury ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy biesiadnikami.
Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest priorytetem naszej firmy, stwarza możliwość realizacji własnej wizji tego najważniejszego dnia w Państwa życiu.

 

Szczegóły

  • Jakie są główne cechy obiektu?

    Ogród, Namiot na wesele, Miejsce na ceremonię, Parking

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Lista wszystkich lokalizacji Różana Dolina w Mazowieckie:

Zalesie Borowe 05-140 Zalesie Borowe
  • #Ogród
  • #Namiot
  • #Miejsce na ceremonię
  • #Parking