Hotel Narvil

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Hotel Narvil

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Każda para młoda ma swoje ukryte marzenia dotyczące ich wesela. Hotel Narvil Conference & Spa zamieni te marzenia w rzeczywistość. Od chwili, gdy wkroczycie do naszego pięknego Lobby, każde Państwa życzenie będzie zaspokojone. Każda para młoda powinna być traktowana jak gwiazdy, a my jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

W Hotelu Narvil doświadczycie Państwo niespotykanej elegancji i obsługi podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia w Państwa życiu. Od kwiatów i muzyki do tortu i fotografii, możecie być Państwo spokojni, że każda część przyjęcia będzie odzwierciedleniem Państwa wyjątkowych osobowości i oczekiwań.

Podczas gdy my zajmiemy się szczegółami przygotowań, Państwo możecie zadbać o siebie w naszym Niagara Spa lub po prostu odpocząć w jednym z naszych wyjątkowych Apartamentów. Państwa przyjęcie, czy w jednej z naszych eleganckich sal czy też na świeżym powietrzu, będzie z pewnością niezapomnianą uroczystością.

Nasi wielokrotnie nagradzani Szefowie Kuchni przygotują niezapomniane menu, będące artystyczną wizją Państwa miłości i radości Gości weselnych: od delikatnych przekąsek po wytworną kolację pełną zachwycających smaków.

W Hotelu Narvil Conference & Spa wierzymy, że przyjęcie weselne powinno być tak samo wyjątkowe jak sama ceremonia zaślubin. Chcemy by Państwo i Goście wspominali wesele przez długie lata. Ponadto uważamy, że planowanie przyjęcia powinno być łatwe i przyjemne. Nasi specjaliści rozumieją ważność tego dnia dla Państwa i swoim zaangażowaniem, pasją, doświadczeniem i doskonałością będą służyć pomocą od pierwszego dnia przygotowań poprzez wybór menu i jego degustację, przyjęcie i pożegnalny brunch.

Hotel Narvil oferuje przestronne i komfortowe sale, które mogą pomieścić każdą ilość osób na Państwa wydarzenie: od kameralnych rodzinnych przyjęć po wielki bal na 1000 osób.

Opinie o Hotel Narvil

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 05-140

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt