• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Kocham światło, bo to ono tworzy klimat na moich fotografiach plenerowych. Stąd też podczas sesji fotograficznych, staram się wykorzystać piękno naturalnego światła słonecznego. Nie da się zrobić dwóch takich samych zdjęć, gdy scenę kreuje światło naturalne. Tak samo jak nie da się zobaczyć dwóch identycznych fal morskich. I to jest piękne. Sielankowe klimaty polskich łąk, lasów, strumyków… to coś co bardzo lubię. Uważam, że nie trzeba jechać na „drugi koniec świata”, by znaleźć piękne, klimatyczne miejsca do zdjęć. Jednocześnie jestem też otwarty na innego typu sesje, np. miejskie lub związane z hobby Pary Młodej. Takie fotografie także można znaleźć w moim portfolio. Staram się by moje sesje ślubne, narzeczeńskie przebiegały w luźnej, miłej atmosferze, bez pośpiechu. Dużo rozmawiam, tak by Para Młoda czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie. Jeśli chodzi o reportaż ślubny staram się praktycznie wcale nie ingerować w wydarzenia, a je rejestrować. Wychwytuję ciekawe sytuacje oraz emocje, które towarzyszą w tym dniu Parze Młodej i ich gościom. Uważam, że takie fotografie mają szanse przetrwać i na tym mi zależy. Chciałbym by moje zdjęcia były ponadczasowe, naturalne. Takie, które podobają się dziś, ale i za 30 lat. Czy mi się uda? Czas pokaże… Oczywiście cały czas śledzę trendy w fotografii ślubnej, z każdego stylu, „mody”, staram się „wyciągnąć” coś dla siebie. Nieustannie doskonalę swój warsztat, bo jestem krytyczny wobec swojej pracy. Takie podejście pozwala mi cały czas odkrywać coś nowego w fotografii ślubnej.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 10 opinii
Autor: karolina.sek95
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemek fotografował nasz ślub i wesele, a jego usługi poleciła nam znajoma. Pełen profesjonalizm! Od pierwszego spotkania byłam spokojna i miałam pewność, że reportaż będzie dopięty na ostatni guzik. Zdjęcia są piękne, naturalne - rodzina i znajomi są zachwyceni. Luźna i naprawdę fajna atmosfera jaką stworzył na sesji w plenerze pomogła nam się rozluźnić i wyszło z tego coś pięknego. Szczerze polecamy!

Zgłoś nadużycie
Autor: kargrabarczyk
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemka poleciła mi znajoma, ja przyznam się szczerze ze względu na koszty zastanawiałam się nad innym fotografem, jednak umówiliśmy się na pierwsze spotkanie. Początkowo nie nastawialiśmy się na wybór, chcieliśmy tylko porozmawiać i spokojnie się zastanowić, ale po spotkaniu, po obejrzanych zdjęciach wykonanych przez Przemka od razu wiedzieliśmy ze to „nasz” fotograf :) Już po kilku dniach podpisaliśmy umowę, a ja byłam pewna że Przemek nas nie zawiedzie i dokładnie tak było. W dniu ślubu oczywiście był na czas, stosownie ubrany a goście jak również my nie zauważaliśmy jego obecności, dlatego zdjęcia z wesela są bardzo naturalne i pokazują przede wszystkim emocje, a na tym nam bardzo zależało. Jeśli chodzi o plener... nie sądziłam, że jest to takie trudne ale podejście Przemka i pomoc sprawiły że zdjęcia wyszły bardzo naturalne i po prostu piękne. Od ślubu minęło już trochę czasu, a my dalej oglądamy je i zachwycamy się jakby to było wczoraj :) Bardzo dziękujemy Przemkowi za to, że tak zaangażował się w to żeby nasze zdjęcia były cudowne. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem fotografa to jestem pewna, że jeśli wybierzecie Przemka będziecie zadowoleni, a wasze zdjęcia zostaną wykonane profesjonalnie i z największą starannością o szczegóły. Jestem pewna, że Przemek kocha to co robi i widać to na jego zdjęciach! :) 

Zgłoś nadużycie
Autor: justyna.piotrowska01
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie przesadzę pisząc PRZEMO MISTRZ! Jeśli szukasz Fotografa przez duże "F", który uwieczni każdy ważny, piękny, zabawny, wzruszający moment Twojego ślubu i wesela, a przy tym będzie właściwie niezauważalny i nie będzie krępował swoją obecnością, to muszę Ci powiedzieć: jesteś w dobrym miejscu :) Zdjęcia spod ręki Przemka robią wrażenie na każdym z naszych gości. Profesjonalizm, nietuzinkowe pomysły, kreatywność, piękne plenery, niezapomniane wspomnienia, dobra zabawa, spontaniczność oraz gwarancja najwyższej jakości. Polecamy z mężem z całego serca i z czystym sumieniem wiedząc, iż Przemo na pewno spełni Wasze oczekiwania – nasze spełnił w 100%. Dziękujemy <3

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Marta i Michał Rudiak
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Galeria Obrazu
(6)
Galeria Obrazu
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Malwina Atras FOTOGRAF
(5)
Malwina Atras FOTOGRAF
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Kamila Piech Photography
(1)
Kamila Piech Photography
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Studio Pixel
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
BePi Design
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Anna Zielinska Fotografia
(8)
Anna Zielinska Fotografia
Zielona Góra Fotograf i kamerzysta
Studio Filmowe Play
(1)
Studio Filmowe Play
Świebodzin Fotograf i kamerzysta
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny