• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Kocham światło, bo to ono tworzy klimat na moich fotografiach plenerowych. Stąd też podczas sesji fotograficznych, staram się wykorzystać piękno naturalnego światła słonecznego. Nie da się zrobić dwóch takich samych zdjęć, gdy scenę kreuje światło naturalne. Tak samo jak nie da się zobaczyć dwóch identycznych fal morskich. I to jest piękne. Sielankowe klimaty polskich łąk, lasów, strumyków… to coś co bardzo lubię. Uważam, że nie trzeba jechać na „drugi koniec świata”, by znaleźć piękne, klimatyczne miejsca do zdjęć. Jednocześnie jestem też otwarty na innego typu sesje, np. miejskie lub związane z hobby Pary Młodej. Takie fotografie także można znaleźć w moim portfolio. Staram się by moje sesje ślubne, narzeczeńskie przebiegały w luźnej, miłej atmosferze, bez pośpiechu. Dużo rozmawiam, tak by Para Młoda czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie. Jeśli chodzi o reportaż ślubny staram się praktycznie wcale nie ingerować w wydarzenia, a je rejestrować. Wychwytuję ciekawe sytuacje oraz emocje, które towarzyszą w tym dniu Parze Młodej i ich gościom. Uważam, że takie fotografie mają szanse przetrwać i na tym mi zależy. Chciałbym by moje zdjęcia były ponadczasowe, naturalne. Takie, które podobają się dziś, ale i za 30 lat. Czy mi się uda? Czas pokaże… Oczywiście cały czas śledzę trendy w fotografii ślubnej, z każdego stylu, „mody”, staram się „wyciągnąć” coś dla siebie. Nieustannie doskonalę swój warsztat, bo jestem krytyczny wobec swojej pracy. Takie podejście pozwala mi cały czas odkrywać coś nowego w fotografii ślubnej.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 12 opinii
Autor: weera
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemek fotografował dzień naszego ślubu, mieliśmy z nim też sesję poślubną. Zdecydowaliśmy się na jego usługę po obejrzeniu zdjęć z wesela naszych znajomych. Był to trafiony wybór. Od początku współpraca układała się bardzo dobrze. Mimo że nasze wesele odbywało się daleko od Gorzowa, Przemek bez problemu zdecydował się do nas przyjechać. Co do samych zdjęć jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - zostały uchwycone wszystkie najpiękniejsze emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Sesja poślubna przeszła nasze najśmielsze oczekwiania - nie sądziliśmy, że z takimi kiepskimi modelami, można zrobić takie świetne zdjęcia :D Wszyscy znajomi, którym pokazujemy nasze zdjęcia mówią, że sami chcieliby takie mieć. Przemku, czy może być lepsza pochwała Twojej pracy? Dziękujemy za piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia i polecamy Twoje usługi wszystkim niezdecydowanym!

Weronika i Filip

Zgłoś nadużycie
Autor: pulikowska93
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pan Przemysław Markowski, a właściwie Przemek, ponieważ nawiązanie koleżeńskich stosunków przyszło nam bardzo naturalnie, jest nie tylko profesjonalnym fotografem z doskonałym "okiem" co ukazuje na swoich zdjęciach,ale także osobą, która rozumie oraz w pełni realizuje potrzeby swoich klientów.Jesteśmy bardzo zadowolenia z jakości i ilości zdjęć jaką otrzymaliśmy. Z całego serca polecamy Przemka :)

Zgłoś nadużycie
Autor: karolina.sek95
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemek fotografował nasz ślub i wesele, a jego usługi poleciła nam znajoma. Pełen profesjonalizm! Od pierwszego spotkania byłam spokojna i miałam pewność, że reportaż będzie dopięty na ostatni guzik. Zdjęcia są piękne, naturalne - rodzina i znajomi są zachwyceni. Luźna i naprawdę fajna atmosfera jaką stworzył na sesji w plenerze pomogła nam się rozluźnić i wyszło z tego coś pięknego. Szczerze polecamy!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Marta i Michał Rudiak
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
BePi Design
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Malwina Atras FOTOGRAF
(5)
Malwina Atras FOTOGRAF
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Studio Pixel
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Ślubne Historie
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Galeria Obrazu
(6)
Galeria Obrazu
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Kamila Piech Photography
(1)
Kamila Piech Photography
Gorzów Wielkopolski Fotograf i kamerzysta
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny