Przemysław Markowski

ZIWA 2018
14

Opis

Kocham światło, bo to ono tworzy klimat na moich fotografiach plenerowych. Stąd też podczas sesji fotograficznych, staram się wykorzystać piękno naturalnego światła słonecznego. Nie da się zrobić dwóch takich samych zdjęć, gdy scenę kreuje światło naturalne. Tak samo jak nie da się zobaczyć dwóch identycznych fal morskich. I to jest piękne. Sielankowe klimaty polskich łąk, lasów, strumyków… to coś co bardzo lubię. Uważam, że nie trzeba jechać na „drugi koniec świata”, by znaleźć piękne, klimatyczne miejsca do zdjęć. Jednocześnie jestem też otwarty na innego typu sesje, np. miejskie lub związane z hobby Pary Młodej. Takie fotografie także można znaleźć w moim portfolio. Staram się by moje sesje ślubne, narzeczeńskie przebiegały w luźnej, miłej atmosferze, bez pośpiechu. Dużo rozmawiam, tak by Para Młoda czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie. Jeśli chodzi o reportaż ślubny staram się praktycznie wcale nie ingerować w wydarzenia, a je rejestrować. Wychwytuję ciekawe sytuacje oraz emocje, które towarzyszą w tym dniu Parze Młodej i ich gościom. Uważam, że takie fotografie mają szanse przetrwać i na tym mi zależy. Chciałbym by moje zdjęcia były ponadczasowe, naturalne. Takie, które podobają się dziś, ale i za 30 lat. Czy mi się uda? Czas pokaże… Oczywiście cały czas śledzę trendy w fotografii ślubnej, z każdego stylu, „mody”, staram się „wyciągnąć” coś dla siebie. Nieustannie doskonalę swój warsztat, bo jestem krytyczny wobec swojej pracy. Takie podejście pozwala mi cały czas odkrywać coś nowego w fotografii ślubnej.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży

Opinia/i (6)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 6 opinii
Przez aleksandrahs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Przemkiem była dla nas czystą przyjemnością. Od samego początku zachwyciła nas oryginalność oraz pomysłowość wykonywanych przez niego zdjęć. Dzięki temu mieliśmy pewność, ze nasze zdjęcia będą niesztampowe i wyjątkowe. Dokumentacja ślubu w formie reportażu wyjątkowo przypadła nam do gustu, gdyż pokazywała prawdziwe emocje, radość oraz wzruszenie. Nie ograniczała nas w żaden sposób, pozwoliła w pełni cieszyć się naszym dniem i nie przejmować szczegółami. Sesja w plenerze, mimo iż bardzo dla nas stresująca z racji braku doświadczenia i naturalności przez obiektywem, wyszła zaskakująco. Wszystko dzięki rzeczowym radom i rozluźnianiu atmosfery przez Przemka. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a dzięki tym wspaniałym zdjęciom, będziemy mogli cieszyć się tymi chwilami jeszcze przez długie lata. Sama współpraca przebiegała bezproblemowo, w miłej atmosferze, na jasno określonych zasadach. Polecamy wszystkim niezdecydowanym oraz dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Przez kat.lans
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Otrzymaliśmy od Przemka piękne zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji. Wszystko wyszło bardzo naturalnie i spontanicznie, tak jak chcieliśmy. Żadne zdjęcie nie było zrobione przez przypadek. Można zauważyć w nich dużą pracę a zarazem pasję Przemka. Ciekawe kadry a przy tym widać, że zdjęcia wyszły spod ręki profesjonalisty - technicznie super :) Polecamy wszystkim niezdecydowanym.

Zgłoś nadużycie
Przez duszasars
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo profesjonalne podejście. A przy tym śmiesznie i na luzie. Spełniał wszystkie nasze zachcianki A przy tym sam wychodził z inicjatywą. 

Krótko mówiąc efekt nas bardzo zadowlil A to najważniejsze. Więc polecamy dalej tym którzy jeszcze się nie zdecydowali. Grafik ma na pewno cały do przodu zapełniony dlatego nie bójcie się I piszcie do Przemka!!

Zgłoś nadużycie
Przez mrozowskis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z Przemkiem spotykałem się wielokrotnie, przy okazji naszego ślubu oraz przy okazji ślubów znajomych. Zawsze cechowało go profesjonalne podejście do tematu fotografii. Każde zdjęcia, które oglądałem miały w sobie to coś, czego nie ma u konkurencji :)

Zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju. Często wracamy z żoną do swojego albumu, który otrzymaliśmy po naszym weselu i cieszymy się zdjęciami na nowo.

Z czystym sumieniem polecam Przemka, nikt z Was się nie zawiedzie efektem końcowym. Cena jest adekwatna do poziomu i jakości usług. 

Dzieki Przemek za wspomnienia, do których w każdej chwili możemy wrócić. ;)

Zgłoś nadużycie
Przez n.krysinskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęciami, które dostalismy od Przemka, jesteśmy oczarowani Od tygodnia nie mogę wybrać kilku najlepszych do ramek... Pamiątka na całe życie na najwyższym poziomie.
Obecności Przemka w trakcie ślubu i wesela nie odczuliśmy w ogóle - pozytywnie zaskoczeni jesteśmy niektórymi ujęciami, o których nie mieliśmy pojęcia, a które są świetne i przede wszystkim naturalne.
I sesja, która nieco mnie stresowała, bo nie lubię pozować... okazało się, że zupełnie niepotrzebnie - wszystko przebiegało w swobodnej, miłej atmosferze, Przemek nas "instruował", gdy w danym momencie brakowało nam koncepcji. ;)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Lubuskim! Wybraliśmy najlepszych.
Fotograf ślubny w Lubuskim! Wybraliśmy najlepszych.

Lista wszystkich lokalizacji Przemysław Markowski w Lubuskie:

Gorzów Wielkopolski
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny