Przemysław Markowski

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Przemysław Markowski

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Kocham światło, bo to ono tworzy klimat na moich fotografiach plenerowych. Stąd też podczas sesji fotograficznych, staram się wykorzystać piękno naturalnego światła słonecznego. Nie da się zrobić dwóch takich samych zdjęć, gdy scenę kreuje światło naturalne. Tak samo jak nie da się zobaczyć dwóch identycznych fal morskich. I to jest piękne. Sielankowe klimaty polskich łąk, lasów, strumyków… to coś co bardzo lubię. Uważam, że nie trzeba jechać na „drugi koniec świata”, by znaleźć piękne, klimatyczne miejsca do zdjęć. Jednocześnie jestem też otwarty na innego typu sesje, np. miejskie lub związane z hobby Pary Młodej. Takie fotografie także można znaleźć w moim portfolio. Staram się by moje sesje ślubne, narzeczeńskie przebiegały w luźnej, miłej atmosferze, bez pośpiechu. Dużo rozmawiam, tak by Para Młoda czuła się przed obiektywem bardzo swobodnie. Jeśli chodzi o reportaż ślubny staram się praktycznie wcale nie ingerować w wydarzenia, a je rejestrować. Wychwytuję ciekawe sytuacje oraz emocje, które towarzyszą w tym dniu Parze Młodej i ich gościom. Uważam, że takie fotografie mają szanse przetrwać i na tym mi zależy. Chciałbym by moje zdjęcia były ponadczasowe, naturalne. Takie, które podobają się dziś, ale i za 30 lat. Czy mi się uda? Czas pokaże… Oczywiście cały czas śledzę trendy w fotografii ślubnej, z każdego stylu, „mody”, staram się „wyciągnąć” coś dla siebie. Nieustannie doskonalę swój warsztat, bo jestem krytyczny wobec swojej pracy. Takie podejście pozwala mi cały czas odkrywać coś nowego w fotografii ślubnej.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Przemysław Markowski

5.0
21 opinii
21 opinii
Profesjonalizm
(21)
Jakość/cena
(21)
Polecasz to?
(21)
owieczka987
Autor: Klaudia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

DJ, który grał na naszym weselu poleca Przemka na swojej stronie internetowej i tak się zaczęło. Po obejrzeniu efektów pracy Przemka my również serdecznie Go polecamy. Pełen profesjonalizm. Potrafił uchwycić w obiektyw emocje i uczucia, które nam towarzyszyły w dniu ślubu. Lepiej trafić nie mogliśmy! Jako osoby, które raczej nie lubią jak się im robi zdjęcia, Przemek na naszej sesji w plenerze wykazał dużo cierpliwości i widać, że Jego praca jest również Jego pasją, bardzo dużo nam podpowiadał dzięki czemu efekt końcowy wyszedł genialny J. Po tym jak dostaliśmy zdjęcia, oglądaliśmy je już kilkanaście razy i za każdym razem dostrzegamy coś czego wcześniej nie widzieliśmy. Mamy pamiątkę z każdego ważnego momentu z tego dnia. Nie tylko nam efekt Jego pracy się podoba, goście weseli również są zachwyceni! Duży plus również tego, że fotki nie są tylko kolorowe, są również czarno – białe, które mają „swój klimat” i które tak bardzo lubimy. Wywołanych zdjęć dostaliśmy określoną ilość tak jak wcześniej było ustalone, resztę dostaliśmy na pendrive, ale pozostałe są tak świetne że nie możemy się zdecydować które wywołać na własną rękę więc chyba wywołamy wszystkie J.  Ważne jest też to, że komunikacja z Przemkiem przed i po ślubie była perfekcyjna. Nie macie pomysłu na miejsce sesji w plenerze? Dla Niego to nie problem, całkowicie Mu zaufaliśmy i nie żałujemy. Zdjęcia w pudełku leżą „pod ręką” i wszystkim się nimi chwalimy, na pewno długo nie trafią na dno szafy ;). Bardzo dziękujemy za kawał dobrej roboty, będziemy polecać z całego serca!

Klaudia i Robert

Zgłoś nadużycie
grabowieckag
Autor: Małgorzata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przemek był fotografem na moim ślubie i weselu. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Przemek bardzo profesjonalnie podchodzi do tego co robi. Podczas całego przyjęcia był bardzo dyskretny i praktycznie niezauważalny, czasami sama zapominałam, że na sali jest fotograf, tak samo jak moi goście. Zdjęcia, które zrobił w pełni oddają "magię" chwil, które wtedy przeżywaliśmy. Wspólnie z mężem bardzo stresowaliśmy się sesją ślubną, jednak jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, było bardzo naturalnie i na luzie, a fantastyczne zdjęcia zostaną z nami na całe życie.Krótko mówiąc współpraca z Przemkiem to czysta przyjemność, którą każdemu gorąco polecam! :)

Zgłoś nadużycie
natalia.stanko
Autor: Natalia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdecydowanie wybór Przemka był strzałem w dziesiątkę. Przemek robi zdjęcia które są piękne w swojej prostocie, a na tym nam bardzo zależało, potrafili uchwycić na zdjęciach chwile, bez wymuszania dublowania ich, dlatego każde ze zdjęć przedstawia prawdziwe i naturalne emocje. Obecność fotografa w tym dniu była dla nas w zasadzie nieodczuwalna, po  prostu się świetnie bawiliśmy, a Przemek chwytał te chwile. Sesja zdjęciowa, której tak bardzo się obawialiśmy, ponieważ nie bardzo lubimy pozować do zdjęć wyszła genialnie ! Nie czuliśmy skrępowania, było miło i zabawnie, a efekt powala. Zdecydowanie jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebowali usług fotografa, kolejny raz postawimy na Przemka i każdemu z czystym sumieniem będziemy polecać! Dzięki Przemek, jesteś wielki ! :) 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt