Galeria Obrazu

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Galeria Obrazu

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 200 zł

Zawsze trudno jest pisać o sobie, dlatego postaram się streścić wszystko w kilku zdaniach. Mam na imię Marcin, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec Antosia. Kocham podróże, poznawanie nowych ludzi, muzykę i kolory które można tak pięknie uchwycić na zdjęciach. Najważniejszą inspiracją jest moja żona, która często ze mną fotografuje, ocenia i patrzy na moje zdjęcia kobiecym okiem.

Jeżeli chodzi o fotografię to odkryłem w niej to czego szukałem od lat. Możliwość uchwycenia ulotnej chwili na pojedynczej klatce filmu. I tak staram się robić fotografię, zachowując dla Was najważniejsze momenty z tego najważniejszego dnia. Staram się być obserwatorem, który utrwali szczere spontaniczne emocje, uczucia,oraz momenty do których po latach wrócicie ze łzami w oczach.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 200 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl tradycyjny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest określona godzina zakońćzenia wesela?
23:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy i wpłata zadatku.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Galeria Obrazu

4.9
7 opinii
7 opinii
Profesjonalizm
(7)
Jakość/cena
(7)
Polecasz to?
(7)
adusiazalewska
Autor: Ada
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przed wyborem fotografa ma ślub i wesele przeprowadziliśmy intensywne poszukiwania w całym regionie. Spotkaliśmy się z trzema zespołami, których zdjęcia i oferta najbardziej nam się spodobały. Wiedzieliśmy, że chcemy, aby w tym dniu towarzyszyły nam osoby, które pięknie uwiecznią wszystkie chwile na zdjęciach, ale również staną się ich częścią. Z Iwoną i Marcinem od pierwszego spotkania poczuliśmy, że to jest to, bo po prostu świetnie się dogadujemy. Zaczęliśmy od sesji przedślubnej, na której bliżej się poznaliśmy, przez co w trakcie ślubu pewne sprawy były dla nas wzajemnie jasne. Już wiedzieli, że romantyczne spojrzenia i długie patrzenie sobie w oczy bez śmiechu, nie należą do naszych mocnych stron. Zwrócili uwagę na te aspekty, o które prosiliśmy, ale również zadbali o rzeczy, które nam wydawały się mniej ważne, a, z perspektyw czasu, będą świetną pamiątką. Mimo, że w dniu wesela okazało się, że na wszystko przed ślubem zaplanowaliśmy za mało czasu to biegali wszędzie za nami, dzięki czemu z przygotowań mamy wiele wspaniałych ujęć. Clou programu dla nas były jednak zdjęcia z wesela. Chcieliśmy mieć na nich wszystkich gości oraz uwieczniony panujący klimat i dokładnie to dostaliśmy. Mamy dużo fantastycznych zdjęcia podczas zabawy, czym mogliśmy miło zaskoczyć gości wspominając wesele. Nie jesteśmy fanami ustawianych zdjęć i sesję poślubną traktowaliśmy jako pozycję do odhaczenia, a dzięki zrozumieniu ze strony Iwony i Marcina dostaliśmy wspaniałe ujęcia jakich do tej pory nigdy nie mieliśmy, ale nadal jesteśmy na nich sobą

Szczerze polecamy i na pewno skorzystamy ponownie, gdy będziemy mieć okazję!

Zgłoś nadużycie
darusia_15
Autor: Daria
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z ogromną przyjemnością polecam! Jeżeli szukacie profesjonalistów, fotografów z pasją a jednocześnie osób przy których w dniu ślubu lub podczas sesji wyluzujecie się na tyle, żeby Wasze zdjęcia były perfekcyjne TO DOBRZE TRAFILIŚCIE! Zdecydowanie Iwona i Marcin w dniu naszego ślubu tak nami "pokierowali", że wszystko to o czym nawet nie pomyśleliśmy, a co warto byłoby zachować na zdjęciach na nich się właśnie znalazło! :) Nie byliśmy pewni jak będzie wyglądała nasza sesja ślubna, ale jak się okazało nie było żadnego powodu do obaw, ponieważ fotografowie mieli głowy pełne pomysłów a zdjęcia wyszły przepiękne! Podsumowując GORĄCO POLECAM!!

Zgłoś nadużycie
crazylady
Autor: Magdalena Kuberska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm, głowy pełne pomysłów i przemiła atmosfera - tak wspominam sesję ślubną z Galerią Obrazu. Prace są tak piękne, że nie trzeba polecać, ludzie sami byli zaciekawieni kto zrobił nam tak ładne zdjęcia i sami wybierali towarzystwo Galerii Obrazu na swój najpiękniejszy dzień w życiu :) Polecam gorąco! 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 66

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt