• Cena od: 3 200 zł

Zawsze trudno jest pisać o sobie, dlatego postaram się streścić wszystko w kilku zdaniach. Mam na imię Marcin, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec Antosia. Kocham podróże, poznawanie nowych ludzi, muzykę i kolory które można tak pięknie uchwycić na zdjęciach. Najważniejszą inspiracją jest moja żona, która często ze mną fotografuje, ocenia i patrzy na moje zdjęcia kobiecym okiem.

Jeżeli chodzi o fotografię to odkryłem w niej to czego szukałem od lat. Możliwość uchwycenia ulotnej chwili na pojedynczej klatce filmu. I tak staram się robić fotografię, zachowując dla Was najważniejsze momenty z tego najważniejszego dnia. Staram się być obserwatorem, który utrwali szczere spontaniczne emocje, uczucia,oraz momenty do których po latach wrócicie ze łzami w oczach.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Galeria Obrazu i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Galeria Obrazu

4.9 7 opinii
Autor: Ada
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przed wyborem fotografa ma ślub i wesele przeprowadziliśmy intensywne poszukiwania w całym regionie. Spotkaliśmy się z trzema zespołami, których zdjęcia i oferta najbardziej nam się spodobały. Wiedzieliśmy, że chcemy, aby w tym dniu towarzyszyły nam osoby, które pięknie uwiecznią wszystkie chwile na zdjęciach, ale również staną się ich częścią. Z Iwoną i Marcinem od pierwszego spotkania poczuliśmy, że to jest to, bo po prostu świetnie się dogadujemy. Zaczęliśmy od sesji przedślubnej, na której bliżej się poznaliśmy, przez co w trakcie ślubu pewne sprawy były dla nas wzajemnie jasne. Już wiedzieli, że romantyczne spojrzenia i długie patrzenie sobie w oczy bez śmiechu, nie należą do naszych mocnych stron. Zwrócili uwagę na te aspekty, o które prosiliśmy, ale również zadbali o rzeczy, które nam wydawały się mniej ważne, a, z perspektyw czasu, będą świetną pamiątką. Mimo, że w dniu wesela okazało się, że na wszystko przed ślubem zaplanowaliśmy za mało czasu to biegali wszędzie za nami, dzięki czemu z przygotowań mamy wiele wspaniałych ujęć. Clou programu dla nas były jednak zdjęcia z wesela. Chcieliśmy mieć na nich wszystkich gości oraz uwieczniony panujący klimat i dokładnie to dostaliśmy. Mamy dużo fantastycznych zdjęcia podczas zabawy, czym mogliśmy miło zaskoczyć gości wspominając wesele. Nie jesteśmy fanami ustawianych zdjęć i sesję poślubną traktowaliśmy jako pozycję do odhaczenia, a dzięki zrozumieniu ze strony Iwony i Marcina dostaliśmy wspaniałe ujęcia jakich do tej pory nigdy nie mieliśmy, ale nadal jesteśmy na nich sobą

Szczerze polecamy i na pewno skorzystamy ponownie, gdy będziemy mieć okazję!

Zgłoś nadużycie
Autor: Daria
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z ogromną przyjemnością polecam! Jeżeli szukacie profesjonalistów, fotografów z pasją a jednocześnie osób przy których w dniu ślubu lub podczas sesji wyluzujecie się na tyle, żeby Wasze zdjęcia były perfekcyjne TO DOBRZE TRAFILIŚCIE! Zdecydowanie Iwona i Marcin w dniu naszego ślubu tak nami "pokierowali", że wszystko to o czym nawet nie pomyśleliśmy, a co warto byłoby zachować na zdjęciach na nich się właśnie znalazło! :) Nie byliśmy pewni jak będzie wyglądała nasza sesja ślubna, ale jak się okazało nie było żadnego powodu do obaw, ponieważ fotografowie mieli głowy pełne pomysłów a zdjęcia wyszły przepiękne! Podsumowując GORĄCO POLECAM!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Magdalena Kuberska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm, głowy pełne pomysłów i przemiła atmosfera - tak wspominam sesję ślubną z Galerią Obrazu. Prace są tak piękne, że nie trzeba polecać, ludzie sami byli zaciekawieni kto zrobił nam tak ładne zdjęcia i sami wybierali towarzystwo Galerii Obrazu na swój najpiękniejszy dzień w życiu :) Polecam gorąco! 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Styl tradycyjny
Do której godziny trwa usługa?
23:30
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Podpisanie umowy i wpłata zadatku.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
11 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
W ofercie mamy 2 fotografów.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
ok 5 tyg tygodni
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
3200

Adres

Miasto: 66
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl tradycyjny
  • Więcej niż 6 miesięcy
  • Spotkanie nie jest wymagane