• Cena od: 1 900 zł

Fotografia ślubna to dla nas nie tylko zdjęcia ślubne czy piękne albumy ślubne. To próba uchwycenia łez szczęścia  i ulotności danej chwili, emocje są dla nas najważniejsze.
Fotograf ślubny to nie tylko nasz zawód ale to część naszego życia. Fotografujemy wszędzie: BochniaBrzesko, Kraków, Zakopane, Rzeszów, Warszawa to tylko niektóre z miast gdzie pracowaliśmy.

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pracownia fotogasek i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pracownia fotogasek

4.8 1 opinia
Autor: Anna Maria
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

FotoGasek to mega profesjonalna i solidna firma fotogarficzna ze świetnym podejściem do najbardziej wymagjących klientów. Wszystkie zdjęcia wykonane zarówno przez pana Jakuba, jak również panią Anetę są piękne, wyjątkowe, pełne emocji i naturalności, a współpraca  z Nimi to czysta przyjemność. Jestem niesamowicie zadowolona z kolejnej usługi firmy FotoGasek, a to już nasza kolejna sesja, wybierając Ich, wiem,że fotografie przez nich wykonane będą rewelacyjne w każdym calu, a ja Im mogę po prostu zaufać. Jestem Im bardzo wdzięczna za przeogromne zangażowanie w sesję rodzinną, świąteczną z naszą malutką córeczką, bo dzięki Ich podejściu, córeczka była radosna, uśmiechała się do obiektywu i chętnie pozowała, bawiąc się przy tym znakomicie.  Moje oczekiwania względem zdjęć są zawsze bardzo wysokie, a efekty naszej współpracy podczas sesji powolają na kolana. Pełen profesjonalizm na każdym kroku współpracy: terminowość, elastyczność wobec klienta, szybki czas relizacji zamówienia, przemiła atomsfera i wspaniały kontakt z klientem. Polecam z całego serca firmę FotoGasek, bo to ludzie z wielką pasją, a kadry przez nich wykonane są zachwycające i stanowią najwspanilaszą pamiątkę dla każdego. 

P.S. W najważniejszych dniach naszego życia właśnie towarzył nam Pan Jakub oraz Pani Aneta: zdjęcia slubne oraz sesja plenerowa w postaci fotoksiązki to w niepowtarzalny sposób uwiecznione nasze najpiękniejsze wspomnienia w jakości premium. Nadmienę tylko,że jedno z naszych zdjęć ślubych zostało wybrane przez Official Wedding Magazine, co również świadczy o wielkim ukłonie wobec pracy artystycznej firmy FotoGasek :) 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest zadatek 400pln
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1900

Adres

Miasto:
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny