Pracownia fotogasek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Pracownia fotogasek

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 1 900 zł

Fotografia ślubna to dla nas nie tylko zdjęcia ślubne czy piękne albumy ślubne. To próba uchwycenia łez szczęścia  i ulotności danej chwili, emocje są dla nas najważniejsze.
Fotograf ślubny to nie tylko nasz zawód ale to część naszego życia. Fotografujemy wszędzie: BochniaBrzesko, Kraków, Zakopane, Rzeszów, Warszawa to tylko niektóre z miast gdzie pracowaliśmy.

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
1 900 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Bez kosztów podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest zadatek 400pln
Jak długo działają Państwo w tej branży?
9
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Pracownia fotogasek

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
kamieniecka.annamaria
Autor: Anna Maria
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

FotoGasek to mega profesjonalna i solidna firma fotogarficzna ze świetnym podejściem do najbardziej wymagjących klientów. Wszystkie zdjęcia wykonane zarówno przez pana Jakuba, jak również panią Anetę są piękne, wyjątkowe, pełne emocji i naturalności, a współpraca  z Nimi to czysta przyjemność. Jestem niesamowicie zadowolona z kolejnej usługi firmy FotoGasek, a to już nasza kolejna sesja, wybierając Ich, wiem,że fotografie przez nich wykonane będą rewelacyjne w każdym calu, a ja Im mogę po prostu zaufać. Jestem Im bardzo wdzięczna za przeogromne zangażowanie w sesję rodzinną, świąteczną z naszą malutką córeczką, bo dzięki Ich podejściu, córeczka była radosna, uśmiechała się do obiektywu i chętnie pozowała, bawiąc się przy tym znakomicie.  Moje oczekiwania względem zdjęć są zawsze bardzo wysokie, a efekty naszej współpracy podczas sesji powolają na kolana. Pełen profesjonalizm na każdym kroku współpracy: terminowość, elastyczność wobec klienta, szybki czas relizacji zamówienia, przemiła atomsfera i wspaniały kontakt z klientem. Polecam z całego serca firmę FotoGasek, bo to ludzie z wielką pasją, a kadry przez nich wykonane są zachwycające i stanowią najwspanilaszą pamiątkę dla każdego. 

P.S. W najważniejszych dniach naszego życia właśnie towarzył nam Pan Jakub oraz Pani Aneta: zdjęcia slubne oraz sesja plenerowa w postaci fotoksiązki to w niepowtarzalny sposób uwiecznione nasze najpiękniejsze wspomnienia w jakości premium. Nadmienę tylko,że jedno z naszych zdjęć ślubych zostało wybrane przez Official Wedding Magazine, co również świadczy o wielkim ukłonie wobec pracy artystycznej firmy FotoGasek :) 

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt