Pracownia Sukien Ślubnych Barbara Matuszewska

21

Opis

Barbara Matuszewska, projektantka i właścicielka Pracowni Autorskiej Sukien Ślubnych projektuje suknie ślubne tak, aby pokazały to co kobieta ma w swojej figurze najpiękniejszego. Niezależnie od urody i typu figury panna młoda ma wyglądać olśniewająco. W Sukni Ślubnej klientki odkrywają w sobie całe piękno, które kryją pod luźnym ubiorem Pracownia Autorska Sukien Ślubnych szyję suknie tylko na miarę.

Każdy model jest indywidualny, a klientka może według własnego gustu zmienić nawet najmniejszy detal projektu. Nawet tak delikatne zmiany potrafią zamienić suknię jedyną w swoim rodzaju.

Szczegóły

  • Jakie są Państwa godziny pracy?

    pon-pt 10-18, sobota 10-14
  • Od jakiej ceny oferują Państwo suknie ślubne?

    1200zł
  • Jak długo działają Państwo w tej branży?

    16 lat

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Przez atadyb0710s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Basia to anioł ;) dzięki niej na swoim ślubie miałam wymarzoną suknie uszyta od podstaw . Pani Basia potrafi doradzic pokazać atuty klientki i odpowiednio dobrać krój a przy tym jest spontaniczna i szalona ;) jestem bardzo zadowolona z efektów jej pracy ! Jeszcze nigdy nie słyszałam tylu komplementów na temat sukni i wyglądu jak na swoim ślubie . Polecam i zapewniam że będziesz zadowolona i piękna ;) Pani Basia to cichy anioł w drodze do mojego szczęścia.  

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Suknie koronkowe: doskonały efekt tatuażu!
Suknie koronkowe: doskonały efekt tatuażu!

Lista wszystkich lokalizacji Pracownia Sukien Ślubnych Barbara Matuszewska w Wielkopolskie:

ul. Głogowska 28 60734 Poznań +48 791113121