Anna Korytowska

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Anna Korytowska

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Projektantka mody ślubnej. 

Od 20 lat tworzy na zamówienie projekty indywidualne i kolekcje limitowane, ubiory głównie z jedwabi naturalnych nadając im nowy, niepowtarzalny charakter, czasami wprowadzając ręcznie przez nią malowane elementy graficzne oraz nowe sposoby wykończeń i preparowania tkaniny. Wszystkie modele realizowane są w atelier projektantki przy ul. Garbary 78 w Poznaniu. Od kilku lat z ogromną przyjemnością zajmuje się projektowaniem sukien ślubnych, mając możliwość urealniania marzeń wielu kobiet. 

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen, Moda ślubna dla dzieci
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Jakie są Państwa godziny pracy?
pn-pt, 11.00-18.00 sb,- tylko umówione wcześniej wizyty
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20

Opinie o Anna Korytowska

4.8
3 opinii
3 opinii
Profesjonalizm
(3)
Jakość/cena
(3)
Polecasz to?
(3)
joanna.kaluzna70
Autor: Joanna Kałużna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W związku ze ślubem syna zawitałam do atellier na Garbarach. Ponoć wyglądałam "niezwykle elegancko". Efekt osiągnięty! Joanna

Zgłoś nadużycie
zgaga69
Autor: aa
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Projekty Pani Anny Korytowskiej trudno opisać jednym zdnianiem. W kontekście mody ślubnej, z pewnością spodobają się kobietom, którym zależy na tym, by w tym wyjątkowym dniu czuć się pięknie, kobieco, naturalnie, a jednocześnie by krecja była wygodna. Projekty Pani Korytowskiej wykonane są z przepięknych, naturalnych tkanin, co sprawia, że Panna Młoda czuje się w nich lekko i elegancko.

Pani Korytowska jest kreatywna, profesjonalna, otwarta na pomysły klientek, potrafi doradzić.

Suknia, w której wystąpiłam na własnym ślubie zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich, którzy mnie w niej widzieli. Jest piękna, lekka, nietuzinkowa, wygodna. 

Szczerze polecam wszystkim (nie tylko pannom młodym) współpracę z Panią Korytowską.

Zgłoś nadużycie
LidiaS
Autor: Lidia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Anna Korytowska jest osobą niezwykle profesjonalną i uprzejmą. Tworzy nowoczesne, oryginalne i zarazem proste suknie, które można uznać za ponadczasowe. Miałam przyjemność być w sukni jej projektu na swoim ślubie. Do jej uszycia wystarczyła jedna wizyta (ponieważ musiałam dojechać z innego miasta), zaś kolejne spotkanie obejmowało jedynie drobne korekty i odbiór sukni, która była idealnie dopasowana do mojej sylwetki. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie i bezstresowo; Pani Anna była bardzo pomocna i otwarta na sugestie. Suknię zostawiłam na pamiątkę - jest to najpiękniejsza rzecz, jaką posiadam.

 Polecam Panią Annę Korytowską każdej przyszłej pannie młodej, która szuka niestandardowej sukni za rozsądną cenę i oczekuje najwyższej jakości obsługi.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 61-758

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt