• Odwiedź Stronę Www

Projektantka mody ślubnej. 

Od 20 lat tworzy na zamówienie projekty indywidualne i kolekcje limitowane, ubiory głównie z jedwabi naturalnych nadając im nowy, niepowtarzalny charakter, czasami wprowadzając ręcznie przez nią malowane elementy graficzne oraz nowe sposoby wykończeń i preparowania tkaniny. Wszystkie modele realizowane są w atelier projektantki przy ul. Garbary 78 w Poznaniu. Od kilku lat z ogromną przyjemnością zajmuje się projektowaniem sukien ślubnych, mając możliwość urealniania marzeń wielu kobiet. 

 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Anna Korytowska i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Anna Korytowska

4.8 3 opinii
Autor: Joanna Kałużna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W związku ze ślubem syna zawitałam do atellier na Garbarach. Ponoć wyglądałam "niezwykle elegancko". Efekt osiągnięty! Joanna

Zgłoś nadużycie
Autor: aa
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Projekty Pani Anny Korytowskiej trudno opisać jednym zdnianiem. W kontekście mody ślubnej, z pewnością spodobają się kobietom, którym zależy na tym, by w tym wyjątkowym dniu czuć się pięknie, kobieco, naturalnie, a jednocześnie by krecja była wygodna. Projekty Pani Korytowskiej wykonane są z przepięknych, naturalnych tkanin, co sprawia, że Panna Młoda czuje się w nich lekko i elegancko.

Pani Korytowska jest kreatywna, profesjonalna, otwarta na pomysły klientek, potrafi doradzić.

Suknia, w której wystąpiłam na własnym ślubie zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich, którzy mnie w niej widzieli. Jest piękna, lekka, nietuzinkowa, wygodna. 

Szczerze polecam wszystkim (nie tylko pannom młodym) współpracę z Panią Korytowską.

Zgłoś nadużycie
Autor: Lidia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Anna Korytowska jest osobą niezwykle profesjonalną i uprzejmą. Tworzy nowoczesne, oryginalne i zarazem proste suknie, które można uznać za ponadczasowe. Miałam przyjemność być w sukni jej projektu na swoim ślubie. Do jej uszycia wystarczyła jedna wizyta (ponieważ musiałam dojechać z innego miasta), zaś kolejne spotkanie obejmowało jedynie drobne korekty i odbiór sukni, która była idealnie dopasowana do mojej sylwetki. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie i bezstresowo; Pani Anna była bardzo pomocna i otwarta na sugestie. Suknię zostawiłam na pamiątkę - jest to najpiękniejsza rzecz, jaką posiadam.

 
Polecam Panią Annę Korytowską każdej przyszłej pannie młodej, która szuka niestandardowej sukni za rozsądną cenę i oczekuje najwyższej jakości obsługi.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie są Państwa godziny pracy?
pn-pt, 11.00-18.00 sb,- tylko umówione wcześniej wizyty
Jakie produkty Państwo oferują?
Suknie wieczorowe, Sukienki dla druhen, Moda ślubna dla dzieci
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20 lat

Adres

Miasto: 61-758
Powiązane tagi:
  • Salony sukien ślubnych
  • Styl nowoczesny
  • Suknie wieczorowe
  • Sukienki dla druhen
  • Moda dla dzieci