Momentalni

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Momentalni

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 4 200 zł

W 2013 roku zdecydowaliśmy się w całości poświęcić się fotografii ślubnej, a fascynacja ludźmi i rzeczami, które robimy trwa u nas po dziś dzień.


Prywatnie jesteśmy szczęśliwym małżeństwem otoczonym mnóstwem przyjaciół i wspaniałą rodziną. Zdajemy sobie sprawę jak ważne zadanie mamy do wykonania.

Wiemy, że jesteśmy jedynymi osobami, którym zlecone zostało przygotowanie pięknej pamiątki z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Doceniamy ten fakt i zawsze z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tego zadania.

Zapraszamy Was na naszą stronę, zobaczcie zdjęcia i jeśli widzicie na nich siebie to śmiało, odzywajcie się do nas! 

                                             Stworzymy razem coś pięknego! :)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 200 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Inne
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Momentalni

4.5
1 opinia
1 opinia
Profesjonalizm
(1)
Jakość/cena
(1)
Polecasz to?
(1)
tomaszgutka
Autor: Tomasz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wracam napisać o cudownej współpracy jaką zafundowali mi i mojej żonie Momentalni w dniu naszego ślubu. Szukaliśmy porządnego fotografia i tu poprzeczka była u nas postawiona wysoko, bo sami interesujemy się fotografią i na zdjęciach nie było u nas miejsca na półśrodki. Zobaczyliśmy rewelacyjne portfolio i ofertę na duet fotografów działających w tandemie w trakcie całej uroczystości - pomyśleliśmy, że bomba! Dwie perspektywy i możliwość uchwycenia tak dużo więcej (a w zasadzie nie przegapienia niczego). Spoiler: sprawdziło się to lepiej niż myśleliśmy. No ale to jest nic w porównaniu do tego jak Momentalni okazali się pomocni w samym dniu ślubu, podpowiadając na ucho ratujące życie rady, nam zestresowanym i starającymi się opanować największą imprezę jaką w życiu zorganizujemy Już w trakcie wesela non stop dostawaliśmy dobre komentarze, że super fotografów wybraliśmy, a to dlatego, że z humorem potrafili zaangażować każdego i sprawić, że osoby uważające się za niefotogenicznych wyszli z fotami, które teraz mają na swoich profilowych :D Po weselu byliśmy informowani co i jak, rewelacyjny kontakt w każdej kwestii, bardzo przyjacielsko przeprowadzony cały proces od pierwszego telefonu po oddanie gotowych zdjęć. No i właśnie - gotowe zdjęcia - jak odpaliliśmy galerię to przysięgam, że "wow" i westchnięcia mieliśmy w zasadzie na każdym, po kolei, przez blisko 2 godziny jak podziwialiśmy je powoli tuż po otrzymaniu. Kadry, ich kolory, obróbka i emocje widoczne na zdjęciach powaliły nas na łopatki, wzruszyły, a nieraz rozbawiły. Widać na zdjęciach, że był to magiczny dzień, najcieplejszy tego lata. Przyjacielskie podejście wspaniałej pary za aparatami, sprawiło, że czuliśmy zawsze komfort co pozwoliło i nam i gościom mieć szczere uśmiechy i emocje na wierzchu, które biją z każdego zdjęcia. Sposób przekazania nam zdjęć też nas wydarł z butów, ale to pozwolę sobie przemilczeć, żeby każdy kto sie zdecyduje na współpracę z Momentalnymi sam mógł przeżyć na własnej skórze. No i będąc już po współpracy, a rozmawiajac od przynajmniej 2 lat z innymi nowożeńcami o ich wykonawcach, daję słowo, że szukanie dalej niż Momentalni to błąd i strzał w kolano. Przysięgam, że nie przesadzam i dodam na zaś, że nie znaliśmy się wcześniej i nikt mi za promocję nie zapłacił Po prostu bardzo jesteśmy wdzięczni i doceniamy wykonawców, którzy z własnej inicjatywy potrafią dostarczyć najwyższą jakość, przewyższającą oczekiwania najbardziej wymagajacych. Tu się powinno kończyć wybieranie fotografa i współczuję tym, którzy przegapią Momentalnych w swoich poszukiwaniach. DZIĘ-KU-JE-MY!!!

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 32-300

Nasze biuro znajduje się w budynku Muzeum Afrykanistycznego.

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt