5

Opis

Z pasji do fotografowania

Zanim człowiek odnajdzie swoją drogę zawodową, zazwyczaj mija kilka, a nawet kilkanaście lat. Nieważne jest jednak ile nam to zajmuje, wszak istotne jest to, że próbujemy szukać naszego miejsca w świecie.

Jesteśmy duetem ludzi młodych z pozytywnym nastawieniem do życia, napełnionych radością i optymizmem. My również szukaliśmy drogi, którą chcielibyśmy kroczyć przez życie i czerpać z każdego kolejnego kroku ogromną satysfakcje. Udało się! Zrezygnowaliśmy z pracy na etacie i już od kilku lat zajmujemy się fotografią ślubną. Owszem, to nasza praca, ale nic nie sprawia nam większej przyjemności, niż obserwowanie, jak z każdą kolejną minutą miłość dwojga ludzi staje się jeszcze silniejsza. Za każdym razem nas to wzrusza i równocześnie sprawia niebywałą radość.

Na drodze doświadczeń

Jeżeli wydaje nam się, że jesteśmy w czymś doskonali, to znaczy, że jeszcze mamy dużo do zrobienia i poprawienia. Człowiek uczy się całe życie, nabiera doświadczenia wraz z kolejnym wyzwaniem. My również chcemy się doskonalić… dla Was. Uczestniczymy w warsztatach fotograficznych organizowanych przez najlepszych fotografów w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu, możemy wciąż podnosić nasze kwalifikacje.

Świadomi odpowiedzialności

Zdajemy sobie sprawę jak ważne zadanie mamy do wykonania. Wiemy, że jesteśmy jedynymi osobami, którym zlecone zostało przygotowanie pięknej pamiątki z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Doceniamy ten fakt i zawsze z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do tego zadania.

Dzielimy się szczęściem

Ludzie dzielą się z nami swoim szczęściem, a my przekazujemy je dalej, aby jednocześnie pokazać efekty naszej pracy. To one są wizytówką naszych działań i najlepiej odzwierciedlają to, co robimy. Każdą sesję starannie opisujemy, podchodząc indywidualnie do każdego projektu. Dla naszych przyszłych klientów to szansa na poznanie naszych umiejętności oraz możliwości. Zapraszamy na naszego bloga!

Szczegóły

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x5

Opinia/i (0)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

0.0 0 opinii

Najnowsze nowości redakcyjne

Klimat rustykalny panuje w całym królestwie ślubnym, a oto jego sprawcy: piękna Para Młoda!
Klimat rustykalny panuje w całym królestwie ślubnym, a oto jego sprawcy: piękna Para Młoda!

Lista wszystkich lokalizacji Momentalni w Małopolskie:

Rodaki