Mobile Beauty

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Mobile Beauty

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Firma Mobile Beauty jest jednoosobową firmą zajmującą się świadczeniem wybranych zabiegów kosmetycznych z najwyższej półki w domu klienta. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na jakość usług oraz używanych produktów. Do każdej klientki staram się podchodzić indywidualnie i dostosowywać efekt do oczekiwań.

Kwalifikacje zdobyłam podczas 3 lat studiów na kierunku kosmetologia oraz podczas specjalistycznych kursów w renomowanych centrach szkoleniowych. Przykładam wagę do tego, aby zawsze być na bieżąco z trendami i innowacjami dotyczącymi zabiegów, które wykonuję.

Dzień ślubu i wesela jest dla każdej kobiety jednym z najważniejszych dni w życiu, a idealny wygląd w tym szczególnym dniu jest elementem kluczowym. Makijaż powinien podkreślać naturalne atuty urody panny młodej, pasować do ogólnej stylizacji i charakteru ceremonii, a przy okazji być względnie naturalny, nienachalny i oczywiście trwały. To samo tyczy się przygotowania dłoni. Jak Mobile Beauty może Cię przygotować na Twój Wielki Dzień?

Rozmowa wstępna
Wszystko zaczyna się od spotkania i rozmowy. Mogę przyjechać do Ciebie, lub umówić na herbatę/kawę w jakimś sympatycznym lokalu w centrum. Podczas tego spotkania chcę poznać Twoją koncepcję, oczekiwania oraz nurtujące Cię pytania odnośnie mojej pracy. Przy okazji będziemy miały okazję się poznać, ocenić czy jest między nami niezbędna "chemia" i czy współpraca będzie lekka, miła i przyjemna :)

Dzień próby
Kolejnym etapem jest moja wizyta u Ciebie w domu z całym sprzętem, najpóźniej miesiąc przed datą ślubu i wykonanie wszystkich zabiegów, którymi jesteś zainteresowana, abyś mogła na własnej skórze przekonać się o ich jakości i komforcie użytkowania. Ten dzień rezerwuję cały dla Ciebie, abyśmy miały czas wypróbować co najmniej 2/3 koncepcje makijażu, dobrać jego kolorystykę i odpowiednie produkty. Zasugeruję też rzęsy o odpowiedniej długości/grubości/kształcie, zrobię regulację brwi oraz ich hennę. Na koniec zrobię Ci piękny manicure hybrydowy, wypróbujemy różne warianty zdobnictwa, a dzięki utwardzeniu płytki, będziesz mogła "zapuścić" paznokcie na wielki dzień i zminimalizujemy obawę przed ich połamaniem. Jeżeli będzie taka potrzeba, chętnie przyprowadzę ze sobą zaprzyjaźnioną fryzjerkę, która pomoże Ci z fryzurą.

Dzień Ślubu
A właściwie 2 dni, gdyż rzęsy należy założyć dzień/dwa wcześniej z racji długości trwania zabiegu. Również hennę i manicure warto zrobić wtedy właśnie. Przed ślubem przyjeżdżam odpowiednio wcześniej, wykonuję peeling twarzy, coby kosmetyki rozprowadzały się równomiernie i trzymały cały dzień. Następnie nadchodzi czas na wykonanie ustalonego makijażu. W przygotowaniach może nam oczywiście towarzyszyć fotograf.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej, Manicure i pedicure

Opinie o Mobile Beauty

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt