Firma Mobile Beauty jest jednoosobową firmą zajmującą się świadczeniem wybranych zabiegów kosmetycznych z najwyższej półki w domu klienta. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na jakość usług oraz używanych produktów. Do każdej klientki staram się podchodzić indywidualnie i dostosowywać efekt do oczekiwań.

Kwalifikacje zdobyłam podczas 3 lat studiów na kierunku kosmetologia oraz podczas specjalistycznych kursów w renomowanych centrach szkoleniowych. Przykładam wagę do tego, aby zawsze być na bieżąco z trendami i innowacjami dotyczącymi zabiegów, które wykonuję.

Dzień ślubu i wesela jest dla każdej kobiety jednym z najważniejszych dni w życiu, a idealny wygląd w tym szczególnym dniu jest elementem kluczowym. Makijaż powinien podkreślać naturalne atuty urody panny młodej, pasować do ogólnej stylizacji i charakteru ceremonii, a przy okazji być względnie naturalny, nienachalny i oczywiście trwały. To samo tyczy się przygotowania dłoni. Jak Mobile Beauty może Cię przygotować na Twój Wielki Dzień?

Rozmowa wstępna
Wszystko zaczyna się od spotkania i rozmowy. Mogę przyjechać do Ciebie, lub umówić na herbatę/kawę w jakimś sympatycznym lokalu w centrum. Podczas tego spotkania chcę poznać Twoją koncepcję, oczekiwania oraz nurtujące Cię pytania odnośnie mojej pracy. Przy okazji będziemy miały okazję się poznać, ocenić czy jest między nami niezbędna "chemia" i czy współpraca będzie lekka, miła i przyjemna :)

Dzień próby
Kolejnym etapem jest moja wizyta u Ciebie w domu z całym sprzętem, najpóźniej miesiąc przed datą ślubu i wykonanie wszystkich zabiegów, którymi jesteś zainteresowana, abyś mogła na własnej skórze przekonać się o ich jakości i komforcie użytkowania. Ten dzień rezerwuję cały dla Ciebie, abyśmy miały czas wypróbować co najmniej 2/3 koncepcje makijażu, dobrać jego kolorystykę i odpowiednie produkty. Zasugeruję też rzęsy o odpowiedniej długości/grubości/kształcie, zrobię regulację brwi oraz ich hennę. Na koniec zrobię Ci piękny manicure hybrydowy, wypróbujemy różne warianty zdobnictwa, a dzięki utwardzeniu płytki, będziesz mogła "zapuścić" paznokcie na wielki dzień i zminimalizujemy obawę przed ich połamaniem. Jeżeli będzie taka potrzeba, chętnie przyprowadzę ze sobą zaprzyjaźnioną fryzjerkę, która pomoże Ci z fryzurą.

Dzień Ślubu
A właściwie 2 dni, gdyż rzęsy należy założyć dzień/dwa wcześniej z racji długości trwania zabiegu. Również hennę i manicure warto zrobić wtedy właśnie. Przed ślubem przyjeżdżam odpowiednio wcześniej, wykonuję peeling twarzy, coby kosmetyki rozprowadzały się równomiernie i trzymały cały dzień. Następnie nadchodzi czas na wykonanie ustalonego makijażu. W przygotowaniach może nam oczywiście towarzyszyć fotograf.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Mobile Beauty i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinia/i

0 0 opinii

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej, Manicure i pedicure

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Nadia Flieger Beauty Top

Nadia Flieger Beauty

Makijaż ślubny | Plewiska
3

MAKIJAŻYSTKA, mgr kosmetolog, linergistka Członek IAPO International Association of Professional Makeup Artists Absolwentka Rocznej Szkoły Wizażu i Stylizacji BEAUTY ART w Poznaniu (2012). Wszystkie makijaże wykonuje sprawdzonymi kosmetykami znanych i cenionych marek profesjonalnych dla wizażystów:... See +

Kreowanie wizerunku Kolanowska.com

Makijaż ślubny | Poznań

Kolanowska.com to dwie siostry Kolanowskie – Iza (wizażysta/stylista) oraz Magda (stylista fryzur). Upiększamy klientki prywatne, panny młode, modelki, współpracujemy z fotografami i agencjami reklamowymi. Czuwamy nad Waszym wizerunkiem podczas sesji zdjęciowych, przygotowujemy do świętowania wyjątkowych... See +

Natalia Cybul - Make up

Makijaż ślubny | Poznań
18

Natalia jest specjalistką w zakresie makijażu ślubnego,okolicznościowego a także na potrzeby sesji zdjęciowej. Pracuje na terenie Poznania, ale chętnie dojedzie na specjalne zamówienie klientki do pełnej obsługi ślubu na terenie całej Polski. Prowadzi również warsztaty i indywidualne lekcje makijażu. ... See +

Alicja Modrzyk - Esthetique Poznań

Makijaż ślubny | Poznań

Alicja Modrzyk - Esthetique Poznań See +

Mickiewicz Maluje - Make Up

Makijaż ślubny | Poznań

Zapraszam Was na profesjonalne i piękne makijaże.  See +

Joanna Żurek Makeup & Lashes Artist

Makijaż ślubny | Poznań
3

Wizaż to moja pasja, coś co kocham, dzięki czemu się relaksuję - jednocześnie sprawiając radość innym.  Ktoś kiedyś powiedział " rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz czuć, że pracujesz" - tego się właśnie trzymam.  Zawód wizażysty jest czymś więcej niż po prostu pracą, tutaj uczysz się dokładności,... See +

Natalia Gorbaczewska Makeup Artist

Makijaż ślubny | Poznań

Natalia Gorbaczewska Makeup Artist See +

Paulina Frątczak Make Up

Makijaż ślubny | Poznań
1

Makijaże okolciznościowe i ślubne na terenia Poznania i Koła, ale również okolic.  See +

Powiązane tagi:
  • Makijaż ślubny
  • Makijaż panny młodej
  • Manicure i pedicure