• Cena usługi Ekskluzywne ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Makijaże ślubne na terenie Poznania i z dojazdem w każde miejsce kraju. Głównie klasyka, elegancja, glamour i boho, ale równie dobrze czuję się w trendach bardziej instagramowych.  

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 7 opinii
Autor: jul.jedro
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo bardzo bardzo polecam Delfine! Makijaz wytrzymal bez problemu cala noc. Dodatkowo Delfina jest bardzo mila, slucha klienta oraz stwarza swieta atomsfere podczas przygotowan. 

Zgłoś nadużycie
Autor: monikagaska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Najlepsza z najlepszych  Nie moglam wymarzyc sobie piekniejszego makijazu. Pełen profesjonalizm. Przynajmniej nie wygladałam jak malowana lala. Miła obsługa i super atmosfera. Polecam jak najbardziej. 

Zgłoś nadużycie
Autor: ktrzn.kwlk
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Super osoba i jeszcze lepsza wizażystka. Konstruktywnie wybijała mi z głowy szalone pomysły, tak bym w dniu ślubu nie padła ofiara własnego niezdecydowania. Taki człowiek u boku podczas ślubnych przygotowań to skarb, nie dość że ogarnia twarzw to i rodzinę ustawi gdy trzeba :)

Zgłoś nadużycie
W Twojej rodzinie akurat nie było nic do ustawiania, są cudowni <3 (oraz nie mogę przeżyć braku czerwonej pomadki, ale i tak wyglądałaś przepięknie)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Cennik i zasady można znaleźć tu: https://delfinakardas.blogspot.com/2018/10/zapisy-na-sezon-slubny-2019-cennik-i.html (niestety wpisu poniżej nie da się wyedytować w czytelny sposób :()
Jakie usługi Państwo oferują?
Makijaż panny młodej
Czy oferują Państwo dojazd do domu?
W domu
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaka jest cena Państwa usług?
od 150zł
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Specjalizuję się w makijażach ślubnych i osób z otoczenia Panny Młodej, dobrze się czuję w wielu stylach - ale najlepiej w klasyce, glamour, boho, folk (chociaż ostatnio zaczynam się lubić z glow, a od rozświetlaczy jestem uzależniona). Świetnie radzę sobie z makijażami klientek, które nie lubią makijażu albo na co dzień się nie malują.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
8 lat pracy przy ślubach, trochę dłużej w branży makijażowej.

Adres

Miasto: 61-139