Marta Sputo

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Marta Sputo

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 500 zł

Ostatnie kilka lat mojego życia spędziłam w Londynie, ucząc się fotografii ślubnej od najlepszych. Miałam szczęście pracować pośród wielu utalentowanych osób w tak cudownych zakątkach świata jak Cancun, Dubaj, Zanzibar, Rzym, Zurych, Paryż i wiele innych. Doświadczenie i pewność siebie które tam zdobyłam pomogły mi w powrocie do Polski i rozpoczęciu pracy pod własnym nazwiskiem.

Obecnie mieszkam w centrum Krakowa ze swoim mężem i naszym psem Lucynką. Kiedy nie pracuję uwielbiam gotować (kuchnia vege na prezydenta!), ucinać sobie drzemki (a kto tego nie uwielbia?) i chodzić na siłownię (żeby nie czuć się winna gdy po siłowni idę z koleżankami na kawę i ciastko). Kiedy pracuję, daję z siebie 200%. Chcę żebyście zapamiętali swój ślub jako ten najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu i żebyście za każdym razem, gdy będziecie oglądać swoje zdjęcia albo album, uśmiechali sie i na zmianę wzruszali.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 500 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
7

Opinie o Marta Sputo

4.9
18 opinii
18 opinii
Profesjonalizm
(18)
Jakość/cena
(18)
Polecasz to?
(18)
a.kaduszkiewicz
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Oglądając portfolio Marty wiedzielismy, ze zdjecia beda piekne, ale efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Marta jest profesjonalistka, która w bardzo taktowny sposób jest w stanie opanować nawet najtrudniejszych gości. 

Miałam wiele obiekcji, gdyż zazwyczaj nie czuje się dobrze przed obiektywem aparatu. Dzieki doświadczeniu i świetnym wskazówkom Marty, czułam się bardzo naturalnie i wyjątkowo co widac na zdjeciach. 

Marta zaraża optymizmem, ciepłem i dobrym nastrojem. Bez Marty i jej wsparcia nasz dzień nie byłby aż tak wyjątkowy. Jeszcze raz dziekujemy x

Zgłoś nadużycie
magda.grze
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Każda sesja Marty jest inna i na swój sposób wyjątkowa, ale wszystkie łączy profesjonalizm i światowy poziom, wystarczy przejrzeć jej portfolio! Jako nasz fotograf, a przede wszystkim przyjaciółka, Marta uwieczniła dzień naszego ślubu na pięknych zdjęciach, które zachwyciły nie tylko nas. Doskonałe wyczucie chwili i profesjonalne podejście, gorąco polecam

Zgłoś nadużycie
andrzej.grzesik
Autor: Andrzej Grzesik
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Marta była BARDZO pomocna przed, pomagała nam opanować nerwy i trzymać plan w ryzach. Korzystalismy też z Naturalnie Rustykalnie, razem wyszło świetnie i gdybym z obecną wiedzą organizował swoje wesele jeszcze raz, Martę wybralibyśmy bez wahania!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt