Marta Poczykowska Fotografia

191

Opis

Fotografią zawodowo zajmuję się od ponad 13 lat.
Jest to nie tylko moja pasja, ale przede wszystkim sposób na życie.
Jest mi niezmiernie miło towarzyszyć Wam w najważniejszym dniu Waszego życia i rejestrować te wszystkie cudowne chwile, emocje i momenty.

Zapraszam serdecznie na moją stronę internetową, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z większą ilością zdjęć oraz szczegółową ofertą.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1700
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Styl tradycyjny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Płatność gotówką lub przelewem.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Otrzymują Państwo eleganckie introligatorskie Foto albumy w formacie 30x30cm robione na zamówienie gdzie do wyboru mają Państwo rodzaj i kolor okładki wraz z indywidualną personalizacją. Natomiast wszystkie zdjęcia w obrobionej formie są również na pendrivie, a wszystko jest zapakowane w eleganckie pudełko. Oferta reportażu dzieli się na 3 pakiety: 1. przygotowania + kościół/USC + sesja plenerowa w inny dzień 2. przygotowania + kościół/USC + sala do I-go tańca włącznie + sesja plenerowa w inny dzień 3. przygotowania + kościół/USC + sala do oczepin włącznie + sesja plenerowa w inny dzień Istnieje również możliwość wykonania samej sesji plenerowej.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  od 2006 roku
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Ok 4-6 tygodni od wykonania sesji plenerowej

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (11)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 11 opinii
Przez nnnks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Z Martą miałam przyjemność współpracować już parę razy , jeśli mogę tak to nazwać :-) tworzyła dla nas plener ślubny, sesje rodzinne i dziecięce.  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrobionych zdjęć i nie raz do nich wracamy z uśmiechem . Z Martą współpraca to sama przyjemność. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą a do tego robi piękne i profesjonalne zdjęcia . Godny polecenia fotograf. Uważam ,że jej zdjęcia są piękne , subtelne , z polotem. Ma dobre pomysły na ujęcia i potrafi sobie poradzić nawet z największą marudą , czy niesfornym dzieciaczkiem ;-) już nie mogę się doczekać kolejnych sesji..

Zgłoś nadużycie
Przez majakawalkos
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Czas spędzony z Martą Poczykowską, jej uśmiech i podejście do klienta są niepowtarzalne :)  Pełen profesjonalizm! Szybki czas realizacji zamówienia oraz wysoka jakość zdjęć. Gorąco polecamy każdemu! 

Do zdjęć ślubnych wykonanych przez Martę jeszcze długo będziemy wracać z uśmiechem na twarzy. 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu


Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Szczerze polecamy wszystkim Parom - na pewno nie będziecie żałować.
DZIĘKUJEMY

Zgłoś nadużycie
Przez aurorkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy w 100% Martę :) Z usług Marty korzystaliśmy w naszym najważniejszym dniu ślubu. Marta to profesjonalny fotograf i przesympatyczna kobieta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usług - zdjęcia wspaniałe, atmosfera na ślubie i weselu genialna - rozumieliśmy się bez słów. Doskonały wybór!

Zgłoś nadużycie
Przez agata13136s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Korzystaliśmy z usług Marty podczas ślubu oraz przy okazji innych okolicznościowych sesji. Martę charakteryzuje bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta, jej doświadczenie jest kluczowe, każde zdjęcie jest dopracowane. Atmosfera przy sesjach jest sympatyczna, Marta wie jak rozładować atmosferę, nawet jeśli podczas pleneru zacznie lać deszcz. Ze względu na nasz ograniczony czas, mieliśmy jeden dzień na plener ślubny i właśnie wtedy pogoda była paskudna...jednak po zdjęciach w ogóle tego nie widać, wydobyła z nas i okoliczności to co najlepsze. Zostaje wierną klientką. 

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Marta Poczykowska Fotografia w Dolnośląskie:

Wrocław
 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl tradycyjny