Wild Souls Studio Diana Desperak

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Wild Souls Studio Diana Desperak

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 3 000 zł

Mam na imię Diana i najważniejsze w życiu są dla mnie emocje, które sprawiają, że serce bije mocniej – chwile, które pamięta się przez całe życie, czekając na więcej. Romantyczna dusza, która niedawno wzięła swój wymarzony ślub i całkowicie pochłonęła ją magia tego doświadczenia. Głęboko wierzę w miłość na całe życie i dobrą energię, którą trzeba się dzielić. Kocham naturalność, styl boho, slow wedding i prawdziwe chwile pełne szczerych emocji. Fotografowanie miłości jest dla mnie niesamowitym przeżyciem za każdym razem.

Uwielbiam śluby, które łamią tradycyjne zasady i podczas których Para Młoda nie boi się myśleć o swoich marzeniach – ślub w plenerze, starym siedlisku, krawat bolo zamiast tradycyjnego, ogromny bukiet z pampasami, sesja plenerowa boso na pustyni, a może ceremonia z najbliższymi – wielkie tak! Najważniejsze, żeby ten dzień był w 100% Wasz.

Dla mnie fundamentem jest nawiązanie więzi z Wami, dopiero zdobyte zaufanie pozwala otworzyć się w pełni i zapomnieć choć na chwilkę o aparacie. Zawsze oddaję cząstkę siebie podczas fotografowania i staram się być przyjacielem, któremu pozwoliliście pobyć trochę razem. Dość łatwo nawiązuję relacje z drugim człowiekiem, fotografując staram się łapać również momenty, które dzieją się gdzieś poza centrum wydarzeń. W dniu ślubu zapewne usłyszycie ode mnie zupełnie szczerze z własnego doświadczenia – cieszcie się każdą sekundą tego magicznego dnia, zapamiętacie te chwile do końca życia.

Mam głowę pełną pomysłów, a swój ślub mogłam zorganizować tylko raz. Chętnie podzielę się z Wami swoimi pomysłami na unikatowy ślub, a kiedy już nadejdzie ten dzień zawsze możecie liczyć na moją pomocną dłoń, serdeczny uśmiech i kadry pełne emocji. Będzie pięknie! 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
3 000 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 1000 złotych.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
2019
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Wild Souls Studio Diana Desperak

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt