• Cena usługi Ekskluzywne ceny

Cześć mam na imię Maricn, jestem po ślubie i również jak Wy przeżywałem przygotowania oraz stresy i radości związane z załatwianiem spraw weselnych :) zawodowo - uzupełniający się fotograf chcących uchwycić jak najwięcej uczuć i emocji na zdjęciach tak by pozostały one na zawsze miłą i wzruszającą pamiątką. Pracuje w dwójke i zyskujemy lepsze efekty - Dwóch fotografów to znaczy różnorodność zdjęć, dwa różne spojrzenia na fotografię (kobiece i męskie), tym samym rozszerza się wachlarz wyboru zdjęć, co pozwala na jeszcze większą efektywność wykonywania naszej wspólnej pracy. Fotografia to nasza pasja. Pierwszy byłem ja- Marcin, z czasem zaraziłem tym moją żonę- Justynę, i teraz fotografowanie sprawia mi podwójna radość. Bo fotoreportaż ślubny to nie tylko ilość zdjęć, lecz ich jakość, tworzenie relacji z Parą Młodą, uśmiech oraz wsparcie. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy Canon (szeroka klatka), stosujemy zestawy jasnych obiektywów. Z radością wykonamy dla Państwa reportaż ślubny, sesję ślubną oraz narzeczeńską. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego szczegóły omawiamy indywidualnie z Państwa oczekiwaniami.:-)

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Marcin Dąbrowski Photo Artist i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Marcin Dąbrowski Photo Artist

4.8 2 opinii
Autor: Magda
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przyznam się, że trochę to trwało, żebym napisała opinię. Ale spowodowane to było tym, że trudno jest wyrazić słowami zadowolenie i wdzięczność z tego jaki materiał otrzymaliśmy od Marcina. Zdjęcia wzruszają i doskonale oddają magię tego dnia. Marcin zawiesił wysoko poprzeczkę dla innych fotografów z tej branży, ponieważ zdjęcia są nieszablonowe i wyjątkowe. W dniu ślubu nie tylko rozluźniał atmosferę, ale w zaledwie kilka chwil skradł serce wszystkich gości i stał się przyjacielem rodziny.
A to co zrobiliście na sesji to jest majstersztyk. Marcin jest w stanie wykorzystać każdą spontaniczną okazję do uchwycenia pięknych i wyjątkowych chwil. Podczas jednej sesji był w stanie załatwić 2 konie, motocrossy i owce i to wszystko na spontanie, wykorzystując napotkane okazje. Każdy kto ogląda nasze zdjęcia mówi, że pierwszy raz widzi tak piękne ujęcia. Efekt przerósł nasze oczekiwania!

Magda i Piotr

Zgłoś nadużycie
Autor: Adam
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniała robota ! Atmosfera jaką stworzył Marcin wraz z Mateuszem była wspaniała (goście byli zachwyceni sposobem podejścia fotografów do swojej pracy) ! Zero krępacji , sztucznego pozowania ( a super modelami nie jesteśmy ) - zdjęcia wyszły cudownie, lepiej niż się spodziewaliśmy! Sesja w górach również się udała, ciągły śmiech i luźna atmosfera. Polecamy na każdą możliwą uroczystość ! Weronika i Adam

Zgłoś nadużycie
Dziękuje !

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
4000
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia, Kamerzysta na wesele
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłata zadatku kwota indywidualnie ustalana na spotkaniu
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
2 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Mój brak kończących się pomysłów ;)
Jak długo działają Państwo w tej branży?
12 lat
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
4 Fotografów
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
30-90 dni

Adres

Miasto: 43-100
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Ekskluzywne ceny
  • Fotografia
  • Videofilmowanie
  • Styl artystyczny
  • 2 miesiące
  • Spotkanie nie jest wymagane