Marcin Dąbrowski Photo Artist

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Marcin Dąbrowski Photo Artist

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 6 500 zł

Cześć mam na imię Maricn, jestem po ślubie i również jak Wy przeżywałem przygotowania oraz stresy i radości związane z załatwianiem spraw weselnych :) zawodowo - uzupełniający się fotograf chcących uchwycić jak najwięcej uczuć i emocji na zdjęciach tak by pozostały one na zawsze miłą i wzruszającą pamiątką. Pracuje w dwójke i zyskujemy lepsze efekty - Dwóch fotografów to znaczy różnorodność zdjęć, dwa różne spojrzenia na fotografię (kobiece i męskie), tym samym rozszerza się wachlarz wyboru zdjęć, co pozwala na jeszcze większą efektywność wykonywania naszej wspólnej pracy. Fotografia to nasza pasja. Pierwszy byłem ja- Marcin, z czasem zaraziłem tym moją żonę- Justynę, i teraz fotografowanie sprawia mi podwójna radość. Bo fotoreportaż ślubny to nie tylko ilość zdjęć, lecz ich jakość, tworzenie relacji z Parą Młodą, uśmiech oraz wsparcie. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy Canon (szeroka klatka), stosujemy zestawy jasnych obiektywów. Z radością wykonamy dla Państwa reportaż ślubny, sesję ślubną oraz narzeczeńską. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego szczegóły omawiamy indywidualnie z Państwa oczekiwaniami.:-)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
6 500 zł
Jakie usługi dodatkowo są oferowane?
Transmisja z wykorzystaniem internetu, Wideofilmowanie
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Styl artystyczny
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
2 miesiące
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłata zadatku kwota indywidualnie ustalana na spotkaniu
Jakimi językami obcymi się Państwo posługują?
Angielski, Polska
Jak długo działają Państwo w tej branży?
12
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny

Opinie o Marcin Dąbrowski Photo Artist

4.8
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(4)
Jakość/cena
(4)
Polecasz to?
(4)
samira21
Autor: Sonia
5
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

The first photo session in my life and it was on our wedding day ... there was stress, there were concerns that it would be shown in the photo ... full professionalism, extremely approach to people, cheerful personality, the sense of humor of the photographer made everyone feel comfortable and natural what translated into photos. A photographer prepared for every eventuality, crazy ideas of the bride and groom or the changing weather (outdoor session). The photographer did not put us in positions, thanks to which the poses did not look artificial (I was very afraid of this), he suggested at the right moments to the benefit of the final effect visible in the photo. Great communication, great approach. The photos came out beautifully, there was a lot to choose from, I did not expect that there will be so many beautiful shots. We are very pleased. All guests liked Mr. Marcin. This is a man with passion. We recommend it to anyone who wants to capture beautiful moments from their life in photos

Zgłoś nadużycie
samira21
Autor: Sonia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pierwsza w życiu sesja zdjęciowa i to w dniu naszego ślubu... był stres były obawy że będzie to widać na zdj... pełen profesjonalizm, niezwykle podejście do ludzi, pogodna osobowość, poczucie humoru fotografa sprawiło że wszyscy czuli się komfortowo i naturalnie co przełożyło sie na zdjęciach. Fotograf przygotowany na kazda ewentualność, szalone pomysły pary młodej lub też zmiennosc pogody (sesja w plenerze). Fotograf nie ustawiał nas w pozycjach dzięki temu pozy nie wyglądały sztucznie (tego się bałam bardzo) podpowiadał w odpowiednich momentach z korzyścią dla efektu końcowego widocznego na zdj. Super komunikacja super podejście. Zdjęcia wyszły przepięknie było z czego wybierać nie spodziewałam się że będzie tyle pięknych ujęć. Jesteśmy mega zadowoleni. Wszyscy goście polubili Pana Marcina. To jest człowiek z pasją. Polecamy każdemu kto chce uwiecznić piękne chwilę ze swego życia na zdjęciach.

Zgłoś nadużycie
magda.hab
Autor: Magda
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przyznam się, że trochę to trwało, żebym napisała opinię. Ale spowodowane to było tym, że trudno jest wyrazić słowami zadowolenie i wdzięczność z tego jaki materiał otrzymaliśmy od Marcina. Zdjęcia wzruszają i doskonale oddają magię tego dnia. Marcin zawiesił wysoko poprzeczkę dla innych fotografów z tej branży, ponieważ zdjęcia są nieszablonowe i wyjątkowe. W dniu ślubu nie tylko rozluźniał atmosferę, ale w zaledwie kilka chwil skradł serce wszystkich gości i stał się przyjacielem rodziny.A to co zrobiliście na sesji to jest majstersztyk. Marcin jest w stanie wykorzystać każdą spontaniczną okazję do uchwycenia pięknych i wyjątkowych chwil. Podczas jednej sesji był w stanie załatwić 2 konie, motocrossy i owce i to wszystko na spontanie, wykorzystując napotkane okazje. Każdy kto ogląda nasze zdjęcia mówi, że pierwszy raz widzi tak piękne ujęcia. Efekt przerósł nasze oczekiwania!

Magda i Piotr

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 43-100

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt