Livia Salon Ślubny

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Livia Salon Ślubny

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Jesteśmy największym salonem ślubnym w Gdańsku.

 

Wyróżniamy się najbogatszą ofertą sukni ślubnych i dodatków. Z uwagi na niezliczoną ilość modeli, duża część asortymentu nie jest prezentowana na stronie.

 

Specjalizujemy się w szyciu na miarę oraz sprzedaży sukien ślubnychOferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

Zawsze służymy miłą i profesjonalną obsługą. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroki asortyment to nasze największe atuty.

Spełnianie marzeń to nasza misja!

Opinie o Livia Salon Ślubny

3.4
4 opinii
4 opinii
Profesjonalizm
(2)
(2)
Jakość/cena
(2)
(1)
(1)
Polecasz to?
(2)
(2)
chatterbox
Autor: Julia
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękne miejsce, piękne suknie. Dziękuję paniom za wszystko

Zgłoś nadużycie
pawel.okmoto
Autor: Paweł
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

100% super salon.

Z całą pewnoscią najlepszy w trojmiescie i okolicach. Duzy wybur profesjonalne doradztwo krawcowe na miejscu..

Zgłoś nadużycie
agnieszka.leonkiewicz
Autor: Agnieszka
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM!

Najpierw wszystko super, Panie dały zgodę na przeróbkę sukni, mówiły że nie będzie z tym żadnego problemu. Potem w umowie zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przeróbka – dekolt miał być zrobiony tak jak w innym modelu sukni.

Przy drugiej wizycie przy której kupowałam sukienkę pierwszy zgrzyt – Panie nie chciały naliczyć rabatu, tłumacząc że obowiązuje tylko podczas pierwszej wizyty. Regulamin promocji nie istniał, był tylko w głowie właścicielki. Po rozmowie z właścicielką dostałam rabat, ale znacznie niższy niż wynikałoby to z promocji.

W końcu na pierwszej przymiarce okazało się, że przeróbka nie została wykonana zgodnie z umową. Panie sugerowały, że „zgodnie ze sztuką krawiecką” nie dało się tego zrobić tak jak się umówiłyśmy. Oczywiście w umowie nie było wzmianki o takim odstępstwie, ani nie zostałam o tym w żaden sposób poinformowana. Gdybym o tym wiedziała, wzięłabym inną sukienkę. Zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia, bo nie miałam już czasu na zamówienie sukienki w innym salonie.

Ostatecznie Pani krawcowa (bardzo miła i profesjonalna) zgodziła się spróbować wykonać przeróbkę tak jak to było opisane w umowie. Niestety wymuszono na mnie podpisanie, że przeróbka jest wykonywana „na moją odpowiedzialność”.

Efekt finalny zadowalający, ale tylko dzięki Pani krawcowej. Dogadywanie się ze sprzedawczyniami było bardzo trudne, a ich zachowanie bardzo nieprofesjonalne. O wszystko trzeba się wykłócać. Nawet obcięcie trenu to dodatkowy koszt – w innych salonach koszt był zmniejszany ze względu na mniejszą ilość potrzebnego materiału…

Panie zostały poinformowane osobiście jakie były moje odczucia z całej transakcji.

Przy organizacji ślubu dużo się dzieje, radzę wybrać inny salon żeby ograniczyć stres.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 80398

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt