Jesteśmy największym salonem ślubnym w Gdańsku.

 

Wyróżniamy się najbogatszą ofertą sukni ślubnych i dodatków. Z uwagi na niezliczoną ilość modeli, duża część asortymentu nie jest prezentowana na stronie.

 

Specjalizujemy się w szyciu na miarę oraz sprzedaży sukien ślubnychOferujemy kolekcje cenionych polskich i zagranicznych marek. Na bieżąco śledzimy światowe trendy w modzie ślubnej i stylizacji, dlatego zawsze proponujemy najmodniejsze rozwiązania.

Zawsze służymy miłą i profesjonalną obsługą. Profesjonalizm, doświadczenie i szeroki asortyment to nasze największe atuty.

Spełnianie marzeń to nasza misja!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Livia Salon Ślubny i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Livia Salon Ślubny

1.3 2 opinii
Autor: Agnieszka
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NIE POLECAM!

Najpierw wszystko super, Panie dały zgodę na przeróbkę sukni, mówiły że nie będzie z tym żadnego problemu. Potem w umowie zostało dokładnie opisane jak ma wyglądać przeróbka – dekolt miał być zrobiony tak jak w innym modelu sukni.

Przy drugiej wizycie przy której kupowałam sukienkę pierwszy zgrzyt – Panie nie chciały naliczyć rabatu, tłumacząc że obowiązuje tylko podczas pierwszej wizyty. Regulamin promocji nie istniał, był tylko w głowie właścicielki. Po rozmowie z właścicielką dostałam rabat, ale znacznie niższy niż wynikałoby to z promocji.

W końcu na pierwszej przymiarce okazało się, że przeróbka nie została wykonana zgodnie z umową. Panie sugerowały, że „zgodnie ze sztuką krawiecką” nie dało się tego zrobić tak jak się umówiłyśmy. Oczywiście w umowie nie było wzmianki o takim odstępstwie, ani nie zostałam o tym w żaden sposób poinformowana. Gdybym o tym wiedziała, wzięłabym inną sukienkę. Zostałam postawiona w sytuacji bez wyjścia, bo nie miałam już czasu na zamówienie sukienki w innym salonie.

Ostatecznie Pani krawcowa (bardzo miła i profesjonalna) zgodziła się spróbować wykonać przeróbkę tak jak to było opisane w umowie. Niestety wymuszono na mnie podpisanie, że przeróbka jest wykonywana „na moją odpowiedzialność”.

Efekt finalny zadowalający, ale tylko dzięki Pani krawcowej. Dogadywanie się ze sprzedawczyniami było bardzo trudne, a ich zachowanie bardzo nieprofesjonalne. O wszystko trzeba się wykłócać. Nawet obcięcie trenu to dodatkowy koszt – w innych salonach koszt był zmniejszany ze względu na mniejszą ilość potrzebnego materiału…

Panie zostały poinformowane osobiście jakie były moje odczucia z całej transakcji.

Przy organizacji ślubu dużo się dzieje, radzę wybrać inny salon żeby ograniczyć stres.

Zgłoś nadużycie
Autor: Asia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Obługa klienta poniżej jakiejkoliwek skali. Suknia nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. Dodatkowo, gorset sukni rozpadł się po godzinie od nałożenia podczas dnia mojego ślubu, pozostawiając rany na ciele! Po złożeniu reklamacji, została ona odrzucona bez wyjaśnienia konkretnej przyczyny.

Do momentu kiedy obsługa salonu czeka na podpisanie umowy i wpłacenie pieniędzy atmosfera jest miła, ale to by było na tyle. Z chwila podpisania umowy czar pryska.

Nikomu nie życze tego co musiałam przejść i nadal przechodzę (jestem obecnie na etapie przekazania sprawy do rzecznika praw konsumenta) przez salon ślubny Livia w Gdańsku. Suknia która kosztowała ponad 5 tysięcy była nie zgodna z krojem sukni jaki zamawiałam. W salonie nikt nie chiałam mnie suchać czy służyć jakąkolwiek pomocą w rozwiazaniu tej sprawy, czułam się tam jak intruz. Dodatkowo w dniu ślubu gorset sukni sie rozpadł a wystajace wiszbiny wyrządziły rany na moim ciele. W tej sytuacji salon ślubny Livia również nie był skory do pomocy odrzucając reklamacje wadliwego produktu.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 80398