Alisa to największy najdłużej działający sklep internetowy z sukniami ślubnymi w Europie. Zapraszamy serdecznie do składania zamówień przez naszą stronę www.Alisa.com, wysyłamy nasze pięknie suknie na cały świat. 

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Alisa i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Alisa

4.9 15 opinii
Autor: Monika
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego serca! U Pani Olgi znalazłam swoją wymarzoną suknię przeglądałam oferty wielu salonów, ale to właśnie w Showroomie Alisa, wszystkie sukienki które oglądałam zachwycały mnie i miałam wielki problem zeby sie zdecydować...️Pani Olga jednak pomogła mi w wyborze tej jedynej. Suknia dopasowana, odebrana czeka na swój wielki dzień, który z powodu pandemi musiał zostać przesunięty:(

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękuję za opinie! Trzymam kciuki za wszystkie moje Panny Młode 2020 by ich śluby i wesela mogły się odbyć bezpiecznie w nowych terminach. I jak obiecałam zawsze może Pani liczyć na mnie jakby za rok trzeba było ponownie zrobić poprawki w sukni, ma Pani zagwarantowane że to zrobimy nieodpłatnie. Pozdrawiam serdecznie!
Autor: Marta Budziłowska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wspaniałe miejsce! Znalazłam suknię, jakiej żaden inny salon nie miał w ofercie. Pełen profesjonalizm, cierpliwość, bez nadęcia za to z wielką pasją! Na moją prośbę Pani Olga zaprojektowała i wykonała narzutę, doskonale dopasowaną do sukni.

Miara zdjęta idealnie, zarówno przy sukni jak i narzucie - nie było potrzeby poprawek, wszystko zrobione świetnie za pierwszym razem, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Duży wybór sukienek o zróżnicowanym stylu, świetne rady dotyczące całej stylizacji, terminowość i bezproblemowy kontakt. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej!

Zgłoś nadużycie
Dziękuję z całego serca za tak piękną opinię! Kocham swoją pracę i bardzo miło kiedy jest doceniana :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zaufanie!
Autor: Karolina
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Showroom Pani Olgi znalazła moja mama, która mieszka prawie 400km od Gdańska. Dzięki niej odnalazłam raj, od którego dzieli mnie tylko kilka kilometrów.
Mama podesłała mi zdjęcie sukni, w której się zakochałam. Później już poszło szybko: nie szukałam innego salonu, nie oglądałam niczego innego. To była pierwsza i jest ostatnia suknia ślubna jaką kiedykolwiek mierzyłam. Poczucie stylu Pani Olgi bardzo wpisuje się w moją estetykę, kocham wszystkie suknie, które są dostępne i w showroomie i na stronie internetowej. 
Pani Olga jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą, pomoże, doradzi, wytłumaczy. Poczułam się u niej swobodnie jak u siebie w domu. 
Bardzo polecam ten showroom kobietom, które w najważniejszym dniu w życiu chcą wyglądać oryginalnie, wyjątkowo i nietuzinkowo. 

Zgłoś nadużycie
Bardzo dziękuję za tak piękną opinie! Cieszę się że udało nam się odnaleźć. Bardzo ważne dla mnie jest kiedy moje projekty są doceniane, rozumiane i lubiane. Pozdrawiam serdecznie!

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Ekskluzywne ceny
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy

Adres

Miasto: 80-264