Krawcy Wizerunku

14

Opis

Fotografia, …myślę o niej niemal zawsze. Zaraził mnie tym ojciec w najwspanialszych odległych latach. Dziś każde jego zdjęcie, wzięte do ręki, przekazuje mi niewidzialny ładunek. To wspaniałe – móc zatrzymać moment, z emocjami, uczuciami, wspomnieniem zapachu, smaku, dotyku, powiewu, blasku i mroku, ciepła i zimna.

Szczegóły

 • Ekskluzywne ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Ekskluzywne ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  4000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Do której godziny trwa usługa?

  0:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Rezerwacja następuje poprzez wpłatę zaliczki i podpisanie umowy (osobiście lub online).
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Dla niektórych Par będą to sesje podwodne, jakimi zajmuje się niewielkie grono ludzi na świecie, dla innych klasycyzm w podejściu do fotografii ślubnej. Na to drugie składa się kilka rzeczy w moim rozumieniu. Jest to wyważone podejście do obróbki zdjęć, stawiające na naturalne barwy i wzorowanie na analogowym obrazie klisz na których wiele lat pracowałem i wciąż po nie sięgam. Prawdziwy obraz analogowy to coś innego niż przesadna obróbka widoczna w chwilowych trendach. Kilkanaście lat uczestnictwa w branży ślubnej daje obserwacje mijających mód nie tylko w przetwarzaniu zdjęć ale w kadrowaniu, kompozycji i stylistyce. Klasycyzmem nazwę tu przemyślany wybór obiektywów dający przyjemny obrazek bez zniekształceń oraz możliwość zachowania roli obserwatora. W dniu sesji fotograf przejmuje już wpływ na to co się dzieje w fotografiach. Tu szerokim łukiem omijam nadawanie ludziom niezbyt poważnych ról, a także stosowanie oklepanych schematów. Dużą wartość ma w miejsc tego poszukiwanie uczuć między dwojgiem, nadawanie wymiaru zmysłowości i poetyki obrazom. Osadzanie ich w szczególnie mi bliskich przyrodniczych zakątkach i okolicznościach. Ponadczasowe jest też skupianie się na portretowaniu, minimalizm i praca z człowiekiem. Niektórzy cenią sobie wypracowane latami zdolności posługiwania się sztucznym światłem. Zawsze chciałem aby nawet to sztuczne było możliwie naturalne i w terenie i na weselnym parkiecie. Ostatecznie ważne jest dla mnie również to, że zdjęcia tworzą pewną historię, nie są luźnym zbiorem przypadkowych kadrów. Utwór taki powinien mieć wstęp, zakończenie, punkty kulminacyjne, wciągać i prowadzić obserwatora przez bieg zdarzeń. Ułożenie kompozycji ze zdjęć to jedna z najważniejszych części pracy zaczynająca się już w momencie robienia zdjęcia. W reportażowym podejściu istnieje pewien wyłom. Zagraniczne Pary Młode pozwalają uświadomić sobie jak istotne poza częścią artystyczną są w długim czasie wszelkie zdjęcia formalne i grupowe z rodziną i przyjaciółmi. Na zachodzie są one tradycją.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  Marka istnieje od 2010 roku. Decyzję o jej założeniu poprzedziły wcześniejsze lata zajmowania się fotografią komercyjną jako wolny strzelec.
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Osobiście i w pojedynkę zajmuję się zawsze wykonaniem reportażu w Dniu Ślubu, a także wykończeniem prac w zaciszu atelier.. Plenery, jakie można obejrzeć w galeriach strony, najczęściej wykonuję w zespole z moją żoną Moniką. Nie jest to sztywną regułą, ale jednak zalety pracy zespołowej wykorzystywaliśmy wielokrotnie w kreacyjnej części zlecenia. Rola drugiej osoby zależy wtedy od okoliczności sesji, jej stopnia skomplikowania, czy zaplanowanych efektów końcowych.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  W zależności od momentu sezonu i ilości prac czas oczekiwania na gotowe efekty to od 1 miesiąca (lub mniej) do 6 miesięcy.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (7)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 7 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia są dla nas zawsze najlepszą pamiątką, dlatego zależało nam na profesjonalnych i pięknych zdjęciach ślubnych. Pan Marcin spełnił nasze oczekiwania w 100%. Jest profesjonalnym fotografem, który ma świetne oko do szczegółów, potrafi uchwycić moment, gest czy spojrzenie i przekuć to we wspaniałe i niepowtarzalne zdjęcie. Ma również ciekawe pomysły na sesję i zmysł artystyczny. Co więcej, współpraca z Panem Marcinem j jego Małżonką była czystą przyjemnością- atmosfera podczas sesji była bardzo miła, było zabawnie i na luzie, co zresztą widać na zdjęciach. Polecam bez wahania!

Zgłoś nadużycie
Przez kas.kuzminskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Za każdym razem z ogromną przyjemnością sięgamy po nasz absolutnie przepiękny album ze zdjęciami ślubnymi, który jest dla nas najwspanialszą pamiątką z tego dnia. Moje zdanie pozostaje niezmienne-dobry fotograf z duszą artysty, który dostrzeże to, co dla innych być może nie jest oczywiste i widoczne, to najważniejszy element na liście ślubnych przygotowań. Pan Marcin to profesjonalista w swoim fachu, a jego zdjęcia są po prostu wyjątkowe. Szczerze polecam go każdej Parze Młodej. 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wybór fotografa na naszą uroczystość był dla nas jedną z najważniejszych rzeczy podczas przygotowań. Wiedzieliśmy, że musi to być ktoś, kto odda w jak najbardziej naturalny sposób wszystkie emocje, które będą nam towarzyszyć podczas ślubu i wesela. Po przejrzeniu portfolio Pana Marcina, nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że to on powinien uwiecznić ten najważniejszy dla nas dzień. Podczas uroczystości był jak jeden z gości, wtopił się w tłum, dzięki czemu nie odczuwaliśmy dyskomfortu związanego z fotografowaniem nas, nawet podczas przygotowań. Sesja przebiegła w bardzo swobodnej atmosferze. Warto wysłuchać sugestii Pana Marcina, jak i jego uroczej małżonki, która towarzyszy podczas sesji plenerowych. Oboje stwarzają niesamowicie komfortowe warunki do współpracy i choć oboje z mężem nie specjalnie dobrze czujemy się przed obiektywem, to było to dla nas wspaniałym doświadczeniem, które chętnie wspominamy. Zdjęcia same w sobie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy, kto ogląda nasz album zachwyca się ich pięknem. Jeśl jeszcze kiedyś będziemy potrzebowali fotografa, na pewno będą to Krawcy Wizerunku. Po stokroć polecamy - Ola i Adrian

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pełen profesjonalizm!! Nie będę pisać o zdjęciach bo każdy widzi ze są one robione ręką mistrza. Pan Marcin wraz z małżonka są wspaniałym małżeństwem w pełni oddani temu co robią ( dosłownie oddani, gdyż podczas naszej sesji Pan Marcin zalal w morzu obiektyw) .  Krawcy wizerunku dbają o każdy detal łącznie z atmosfera. Od naszego spotkania minęło 3 lata a to tej pory rodzina i znajomi nie mogą wyjść z podziwu kiedy wspominają nasze zdjęcia.Kazdy z nas oglądał zdjęcia innych fotografów zwłaszcza kiedy musimy wybrać jednego na nasz wielki dzień. Jedno mnie urzekło w Krwcach Wizerunku - zdjęcia są niepowtarzalne,  pozycję,  plener. A jeśli znajdziecie kogoś kto robi podobne to napewno szukał inspiracji oglądając zdjęcia Pana Marcina 

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem polecam pana Marcina. Pełen profesjonalizm i fantastyczna kreatywność . Album przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Jestem wręcz dumna pokazując nasze zdjęcia rodzinie i znajomym. Do dziś uwielbiam wracać do tych pięknych momentów z naszego ślubu ueiecznionych na fotografiach. Pozdrawiamy Mirka i Piotr

Zgłoś nadużycie

Lista wszystkich lokalizacji Krawcy Wizerunku w Pomorskie:

84 Rumia
 • #Ekskluzywne ceny
 • #Fotografia