• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Zespół fotografów z kilkunastoletnim doświadczeniem sięgającym pracy na rynku amerykańskim i europejskim. Profesjonalna  fotograficzna obsługa ślubów i wesel. 

Staramy się ukazać Dzień Ślubu pełen emocji i wrażeń koncentrując się na sugestiach Państwa Młodych. Sesja plenerowa jest dla nas dodatkiem, który definiuje nas jako fotografów, lecz prawdziwym egzaminem naszych umiejętności jest Dzień Zaślubin, którego już nigdy nie uda się powtórzyć.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 43 opinii
Autor: margok84
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia wykonane na naszym weselu przez Kingę i Pawła zachwyciły wszystkich gości i znajomowych oraz nas samych. Bardzo naturalne, ujmują emocje towarzyszące w tym dniu zarówno Młodej Parze jak i bawiącym się gościom. Kinga i Paweł to pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i przemili ludzie. Polecam każdemu, kto szuka fotografów na ważne wydarzenie w swoim życiu. Na pewno nie zabraknie świetnej pamiątki.

Zgłoś nadużycie
Autor: majaswiderska
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy z całego serca fotografię ślubną Kingi i Pawła! Cały reportaż odbył się we wspaniałej, niestresującej i miłej atmosferze. Fotografowie przez całą noc czuwali nad przebiegiem wesela i pilnowali naszych wcześniejszych ustaleń - ich pomoc była nieoceniona! Zdjęcia są piękne i świetnej jakości, a wszystkie spotkania "na żywo" z Kingą i Pawłem to przyjemność. Zdjęcia ślubne otrzymaliśmy bardzo szybko, w ilości nawet większej niż było to pierwotnie ustalone. Jedynym naszym problemem jest teraz wybór zdjęć do albumu ślubnego ;) Podczas uroczystości Fotografowie byli praktycznie niewidoczni, nie krępowali gości swoją obecnością, nie rzucali się w oczy. To, że była ich dwójka też ma duże znaczenie - mają możliwość wykonania zdjęć z różnych perspektyw, przez co my otrzymujemy więcej pięknych fotografii. Cena reportażu jak na warunki krakowskie (i duet) bardzo przystępna. Z przykrością przeczytałam 2 niepochlebne opinie od naszego gościa weselnego. Być może nieporozumienie wynikło stąd iż na naszą prośbę przekazane nam zostały wszystkie wykonane podczas wesela zdjęcia, a wśród nich to jedno sporne. Jest nam bardzo przykro, że nasz gość poczuł się niekomfortowo, ale jesteśmy pewni, że nikt nie miał złych intencji. Oczywiście zdjęcie zostało usunięte i nie było nikomu udostępniane. My ze swojej strony jesteśmy ze współpracy z Kingą i Pawłem bardzo zadowoleni, na pewno jeszcze raz skorzystalibyśmy z ich usług!

Zgłoś nadużycie
Autor: damianello12
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Kobietom ktore nie chca dostawac od znajomych zdjec swojej pupy BARDZO ODRADZAM tych fotografow. Podczas tancow pan fotograf kucał na podlodze z aparatem nastawionym ku gorze robiąc zdjęcia gdzie widać pupy pod sukienkami. Nastepnie takie zdjecia przesyla parze mlodej ktora moze je opublikowac. Wedlug mnie nie ma to nic wspolnego z profesjonalnym fotografowaniem. Także prosze uważać jeśli na weselu będą Ci właśnie fotografowie bo można potem zobaczyc swoją pupę z wirującą sukienką w bardzo nieporządanym miejscu. Pan fotograf przesyła takie zdjęcia na płycie i nie widzi w tym nic złego.

Zgłoś nadużycie
Szanowny Panie Damianie,
Uważam, że nie zapoznał się Pan z reportażem jaki został zaprezentowany Państwu Młodym, więc proszę się nie wypowiadać odnośnie innych zdjęć gdzie cytuje "widać pupy pod sukienkami" jak Pan insynuuje.
Sprawa "pupy Panny Joanny" przy wirującej sukience w tańcu , którą Państwo tak oficjalnie poruszyliście na forum publicznym powinna była pozostać wyjaśniona na innym poziomie by nie urazić przede wszystkim Państwa Młodych i nie wprowadzić ich w zakłopotanie. Uparcie kopiujecie opinie wystawione na FB i wklejacie tutaj by wszędzie zamieścić informacje o "złych intencjach fotografów" co zupełnie mija się z prawdą.
Co do spornego zdjęcia, to należy podejść do tego z dystansem i zwrócić uwagę , ze nie ukazuje ono prywatnych części ciała tak jak Pan to opisuje. Mogłabym ze swojej strony rozwinąć temat, ale pozostawię w tym miejscu pauzę.
Reasumując i odsyłając do sprostowania jakie napisali Państwo Młodzi, jest nam przykro, ze ktokolwiek poczuł się urażony lecz nikt nie miał takich intencji. Kinga Rupslaukis

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?
2800
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Fotografia reporterska
Do której godziny trwa usługa?
1:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Po zapoznaniu sie z cennikiem, w momencie rezerwacji konkretnej daty prosimy o przesłanie na nr konta podany w umowie kwotę zaliczki, która jest umowna. Jest to moment zarezerwowania naszego serwisu fotograficznego w dniu podanym w kontrakcie (Dzień zaślubin) Reszta płatności jest dokonywana po wykonaniu zdjęć ze ślubu /wesela przy odbiorze dysków.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Największą i najważniejszą uwagę zwracamy na emocje, których żaden inny dzień nie odda. Łza w oku ojca prowadzącego swoją córkę, widok dziadków lub rodziców , ich zachwyt, wzruszenie, szczecie są momentami, na które nakładamy największy nacisk. Nie pomijamy detali, zwracamy uwagę na nienagannie technicznie zdjęcia, gdzie programy graficzne są dla nas dodatkiem a nie dominują w całości.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
20
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
dwóch fotografów
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
1 -3 miesięcy

Adres

Miasto: 30-713
Powiązane tagi:
  • Fotograf i kamerzysta
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Fotografia reporterska