Karczma Taberska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Karczma Taberska

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dla nas wesela są sztuką…

O sztuce mówi się, że jest dzieckiem natury i wnuczką Boga (Dante Alighieri). Ta myśl nam przyświeca, gdy aranżujemy dwa typy uroczystości ślubnych. Dla pierwszego typu motywem przewodnim jest piękno natury, dla drugiego typu – tradycja, jej obrzędowość i symbolika.

O weselach myślimy tradycyjnie i nowocześnie. Realizujemy marzenia o uroczystości, która zostaje we wspomnieniach jak obraz – dzieło sztuki posiadające wartość artystyczną.

Tradycyjnie stylowe…

są uroczystości organizowane w Karczmie Taberskiej w Janowcu, położonym w Regionie Kozła, na Ziemi Babimojskiej, w Lubuskiem. To w Karczmie na co dzień pielęgnujemy regionalne tradycje biesiadowania, zabawy i jedzenia. To tutaj gramy muzykę ludową i serwujemy smaczne i obfite jadło według przepisów naszych babek i matek.

Wesela w Karczmie Taberskiej…

  mają tradycyjną formę. Zawierają akcenty tradycji typowej dla naszego regionu lub – na życzenie Klientów – charakterystycznej dla regionalnej kultury naszych Gości.

  mają wystrój ludowy, styl retro lub boho, czyli artystycznej bohemy, w której nie brakuje etnicznych symboli.

  są aranżowane z troską o detale, które naszym Weselnikom kojarzą się z ich kulturą, ojczyzną, miejscem pochodzenia i domem rodzinnym. Należą do nich elementy wystroju, menu, aranżacja muzyczna, transport weselny.

  są pełne muzyki. Współpracujemy z muzykami ludowymi, którzy na życzenie Gości mogą urozmaicić uroczystość o wykonania klasycznych i folkowych utworów.

 są smaczne i obfite. Gotujemy tradycyjne potrawy, także wedle przepisów Weselników.

 są organizowane o każdej porze roku. By tradycji stało się zadość, do wystroju i aranżacji imprezy dodajemy najpiękniejsze akcenty świąteczne, religijne, obrzędowe – zgodne z tradycyjnym Kalendarzem Roku.

Wesela w Karczmie Taberskiej ubieramy w tradycyjne symbole. Dzięki temu nasze uroczystości mają duszę i styl.

Opinie o Karczma Taberska

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 66-111

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt