Dwór Kolesin

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Dwór Kolesin

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Naturalnie piękne…

są uroczystości organizowane w Dworze Kolesin. To miejsce zatopione w malowniczym wiejskim krajobrazie Kolesina na Babimojszczyźnie, nad Jeziorem Wojnowskim, pośród lasów Ziemi Lubuskiej.

To miejsce z duchem przeszłości. Na terenie Dwory Kolesin znajdują się zabytki przyrody i historyczne budynki, wśród nich przepiękny dworek, którego początki datują się na 1586 rok.

Otoczeni jesteśmy parkiem, który ciągnie się aż do brzegu jeziora. Można w nim podziwiać starodawne dęby, olchy, lipy i akcje, pomiędzy którymi płyną urokliwe strumienie.

W naszym herbie widnieje czapla, którą można często zobaczyć pośród ptactwa zamieszkującego lub odwiedzającego nasze strony.

Wesela w Dworze Kolesin…

 są inspirowane otoczeniem przyrodniczym i historycznym Dworu. W organizacji i aranżacji uroczystości w plenerze, wystroju wnętrz, dekoracji stołów weselnych, sesji zdjęciowych wykorzystujemy naturalne i historyczne bogactwa terenu.

 odbywają się na sali z tarasem i widokiem na jezioro i park, po którego alejkach mogą spacerować Goście Weselni. Dodatkową atrakcją jest nasze Eko Spa, w którym następnego dnia po hucznej zabawie można zregenerować siły.

 mogą odbywać się w plenerze. Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy Altanę Ślubną, gdzie w otoczeniu kwiatów, drzew i krzewów dochodzi do najpiękniejszych ceremonii zaślubin lub toastów na cześć Młodej Pary.

 są ustrojone w kwiaty i inne bogactwa okolicznych lasów i pól. Dbamy o to, by nie zabrakło natury na sali, tarasach i pokojach, na czele z Apartamentem Nowożeńców. Nowoczesny design pomieszczeń, które pozostają do dyspozycji naszych Gości, wzbogacamy o akcenty przyrody i historii Dworu Kolesin.

 stają się najpiękniejszą pamiątką, gdy są utrwalone na fotografiach. Organizujemy sesje zdjęciowe lub udostępniamy nasze otoczenie fotografom Nowożeńców. Przepiękne zdjęcia powstają nad jeziorem, w parku lub w surowych wnętrzach zabytkowego dworku.

 są organizowane o każdej porze roku. Przyroda ma różne oblicza, w różnych porach roku – staramy się, aby było to widoczne na weselach naszych Gości. Dodajemy więc najpiękniejsze akcenty przyrodnicze – zgodnie z Naturalnym Kalendarzem Roku.

Szanujemy przyrodę i tradycję. Szanować to czerpać inspirację. Inspiruje nas przyroda. Inspirują ludzie. Ich przeszłe dokonania. Ich marzenia. Tu przeszłość inspiruje przyszłość. Przyrodę i tradycję prezentujemy zgodnie z duchem czasu. Nowocześnie i stylowo.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Dwór Kolesin i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Chcę wziąć udział!

Opinie o Dwór Kolesin

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 66-110

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt