28

Opis

Fotografia zawsze pełna emocji, ruchu i gestów. Romantyczna w plenerze i rzeczywista w reportażu. Chwytająca wyjątkowe, ulotne chwile Waszego święta. Uwieczniająca uczucia w wyjątkowych, kolorowych kadrach.

Zaczynamy zazwyczaj od przygotowań, podczas których mamy możliwość poznać się bliżej, wykonać zdjęcia rodzinne i pokazać wszystkie detale stroju i ozdób pieczołowicie dobieranych przez długie miesiące. Po dyskretnym reportażu z ceremonii i hucznej zabawie na weselu lub skromnym przyjęciu w gronie najbliższych, często spotykamy się w innym dniu na sesję plenerową, którą możemy zorganizować zarówno na miejscu, nad morzem, w górach, za granicą - gdzie tylko dusza zapragnie.

W skład każdego pakietu zdjęć wchodzą zdjęcia cyfrowe na płycie oraz odbitki na jednym z 4 papierów zapakowane w ozdobne skórzane lub płócienne opakowania. Polecamy również fotoalbumy i fotoksiążki w specjalnej ofercie dla siebie lub na prezent dla najbliższych.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  2700
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Styl tradycyjny
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy (osobiście, mailowo, pocztą tradycyjną) i wpłacenie zaliczki (przelew lub gotówka). Rezerwacji można dokonać choćby i dzień przed uroczystością jeśli data jest wolna :)
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Szeroka gama personalizacji materiałów wchodzących w pakiet ślubny.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9
8 opinii
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Miałam okazję oglądać zdjęcia Pani Kamili i przyznam, że dawno nie widziałam tak pięknej sesji ślubnej :) Piękne kadry, doskonale uchwycone "momenty", mało pozowania - dużo naturalności, bardzo dobra obróbka zdjęć. Z pewnością będę polecać wszystkim poszukującym fotografa ślubnego.

Zgłoś nadużycie
Przez malgdabs
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Kamila robiła nam zdjęcia na ślubie i weselu, ale nie mogę zaznaczyć tej opcji powyżej :) Bardzo miło współpracowało nam się z Kamilą, jak to ujął poprzednik "z jednej strony jej nie widać, a później okazuje się, że była wszędzie tam, gdzie warto było uchwycić ten moment"- w 100% się zgadzam. Bardzo kulturalna i sympatyczna osoba. Zdjęcia wszystkim się podobały i dostaliśmy je bardzo szybko. Dziękujemy!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecamy! Kamila była wszędzie tam, gdzie akurat być powinna, wszystkie najważniejsze elementy zarówno ślubu jak i wesela zostały uchwycone. Usługa wykonana sprawnie, nie czekaliśmy długo na nasze gotowe zdjęcia. 

Zgłoś nadużycie
Przez rsprodukters
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kamila jest świetnym fotografem. Wspolpracowalysmy już dwa razy podczas sesji brzuszkowej oraz chrzcin. Jesteśmy zadowoleni ze zdjęć które są bardzo dopracowane.  Żałujemy jedynie że nie poznaliśmy się wcześniej i ze to Kamila nie robiła nam sesji ślubnej. 

Zgłoś nadużycie
Przez info5024s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kamila jest świetnym fotografem. Mamy za sobą już dwie sesje brzuszkowa i chrzciny,  jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć oraz współpracy. Możemy jedynie żałować ze nie poznaliśmy się wcześniej i ze nie robiła zdjęć na naszym ślubie.  

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Zaciszny, plenerowy ślub Marty i Jarosława. Przepiękna ceremonia i świetna zabawa!
Zaciszny, plenerowy ślub Marty i Jarosława. Przepiękna ceremonia i świetna zabawa!

Lista wszystkich lokalizacji Kamila Panasiuk Fotografia w Mazowieckie:

05 Warszawa